bugün

galatasaray'da bulunduğu her saniye kayıptır.
bir an önce kendisinden kurtulmak gerekmektedir.
bu akşamki yuhalama olayı için "sorumluları bulup gereğini yapacağız" açıklaması yapmış. takımının maçını izlemek için o kadar yol gelen, forma alan, atkı alan, desteğini esirgemeyen insanlara sevmedikleri birini yuhaladıkları için ceza verecek adnan efendi.

gözümde pul kadar değeri kalmamıştır artık.
galatasaraylıların özhan canaydın zamanında taptıkları ulan keşke şu adnan başkan olsa deyip sonrasındaki 2 yıl süre zarfında sövüp saydıkları bir an önce istifa etmesi gerekir dedikleri şahsiyet. *
kendisinin başbakandan özür dilemesi gibi konulara takılmıyorum ancak konuşmasında şöyle bir nokta var, hürriyet.com.tr'den alıntılıyorum:

"Değerli misafirler, sevgili Galatasaraylılar hoş geldiniz. Bugün tarihi bir gün. Takımımızda yeni bir dönem başlıyor. Stat dezavantajı, avantaja dönüşüyor."

adnan efendi, senin o aşağıladığın, dezavantaj dediğin ali sami yen, senin hayallerinde bile göremeyeceğin başarıların yaşandığı bir yer. orası seneler boyunca galatasaray'ın evi olan, adı ile, rengiyle, taraftarıyla, tarihiyle galatasaray'ın en önemli simgesi olan stadı. sen insanlar tarafından takımın en önemli simgesine saygısızlık etmek için seçilmedin, ali sami yen hakkında bu şekilde konuşamazsın.
bugun yaptığı yalakalık ve stadı terk etme hayasızlığı ile koltuğunu hak etmediğini göstermiş insandır.

sen açılışta 1 cümle ile bile özhan canaydını anma sonra her cümlende başbakan müsveddesinin yalakalığını yap sonra taraftar tepki gösterince de onlara sırt çevir. sen oturduğun koltuğun neyi ifade ettiğini bilmiyorsun. ama bu sana çok güzel bir şekilde bildirilir.
türk telekom arena açılışıyla iyice gözden düşmüş başkanımızdır, biran önce gitmesi dilenir.

sen koskoca galatarayımımızı siyasetin göbeğine sok, takımının başarısından başka bişey düşünmemesi gereken taraftarların arasına siyasi görüşün karışmasını sağla, sonra protesto gelince "onları bulaceyyiisss" bulunca napcan? herkes rte nin önünde el pençe divan mı duracak?

hani burası demokratik ülkeydi? özgürce protesto bile edemiyorsak naısl bir demokrasi lan bu tarifi mi değişti? küfür edilmemiş, saldırılmamış, ıslıklanmış! vah vah... üç gün ağlarım ben şimdi. adnan adnan sen o maç bitmeden stadan çıktın ya.. işde bi daha gelme o stada!
galatasaraylı olduğuna inanmadığım başkandır.
özhan canaydın ve faruk süren gibi, adam gibi adam olamadı. olamayacak.
tanım:galatasaray'ın şuan ki başkanıdır.

(bkz: yazıklar olsun)
taraftarta artık kredisi kalmayan, bir an önce istifa etmesi gerken galatasaraylı olmayan gs başkanı.
bugün itibarı ile bitmiştir, işte o açıklama;

''Stadın yapımı için Sayın Başbakan çok büyük bir gayret sarfetti. Devletin bütün imkanlarını harekete geçirdi ve biliyorum ki bu işi canı gönülden severek yaptı. Neticesinde muhteşem bir stadı bize kazandırdı. Davetimizi kabul edip açılışa da teşrif etti. Ancak burada kendisine Galatasaray taraftarı dahi diyemeyeceğim bazı insanların yapmış olduğu tepkiler nedeniyle doğal olarak stattan ayrılma mecburiyeti hissetti ve ayrıldı. Kesinlikle böyle bir şeyi hiç haketmedi. Bizim Galatasaray örf ve adetleri içerisinde Sayın Başbakanımızı burada çok iyi ağırlamamız gerekiyordu. Ama maalesef yapamadık. Burada tepki yapan kesimi de ben Galatasaraylı olarak addetmiyorum. Zaten yarın yönetim kurulumuzu toplayıp, bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Ben şahsen Galatasaray camiası adına Sayın Başbakanımızdan özür diliyorum. Hiç hak etmediği bir muameleye tabi kaldı.''
rte'yi yuhalayanlara "ben onlara galatasaraylı diyemiyorum" diyerek tamamen kendini tüketen maalesef galatasarayımızın başkanıdır.

not: tt arena'da olsam bende yuhalardım. demek ki bende galatasaraylı değilim. adnan diğer adnan'ıda al sktir git bu klüpten.
kendisi rte'nin yalağı, azizin kankisi, galatasaray'ın yüz karasıdır yüz karası! senden daha galatasaraylıyım ulan ben. sen kimsin de orda ben onlara galatasaraylı demiyorum diyorsun. sen önce adam gibi şu klübü yönet galatasaraylı gibi. anasını siktin klübün kedi siki kadar senede. öyle başbakanın götünü yalamakla olmaz bu işler delnan efendi! adam gibi galatasaraylı ol ya da beceremiyorsan çektir git istifa et!
"...Zaten yarın yönetim kurulumuzu toplayıp, bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü kimsenin bunu yapmaya hakkı yok." A.P.

birini protesto etmek için senden mi izin alacağıdık?
stadı'da açtın aferim bravo kendi egonuda tatmin etmişsindir sen yaptırdın zaten stadı hadi şimdi git istifa et dediğim başkanımsıdır.
benim için son kredisini de harcamış lavuktur. galatasaray taraftarının büyük baskıyla bu yönetimi düşürmesi şarttır artık. birileri birşeyler yapmalı. bu takım siyasilere peşkeş çekilemez lan.
kendisine aynen şunu demek isterim;

ulan insan(!). senin o galatasaray taraftarı olarak görmediğin şerefli insanlar oraya kombine biletleriyle gelenlerdir. yani sen o paralarla oyuncu dahi alamaz takımı batırırken onlar gerçek bir galatasaraylı gibi takımına destek olup kombine almışlardır.

en kısa zamanda çek git uzaklara.
ıslıklayanları tespit edecekmiş.
senin gibi başkan olmaz olsun, sana yazıklar olsun!
biz o stat için 15 sene bekledik, rahmetli özhan canaydın 150 kere ankaraya gitti geldi, en sonunda dayanamadılar ve kabul ettiler.
tayyip mi yaptı stadı? cebinden para mı çıktı?
bir kere bile ismini zikretmedin özhan canaydın'ın.
iyi bir yönetici olmayabilirsin,

sayende başında bulunduğun kulüp sportif anlamda hiçbir başarıya imza atamayabilir,

kulübün ligden bile düşebilir, borç içinde yüzebilir,

hatalı transfer de yapabilirsin.

hepsine amenna...

ama başkanı olduğun kulübün taraftarı birini yuhalıyor, protesto ediyorsa, peişinden koşup yalakalık yapamazsın, özür dileyip taraftarına sırtını dönüp onları yok sayamazsın...

ticari kaygıların varsa galatasaray'a başkanlık yapamazsın.
taraftarını yok sayan ve yalakalık yapan insan değildir.

nokta.
özhan canaydın'ın hakkını yiyen bencil kişiliktir.
herkes biliyorki adnan stad için 1 ise rahmetli 100 emek vermiştir.
yaptığı açıklamada anlamadığım nokta "gerekeni yapacağız" kısmıdır.

napıcaksın başkan? bize galatasaraylılığı mı bıraktıracaksın? siz iki adnan 5 sene daha görevinize devam edin, o kendiliğinden olur zaten. ha size devam ettirecek kadar salak mıdır galatasaray üyeleri onu bilmem.
bir beşiktaşlı olarak, galatasaray başkanlığı koltuğunda görmekten utandığım kişi.
demirören bile bu kadar rezil etmedi oturduğu şerefli koltuğu.
türk telekom arena'ya gidebilecek olanları zengin sınıf olarak görmek isteyen ve bugün galatasaray taraftarına hakaret eden galatasaray başkanı.
bugün tutunduğu son ipi de koparmış galatasaray başkanı.
kurtarma ihtimali zaten yok gibiydi, artık kesinlikle yok.
galatasarayın içine sıçan başkan.
yazacaklarımı recep tayyip erdoğan'ı seven ak partiye oy veren ve verecek bir galatasaraylı olarak yazıyorum.

bence taraftarın yuhalaması doğru şey değil ancak sen galatasaray başkanısın taraftarı satamazsın.rte sadece bu akşammı ıslıklandı lan.ıslıklayanlar galatasaray için canını,kanını verecek kadar galatasaraylılardır bundan eminim.sen çıkıp tespit edicez yapanları diyorsun.gidersin başbakandan özrünü dilersin olur biter.

hiçbir şeyi doğru yapamadığın gibi bunuda yapamadın adnan polat.sana uğruna galatasaray taraftarını satmış olduğun rte'nin bir sözüyle cevap vermek istiyorum. (bkz: yine çaktın)