bugün

yeni ve gelecek vadeden bir yazar. borsada hissesi olsa direk yatırım yapardım, o derece gelecek var.
(#14432290) kanırtmıştır. hoşgelmiş.*
zeki ve eğlenceli bir yazar. takipteyim efendim.

edit: aynı zamanda bir çok yazar tarafından kıskanılandır. candır o.
son girdiği entryden anlaşıldığı üzere zeki ve güzel yazar.
şeker portakalını seven insan.
(#14543503) harıka bır rumuz ve bır o kadar güzel gırı.
(#14578769) entrysiyle çok öenmli bir konuya parmak basan alkışlanası yazardır.
biraz tatlı, biraz inatçı, biraz asi ama baya hoş sohbet bir yazardır. nesildaşım hoş gelmiş.*
tahminimce öğrenci olan yazar.
yeni ve iyi yazarlardan. hoş gelmiş.
uludağ sözlük 2 geleneksel tavla turnuvasındaki rakibim olur kendileri.
iddialı olmadığını söylerek oyun öncesi beni rehavete sevketmeye çalışıyor sanırım ama yemezler * *
çorap sever yazardı herhalde lan bu. çıkaramadım tam şimdi karıştırıyor olabilirim.
(#14432290) güldürmüş yazar. *
entrylerimi okumazsan bilmezsin yazarı. söz bir gün hiç üşenmeyip oturup tek tek okuyacağım.**
çocukluğuna inersek sınavlardan çok çektiğini göreceğimiz yazar.
9. nesil yazar, hoş gelmiştir.
kısaca ayu diye hitap ettiğimde, a.y.u diye düzelten yazar. *
an itibariyle çok gergin ve kızgın yazar.
Tipik öğretmen uyarısıdır.
(#14681962) * kızgın hızlı ve öfkeli yazar, şu an stresli bir kedi gibi tüyleri dimdik yazar. kızar yazar, hüzünlenir yazar, eminim ağlarken de yazar çünkü duygusal yazar.
edit: ayrıca çok nazik ve kibar bir yazar.
mavi jojoba tanesi yazar. üstelik 9. nesil olmasına rağmen. çok kıskandığım yazar.
(#14728200) sigarayı bırakma konusunda kendisini fena gaza getirmiş yazar. becerebilirse bir paket sigara alırım kendisine.
öğretmenlerin sınava başlarken öğrencilere hatırlattığı iş. ben de arada bir unuturdum.
yazılarından çıkardığım kadarıyla kendisi örnek bir müslüman! namaz kılan, başı kapalı bir türk bayanı. tek kusuru şu saatlerde sözlükte olması ama olsun kendisinin tebliğ için burada olduğunu varsayıyor ve bu kusurunu görmezden geliyorum. bunun dışında adı "büşranur" hislerim böyle söylüyor. allah cc selamı üzerine olsun kardeşim iyi sözlükler...
moderasyon terörüne kurban verdiğimiz 9. nesil yazar.
bilgi içerikli entrysine eksi veren yazar için edit mesajında hıyar dediği için çaylak yapılmıştır.
(bkz: bu memlekette göte göt denir)