bugün

entry girerken smiley işareti yapması ile dikkat çekmiş nesildaş yazar.

hoş gelmiş...
yüreğinin her zaman ışıldamasını dilediğim yazar.
sadece dikkat çekmek için böyle bir nick seçen yazardır, şaka yaptım şaka*
çok güzel bir nicki olan yazardır kendisi.

beşinci nesil bir arkadaşımız ayrıca. hoşgelmiş sefalar getirmiş.
dışarı makyaj yapmadan çıkmış bir kadına sokaktakilerin mahalle baskısı yapması aaa çirkine bak demesi üzerine kalabalığı yarıp açılın ben max faktor uzmanıyım demesinin ardından hızlı el hareketleriyle kadını liv tyler'ı cevirip etrafdakilerın vuuu demesine yol açan uzmandır ayrıca. bu fikir de yakında reklam olur.
(bkz: aha buraya yazıyorum)
sözlüğe yeni giriş yapmış ilginç nickli yazar. O değil de inşallah hatundur.**
yiğit özgür karikatürüdür.
(bkz: #4244797)

Ne içtiysen aynisindan istiyorum dostum.

edit: yeni bir yazar, anlaşılan sap. sick the red o zaman. *
(bkz: welcome to matrix)
nefis bir nicke sahip 5. nesil yazar.
(#4257961) burada ki diğer max olan arkadaş. * yazi sick the red nickli arkadasa ait ben onun adına yazdım, karışıklık olduğu ortaya çıksada adam tekrar yazar olsa.
uçurulması halinde ' tırnak törpüsü' yahut 'ponza taşı' gibi bir isimle geri döneceğini düşündüğüm eskilerden bir yeni uuser. tepeden tırnağa yazar kişi.
kötü bir anlatıma sahip yazar. bu ne özgüvendir anlamakta güçlük çekiyorum. yoksa kendisi gibi insanları sözlüğe almadan önce anlatım bilgisi sınavına mı sokmalılar ona da karar verebilmiş değilim. #4291353
mahlasi ile gulduren, yazdiklari ile bazi kedilerin kuyruguna bastigini gozlemledigim nesildas yazar.
firlama ve entelektuel sifatlarini ikiyle carpip kendisine iade ettigim yazardir.

ayrica, israrla iyi davranmaya devam edecegimi farkli basliklarda belirtsem de, bir kez daha kendisine hatirlatmakta yarar gordugum yazardir.*
aslandır kaplandır. maşallah kafa adamdır.
(bkz: burjuva) * bunun yanı sıra lügatıma yeni kelimeler eklememe sebep olmus yazar kişisi. notebook izleyicisi. * takıntılı insan. birseyi hatırlayamayınca sinir oluyor. * * *
ev yapımı kozmetik ürünler üreticisi * yazar. ürünleri el değmeden hazırladığı konusunda ciddi şüphelerim olsa da janjanlı paketlerle piyasaya süreceği için affedilebilir.
(#4402293)
insan nedir ? kime denilir ? konusunda tartıştığım kişi. bazı sorularım var ve cevaplarını bekliyorum. madem ki çarpık bacakların var niye şort giyinirsin anlamış değilim. * madem ki fenerlisin insan sorusuna nasıl cevap verebilirsin? * *
(bkz: yaratıcı sözlük nickleri)
muhtemel acil çalışanı olan yazar.
ben erkek sanıyordum kız çıkınca resmen yamuldum . ses tonu çok hoş olduğunu zaten tahmin ediyordum . buşuna uluslararasi ilişkiler okumamış.
msn geyiklerinde uefa avrupa ligi üzerine çok fena tavsiyelerde bulunan yazar bünyesi.

yavuzum-olm baksana ligde götü zor topladık. topladık da sayılmaz zaten.
abmfu+bi' de gazsay uefa kupasını alırsan içimize kaçar yeminlen.
-oğlum çoluğumu çocuğumu keserim lan.
+saraçoğlunda kes de maç tatil olur en azından. hatta direkt sabri'yi kes.
-yok lan arda ya da kewell kesilebilir bence. sabri'yi kessek ne fark edecek monaco?
+bence nonda'nın şortunu indirirsen maç tatil olur.
-uefa avrupa liginin adı uefa kobra ligi olarak değişir kupa mupa iptal edilir.
+lan bi' de vampeta vardı.
-asdgadfhgdfhfdjhj. ben sana bir şey demiyorum lan!
+dersen şerefsizsin dersen müfterisin.
jinekoloğu mesleğinden soğutan hatun ki$i. aynı anda gittiğimiz jinekoloğ bana kartını verirken kendisini gördükten sonra mesleği bırakmaya karar vermiştir.
geçen bir fondöten öner dedim...nerene süreceksin dedi... sonra msn'den engelleyip sildim.