bugün

ab rh(+) kanı olup da irtibata geçmeyen toptur. bakın büyük laf ettim.

yarın sizin başınıza gelmeyeceği ne malum? üşenmeyin dostlar.
--spoiler--
.istanbul....

bir yakınım primer bilier siroz hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da memorial hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu ab rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

kan verecek kişilerin:
* ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* hepatit b yada hepatit c geçirmemiş olmalılar.
* ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu ab rh (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

not: telefon yada msn yazılamayacağını biliyorum ancak sıradışı bir durum olduğu için telefon yazıyorum moderasyondan şimdiden özür dilerim.

iletişim: 0534 422 94 40 0554 242 83 03 ersaygidey@hotmail.com

(ya tutarsa, 04.07.2010 21:05 ~ 06.07.2010 01:02)
--spoiler--
elden birşey gelmeyince tek yapılacak şey başlığı yukarda tutmak. allah şifa versin.
bir an önce bulunması gereken.
--spoiler--
istanbul....

Bir yakınım PRiMER BiLiER SiROZ hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da Memorial Hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

Ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu AB Rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

Kan verecek kişilerin:
* Ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* Hepatit B yada Hepatit C geçirmemiş olmalılar.
* Ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* Bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* Son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

Ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu AB RH (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

Kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

not: telefon yada msn yazılamayacağını biliyorum ancak sıradışı bir durum olduğu için telefon yazıyorum moderasyondan şimdiden özür dilerim.

--spoiler--
tekrar tekrar geçmiş olsun.
....istanbul....

Ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu AB Rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

Kan verecek kişilerin:

Ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu AB RH (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

Kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

sol tarafta her zaman en üstte görmek istediğim yazıdır.
kimin neye ne zaman ihtiyaç duyacağının belli olmadığının kanıtı olan girdi.
acil kan ihtiyacı bildirisi. geçmiş olsun.
ciddiyetle değerlendirilmesi gereken bildiri. hastaya acil şifalar...
karaciğer nakli yapılacak bir hasta için acil kan ihtiyacı olduğunu belirten duyurudur.

iletişim: 0534 422 94 40 / 0554 242 83 03 ersaygidey@hotmail.com
irtibata geçilecek yazar ya tutarsa
acil durum çağrısıdır.
bazı insanların anlamakta zorlandığı, hatta bazı art niyetli arkadaşlarımızın; '' yazarların atrı oy almak'' için bu başlığın altına entry girdiğini sandığı, vicdandan yoksun bünyelerin anlayamayacağı acil bir durum.
bu arada sadece burada değil kendi sosyal hayatımızda da bunun duyurusunu yaptık,
çevremize gereken tüm bilgilendirmeleri yaptık.
elimizden geldiğince bu önemli konuyu sözlüğün dışınada taşıdık ve meyvelerini alıyoruz.
olay gidip böbrek satmak falan değil okumadan, anlamadan durumun ciddiyetini kavramadan klavyenin başına oturup klavye kabadayılığı yapmak kolay, onu herkes yapar.
sen gammazlarım diyorsun gammazla, benim elim de armut toplamıyor, ben de yeniden canlandırır ve farkında bile olmadan başlığın sol framde gözükmesine katkı sağladığın için yine de sana içten içe teşekkür ederim.

oylamayın arkadaşlar biz ne yazsak artı oy alırız, bizim amacımız insan olarak bizden bir şey rica edildiği için ona destek olmak, burada kendimize değil bize ihtiyacı olan bir insana oynuyoruz...
ihtiyaca karşılık bulunması dileğiyle, güncel tutulması gereken başlık.
acil durum çağrısıdır.
ve başlığın aktif kalması gerekir.
--spoiler--
.istanbul....

Kan verecek kişilerin:

--spoiler--
Herkesin biraz daha ilgi göstermesi gereken konudur.
(bkz: aktif aktif aktif)
10 gün süresi kalmış duyurudur. bir an önce bulunmasını umarım.
bir yakınım primer bilier siroz hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da memorial hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu ab rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

kan verecek kişilerin:
* ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* hepatit b yada hepatit c geçirmemiş olmalılar.
* ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu ab rh (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

bu entry nin ortaya geldiğinde birinin içine girip bir şeyler yazarak yukarıya taşıması gerektiğini düşündüğün yazıdır.
uygun durumdakileri kan vermeye davet ettiğim insanlık görevi.
15 temmuza kadar aktif kalması gereken, acil durum çağrısıdır.
dikkat çekebilmesi için daha yukarılarda tutulması gereken ihtiyaç çağrısı.
yukarda tutulması gereken.
her yönüyle başka yerlere ilham perisi olmuş, özünde insancıl bi ihtiyacı konu alan başlık.
güncel Önemli Başlıklar