bugün

Manyak bir abiyle büyüyenlerin anlayacağı olay.
Yastıkla boğmaya kalkıp arada nefes alıyormu diye bakardı bide.
istisnasız her tuvalete girdiğimde ışığı kapatırdı üstüme.( onun yüzünden hep korkar oldum)
Yine birgün korkutacağım diye onun yüzünden kafamı kırmıştım. Manyak.
sen benim kardeşim değilsin aslında seni sokakta bulmuşuz alıp büyütmüşüz şeklinde tekrarlanan hikayeler. yok yere şüpheye düşüyordum. büyüdükçe halama benzedim de aileden olduğuma kesin inandım *
*yumruk tekme şakalaşmak.
*uyurken kokmuş çoraplarını burnuna dayamak.
*yine uyurken yataktan aşağı atmak.
*ve yine uyurken enseye soğuk su dökmek.
*tuttuğu takım gol yediğinde kardeşinin kafasını ısırmak suretiyle, küfür etmemeye çalışmak gibi manyakça şeylerdir.
eğlenen tek taraf abilerdir.

(bkz: yapma çocuğum yapma evladım)
sen bana 10 kere vuracaksın ben sana 1 kere. ama önce ben.
üzerinden zaman geçtikçe gülümsemeyle hatırlanılan psikopatlıklardır. ** *
psikopatlık olarak addedilir mi bilemedim lakin façebuktan ''çay koyun'' mesajı atandır efenim.
-sinirlenip, al götüme ye deyip götünü göstermek.

psikolojim bozuldu sözlük.
-tekme atacakken tekmenin kapıya gelmesi ve kapının ortasının delinmesi,
-kola çatal saplaması ve yan yana 4 tane kırmızı nokta oluşması.
bazen çok tehlikeli olan psikopatlıklardır.
bir gün köydeyken, anneannem kapıyı açın koyunlar içeri girsin dedi. çoban sürüyü getirmiş. ben 6 yaşındayım o zamanlar, iyi hatırlıyorum. açtık kapıyı, beni dışarı çıkardı abim; sen burada bekle dedi. bekledim. koyunları da sayıyorum bir yandan. köyün çobanının da bir köpeği var miço, köpek değil mübarek ayı. twilight serisindeki kurtlar kadar boyu var (o zamanlar kocaman geliyordu lan). ben hala saf saf koyunları sayarken abim köpeğe "tut kiş kiş kiş!" dedi. ben arkamı döndüm. sadece köpeği üzerime atlarken gördüm. sonra çoban o sürünün içinden nereden gördüyse geldi kurtardı beni. köpeği nasıl dövüyor. benim bir kaç yerimde ısırık izi. sonra dayım attı arabaya hoop kasabaya. doktor dedi, aşı vuracaz. çobanı da arayın köpeği salmasın bir yere. bir şey çıkmadı; ama abimin annemden nasıl dayak yediğini izledim sadece sonra. durduk yere ölüyorduk ya...
not: bu arada başlık dikkatimi celbetti. pisikopatlık değil, psikopatlık.
Suyuna tükürmek,durduk yere dövmek (bkz: sanki sanırsın psikopatın allahı)
sen kendini tam savunurken
(bkz: sus lan eşşek sıpası)
sonraya babaya tuhaf el kol hareketleri yaparak size bir şaplak indirir
(bkz: değilmi lan)
hem suç üzerime kaldı hemde şahidi oldum.
evdeki son sütlacı saklamak.
tükürmek, ağzındaki yemeği göstermek.
uzanırken gelip , ayağı yukarıyı kaldırıp , topuklar karın boşluğuna indirmektir. neredeyse iki cm kala dururdu ama o yaşanılan adrenalin çok fena.
kardeş okula gitmeden on dakika önce çantasından kitapları çıkarıp bira şişeleri doldurmak.. sonra sınıfa girinceye kadar takip edip çantayı açtığı anki yüz ifadesini görmek. evet.
küçüktüm 6-7 yaşında felandım sanırım...köye dedemleri ziyarete gitmiştik. eşşek vardı bir tane beni onun üstüne zorla bindirdi ve bırakıp kaçtı... eşşek beni üstünden atmıştı ya da ben korkudan kendimi atmıştım hatırlamıyorum ama babamın abime çok fena kızdığını hatırlıyorum...
filmlerden çok özendiğimden olacak, yıllar önce beni sinirlendirdiği bir vakit mermili tabancamla topuğuna sıkmıştım keratanın. *
Ayaklarından tutup ranzadan aşağı sallandırmak, harçlığına ortak olmak, çikolatasına arkadan yaklaşıp yarısını tek ısırıkta götürmek, banyodayken ışığı ve sıcak suyu kapatmak, burun deliklerini kapatıp tüylü bamya yedirmek ve bunların her birinden sonra zırlamasını annem duymasın diye ağzını burnunu sıkıca kapatmak.
kendinize aldığınız abur cuburu yemesi, aptal aptal vurması yumruk atması tokat atması bunlara örnektir...
güya benim ismin salça markasıymış... hala bunu söyler durur.
Ben 12 o 8 yaşında iken evde yalnızdık , biraz midesi bulanıyordu ben de bunu fırsat bilip kusuyor gibi sesler çıkarmaya sumkurup ona gostermeye başladım en son dayanamayıp salonun halisina kusmustu.
psikopatlık değil sevgi gösterileridir.

kalleşler hemen sallıyorsunuz.

biz öyle seviyoruz kardeşi.
Uyunulan odada sabah sabah son ses ceza - holocaust dinlemesi.
intihara teşvik etmek. * *
yastıkla boğmaya çalışmak. ben bunu yapanı gördüm sözlük.