bugün

hoşgelmiş dediğimiz yazar. *
"melekimsi"lerin sonuna başına "a" eklenmesiyle elde edilmişi. bir kaç örnek;
(bkz: angelic) *
(bkz: angeligue)*
(bkz: angelica) *
(bkz: angelicus)* *
muhtemelen angelica nickinin alınması sonucu alınmak zorunda kalınmış bir nickname.
abazan sözlükçülerin özel mesajla rahatsız edeceği yazarımızdır.***
(#1051189)
yaptığı bir yanLıştan ve/ya aLışkanLıktan doLayı ayar üstüne ayar aLan yazardır.. metre karesine 4 ayar düşmesi nedeni iLe sözLükteki ayar aLma rekorunu kıran yazardır ayrıca.. şimdi bir göz attım da çayLakta oLmuş.. kendisine "gerçek dünyaya hoşgeLdin" diyor, dikkatLi oLmasını temenni ediyoruz..
kendisini hiç kaale almadığım, herşeye burnunu sokan, manik- depresif, sorunlu ilişkileriyle uğraşmaktan yakında sadoya bağlamasından da acaip korktuğum ukala bir yazar adayı
"seni seviyorum ben galba" başlığına yaptığı hata ve türkçesi harikulade olan yazarlarımızın verdiği ayarlarla çaylak konumuna düşmüş yazardır.
tüm dost ve akrabalarına* başsağlığı dileriz.*
(bkz: allah kurtarsın)
"melike" olması muhtemel yazar..
angelica dinlerken kendisinin niki gözüme çarpan yazar..

(bkz: göze çarpmak)
nşa teriminin coğrafi bir terim olduğunu savunan, engin bilgilerini bizden esirgemeyen yazar..
zirvelerin olmazsa olmazlarından. varlığı bile yetiyor gülümseniz için. tabu ortağı. avatarına hayran bırakan. mor hastası. ama bi türlü dengede duramıyor otururkene *.
bugün tanışma şerefine eriştiğim sevimli yazar. müzik zevklerimiz de pek uyuşuyor sanırım kendisiynen..ayrıca bence zirvenin en güzel hatun kişisi. * * sözlüğümüze hoş gelmiş, iyi ki gelmiş, bir daha ki zirvelerde daha da uzun uzun görüşmek dileğiyle...
ayaklı tercüme bürosu resmen. italyanca diyoruz, şak bissürü cümle. almanca diyoruz aynı şekil. fransızca zaten alanı. ingilizce desen, aboov. hayır aklımıza başka dil gelse, onları da konuşacak şakır şakır *.
Şimdi efendim, kabaca lösev vakfı zirvesi'nde tanıştığımız insan, ama kendisi bundan çok daha fazlası tabi. bütün gün sıcak kişiliği ile, hoş sohbeti ile içimizi ısıtmış şahsiyet, zirveden ayrılırken "memnun oldum" derken kendimi bi garip hissettim, sanki uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşıma memnun oldum der gibi, yeni tanışmış olmayı yadırgadım biraz. zirvelerde görmek istediğimiz insanlar listesi'ne kafadan giriş yapmış yazar.

ayrıca tavlada bir çömez olduğumu yüzüme vurmuş, boyumun ölçüsünü son milimine kadar almış yazar şeysi.

nice zirvelere dedirten insan.
sonradan katıldığım zirvede, masaya yaklaşırken "seni tanıyorum redwine'sın sen" deyip "nerdeyim lan ben" bakışı attırmıştır.
birdahaki zirvede, tabuda aynı takımda olmak istediğim* sıcakkanlı ve hoşsohbet yazar. ayrıca sözlüğe de hoşgelmiş.

(bkz: her zirveye bekleriz efem)
nicki yüzünden zirvede biraz sıkıntı çeken yazardır. nickini söyleyecek diye "aaaaa" deyip durdu. biz de kendisini bu çileden kurtarmak için hemen adını öğrenip, hafızaya kazıdık, yoksa her zirvede olduğu gidi "ya pardon sizin nicki unuttuk?" desek kaçacaktı herhalde. tabudaki çırpınışları fayda etmese de direnişini takdir ediyoruz.** (bkz: zirvelerin insana getirisi vol 1)*
hani korku temalı oyunlarda küçük kızlar * konuşurken kelimelerin başını ve sonunu titreterek söyle, bizim korkmamızı sağlarlar. işte aangelicaa'yı duyduğumda da, amanın bu nick korku oyunlarından mı fırlamış diye içimden geçirdim. ama sonrasında nickindeki o korku temasını taşımayan sevecen, samimi, muhabbeti bol bu yazarla tanıştım. nargilenin yanına maşa gibi bulunması zorunlu olan yazar. (bkz: zirvelerin insanlara getirisi vol bilmem kaç)
geç olduğu için affına sığındığım yazar. hoşgelmiş...
bekledim de gelmedi yazarı..
hayallerimi yıkan yazar. *
kendisiyle yalnız kaldığımda çok eğlendiğim yazar.*

edit: rapidshare kullanmayı öğrenemeyecek, dolayısıyla zirve resimlerini msnden yollayarak yazarları dumur edecek yazar ayrıca...
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
fransızca çevirilerimde bana yardımcı olacak olan, anathema seven, hoşsohbet bir yazar. onun da sözlük yılı kutlu olsun efendim...