bugün

tipik akp'li omurgasızlığını gösteren tweetlerdir.

anında oğlunu satmış şeref yoksunu bir baba görüyorsunuz aşağıda;
görsel
görsel

bir baba oğlunu satar mı?
bu kadar şerefsiz, bu kadar alçak, bu kadar omurgasız olur mu?

akp'li ise oluyor işte.
iktidar ve güç için oğlunu bile satan adam baba olabilir mi?

bu adam sadece soru sordu ulan.
cinayet işlemedi, terör eylemine katılmadı, uyuşturucu kaçakçılığı yapmadı.
sadece milyonlarca kişinin her gün konuştuğu bir konuda soru sordu, işini yaptı...

pkk'lı teröristlerin babaları bile oğullarına sahip çıkıyor. bir terörist babası kadar olamayan babaya akp'li denir işte.
Fazla akpli olmanın yan etkileri bunlar.
Oğlu gazetecilğin tarzında olmayan bir tavırla sorumu soruyor ağlıyor mu belli değil babası oğlunu savunacağına evladını ateşe atıyor. Böyle yapıp partiyi savunduğunu sanıyor.
Musab diye normal aile çocuğu olmaz.
Bir “ anamı altında yakalasam anamı suçlarım” vakası...

Çok yakışıyor ama...
Valla gerçekten babası mıdır bilemem. Malum, bu cenahın aile ilişkileri bir hayli karışık.

Bir baba oğlunu böyle satmaz da o yüzden şey ettim. Tabi karaktersiz yandaşlarda o işler de farklı oluyor olabilir.

Tüh alayınızın sıfatına!
memleketin özetidir bunlar

dün arabayı fetö sürüyordu, hepsi fetöcü oldu

bugün reco sürüyor, hepsi fecöcü

yarın doğu çavuş gelir oturur

alayı kıçında kızıl don, olur mao cu.
(bkz: takiye) yapıyor götü kurtarmak için kurtarırsa kimler kurtardı kimler.
görsel

Bunlar babadan oğula nesil. Evet.
panik !

herkes götü kurtarma derdinde.

kuran der ki ; kıyamet günü baba oğulu tanımayacak...
Bunak Reis fetöcü babayı savunup, oğlundan medet umduğumuzu sanmış!

Yahu rezilliklerinizi çekirdek çitleyerek seyrediyoruz işte. Ne medet umması?

Len zamanında fetö ve abd ile el ele binlerce insanımızı sözde yargıladınız, yıllarca zindanlarda çürüttünüz, biri bile bir diğerini satmadı, sizde ise baba oğlunu satıyor!

Durum böyleyken medete ihtiyacı olan kim belli değil mi?

Sonunuz geldi. böyle kemik kavgaları içinde yok olup gideceksiniz.
abi tamam en yalaka sensin gözünü seveyim deli ettin kendini.
Kanım dondu.

Korku filmi bile izleyemem, içim almaz. Testere gibi popüler bir filmi bu yüzden hiç izlemedim. Benin oğlum şimdi onüç yaşında. Ne hata yapsa yine de onu savunur, yanlışı varsa döndürmeye uğraşırım. Hatasını tabiki söylerim; ama onu sanki el gibi dışardan izleyemem. Bir babası olduğunu ve karşılıksız sevdiğimi anlaması için canımı cesedimden çıkarır da yoluna sererim. Analık-babalık bunu gerektirir sanırım.

Bu olayda adam çıkıp doğru ya da yanlış, bence gayet samimi, bir soru sormuş; ne
diye çıkıp babası olacak karaktersiz herif evladını satıyor, anlayan var mı? Cevabını vermek bakanlara düşer, sana giren çıkan ne herif? Böyle babanın ağzına yonan ötürsün! Fesli de yonan sevici olduğuna göre o da ahirette ötürsün bu baba müsvettesinin ağzına, emi.
Bak abicim böyle oğlunu satıp milletin götünü yalıyorsun ya eğer iktidarı kaybedersiniz görürüm ben sizi.
Varank reis her an safını değiştirebilir yalnız.

görsel
Tabi dedesinin verdiği partiye oy veren biatcı CHP'lilere garip gelen babadır. Ak Parti'li bir babanın oğlu kendisinden bağımsız düşünebilir.
Badeciler..
Utanıyorum bu ülkede yaşadığım için. Muhabirin biri, bi soru sordu utanmasalar idam edecekler. Bunlar yurtdışında da takip ediliyor. Sonra italyan başbakanı Tayyibe laf edince ayağa kalkıyolar.
Oğlu ağaç dalı kompleksine tutulmuştur. Yani ağaç dalındaki gövdeden ayrılma eğilimi. Özgürlüğe susamışlık. Baba ise tam bir kuyara. Kumda yatma rahatlığı. Birinin şemsiyesinin altına sığınmışlık.
ortam yumuşatma çabası. Bir bakıma muhabir oğluna da "daha bu yollardan yiyecek ekmeğimiz var, sakin ol" diyor.
akp için oğlunu satmış bir müptezel.
hemen hemen tüm nurcu cemaatleri ve milli görüşçüleri yakından bilen birisi olarak kesin net bilgi.
fethullacılar dışındaki nurcu gruplarda musab ismi görülmez. bir adamın ismi musab ise babası yada ismini veren her kimse %99 fetoşcudur. %1 ihtimalle de milli görüşcüdür.
başka bir ihtimal kesinlikle yok.
Hain bir evlada sahip olmak bu dünyadaki en büyük sınavlardan biri olsa gerek.
bu gibi insanları görünce umutsuzluğa kapılıyorum. herif oğlunu değil reisi, AKP'yi tercih etti ya. bunun gibileri silahla zorlasan akp'li olmaya devam ederler. bu kadar düşünmeye, sorgulamaya kapalı bir kitle olamaz.
babası ekmek musab turan çarpsın ki benim suçum yok diyor.