bugün

kadın grubu.
kezbanı da var,güzeli de var,çirkini de var,grammy'lisi bile var * .
sen hala 96lı hatun diyorsan, israil'in gazze'yi vurması normaldir denecek başlığımsı bir şey..
çoğu halen sütyen kullanma ihtiyacı duymamaktadır.
18 yıldır gözlemlediğim kadarı ile yüzde yetmişi kaşardır. istanbul için geçerli.
çoğu justin bieber tipli çocuklar için ölür. ailelerden yalvar yakar izin alıp piercingler yaptırılır. umursamaz görünmeye çalışılır. erkekleri one direction tipleriyle ünlüdür. kızların da genelde göğüsleri küçüktür. gözlem sonucu bunlar.
henüz yağlanmamış, dokununca ıslanan, formunun zirvesindeki kızlardır.
Ne ara hatun oldular daha dün sümüklerini bileklerine siliyorlardı.
yeğenimden 1 yaş büyük kızlardır. çüş ulan amk barzoları ağzınızı silin onlar daha hayat tecrübesi olmayan genç bireyler. olgun olanlar bastı mı siktiri ne bu gözü dönmüşlük?
Toy ve çıtır hatunlardır.
Bazı şerefsizlere dert olmuş kızlardır. Allah belanızı versin de kurtulalım milletçe. Sizin gibi adiler yüzünden kız babası olmak istemiyorum.
hatun değil olsa olsa ergen olur bu topluluktan.
ayrıca üniversitede vurduracak birini bulamayanları ve vurduracak erkeği hayal etmemeyenlerin hakkını yiyenleri bize göstermiş kızlardır.
Taş gibi hatunlardır.
bende 3 yas kucuk ve bu sene kazananlari universiteye baslayacak hanim kizlarimizdir.
seneye 19, 2016 yılında ise 20 yaşına basacak kızlardır. vay be, seneler ne çabuk geçmiş mirim... yahu 96 lıların sümüklü halini biliriz biz.
Ulan yaşım aklıma geldi 96lı ne amk şu zamanı biri tutsun ne büyük bi katilmiş arkadaş.
yaşıtım olan hatunlardır.
güzel bi jenerasyon. severim onları, onlar da beni sever hatta sevişiriz.
sandalyeye oturunca ayakları yere değen hatunlardır. ama 5 yaştan fazlası çok aga, hadi 6 olsun.
1996 yılında doğmuş kadınlardır. dikkat, burada "kadın" yaş ya da olgunluk belirtmek için değil cinsiyet belirtmek için kullanılmıştır.
bittabi kendilerinden yaşça büyük abileri/ablaları tarafından "ay bunlar çocuk" tavrına maruz kalmaktadırlar ki normaldir. fakat kendileri çocuk değildir, abiler/ablalar yaşlıdır.
ayrıca hepsi üniversiteye gitme hazırlığı yapmıyor olabilir, çünkü çoktan ikinci sınıfa geçmişlerdir. misal ben.
Benden bir yas kücüklerdir ve bu sene üniversiteye basliyacaklar. Neyse efendim hepsini adü ye bekleriz. Dikkat edin kendinize.
yaşıt olduğum hatunlar, üstünde zıplamak istiyorum diyen mi deseniz afedersin içime gir parçala beni falan. ben utaniyorum aq onlar utanmiyor.
ak partiye oy verebilecek yaşa gelmiş çoğunluk.
Cogu ele gelmemesine ragmen cok saglam olanlarida vardir.
ne yani 96 öncesi hurdaya mı ayrıldı?
güncel Önemli Başlıklar