entry'ler (90)

bitcoin

beklenmedik derin bir düzeltme ile herkesi hizaya getirmiş coin camiasının padişahı.

--spoiler--
binance global borsasına komisyon indirimli üye olmak isteyenler dm gelebilir.
--spoiler--

denizde ereksiyon olmak

saatlerce denizde durmaya neden olan sıkıntılı durum.

beyaz tenli kız vs esmer tenli kız

esmer tenli olanların genelde kılı tüyü eksik olmadığı için beyaz tenlilerin üç beş adım önde olduğu versus.

en sevilen kişinin en sevdiği olmamak

olası durum. seveni silkerler, silkeni severler.

iş hayatının zararları

risk almadığın sürece ölene kadar aynı şekilde aynı şartlarda çalışacağın gerçeğiyle yüzleşerek hayatına devam etmek.

yazarların ilk öpüştüğü mekan

ismi lazım olmayan okuduğum lisem.

bir kadın için ağlayan erkek

beyler ağlayabilir olabilir bu, tecrübeyle sabittir gerçekten değmiyo.

boşverin salın unutun...

yaz sabahı soğuğu

istanbul'da pek hissedilmeyen, ankara'da gerçekten bir kaç saatliğine üşüten soğuktur.

not:ankara/istanbulspor.

nefret edilen kız modeli

kız arkadaşın her daim yanında bulunan tek misyonu dolduruşa getirmek olanlar.

korkunç gerçekler

(bkz: asla eskisi gibi olamayacağız)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Everglow - Coldplay.

kadınlar ne ister

herkes ne istediklerini kendince bildiğini düşünür ama aslında kimse bilmez. bundan sebeptir ki hiçbir türlü istekleri karşılanamaz.

benim bildiğim çok sevilmeyi isterler ama çok sevmeyin abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım. üzerler.

bakkal kokusu

artık neredeyse kalmayan, sayısı gün geçtikçe azalan bakkallarımızın iç geçiren nadide kokusu.

tercih edilmemek

ilk zamanlarda insanın çok ağırına gitse de bir yerden sonra alışıyorsun. her şey gelip geçici beyler. (bkz: pilavdan dönenin kaşığı kırılsın)

doktor olmak için hangi bölümü okumak gerekir

veterinerlik bitirmen yeterli malum memlekette herkes hayvan.

seks yaparken kuantum fiziğinden bahseden kız

dikkati başka yönlere çekerek partnerine uzatmalara oynaması için yardımcı olan kızdır.

10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama

gece gece olay sonrası görüntüleri izleyerek olayın ne kadar büyük boyutlara ulaştığını ne yazık ki anlamış bulundum. vaziyet gerçekten çok ama çok kötü arkadaşlar.

görüntüler:https://youtu.be/iq04925b_ck

96 lı hatunlar

güzel bi jenerasyon. severim onları, onlar da beni sever hatta sevişiriz.

genç fenerbahçeliler

sadece dışardan gördükleri kadarıyla yalan yanlış bildikleriyle taraf olmuş bir kitle tarafından suçlanan ve dışlanan, gerçek fenerbahçelilerden oluşan bir taraftar grubu. bu kadar önyargılı olmayın, emin olun işin içinde olsanız biraz görüp duysanız böyle düşünmezsiniz.

not:gfb üyesi değilim, fenerbahçeliyim.

hoşlanılan kıza açılmama sebepleri

kaybetme korkusu.