bugün

tüm sözlük yazarlarının kabul ettiği gerçektir. küçük dersiniz ama 18 lan hepsi. evet.
he amk taş gibi.

görsel

-doğruluğundan şüphe edilen önerme.
genelleme yapılamayacak durumdur.
Saka maka. 18 olmus kizlardir .
biraz daha buyuduklerinde taş olabilecek kizlardir. tabi benim yaş sabit kalmak koşuluyla.
Bozduğum genellemedir.
şaka maka biz de bu sene okullar neden şenlendi diyorduk. Erkeklerin bu tespitindenmiş. Hadi hayırlısı.
Maşallahları vardır.
%100lük bir kitlenin katıldığı önerme.

görsel
(bkz: sübyancılar)
Lan 95 diye doğum mu olur. Vallaha garip geliyor. Ben o tarihlerde ilişkiye giriyordum.ohaa o ara Bi çocuk yapaydım severdim şimdi bak.
ilk planda bakıldığında sübyancılık gibi gözüken genellemedir ancak biraz irdelendiğinde, 95'li kızların artık 18 yaşında olduğu farkına varılmasını sağlar.
Yavaş. Sakin.
Bütün genellemeler yanlıştır önermesine uygun bir genellemedir.
yalan yanlış önerme, genelleme. *
*
aynı zamanda anasının gözü olmaları.
bazen bu sözlüğün bana tercüman olduğunu düşünüyorum.
18'lik taş gibi kızlar, bu sene üniversiteye de başladılar.

birisi şu anda bizim evde, bayrama gelmiş. dışarda olsa konuşurdum belki ama eve gelen misafire yan gözle bakıp yamuk yapılmaz.
(bkz: 95 liyim çok ateşliyim)
herkesin bildiği gerçektir. evet.
Nerde lan onlar biz niye görmüyoz ?
doğruluğuna katıldığım önerme.
bu sene okula gelen hatunlar hepsi güzel maşallah bir de iriler ki sormayın. 90lı falan duruyorlar.
96'lılara güzel diyen var amk sizin.95'liler iyidir ama 96'lılar pek olmamış bir nesildir.
1994-95 yılları arasında türk erkeklerinin yatakta zirve yaptığı gerçeğini yansıtan nesil.
Hep hormon bozukluğu bunlar.
Fazlasıyla büyük gösterdikleri ve boylarının bir önceki jenerasyona göre daha uzun olduğu da doğrudur ama güzellik olarak daha da çirkinleşen nesil.