bugün

saat 21:30'da başlayacak olan hazırlık karşılaşmasıdır.
Nihat'ın sözleşmesindeki maddeden ötürü oynanacak olan maçtır. hazırlık maçı olsa da, baya ciddi bir sınav olup, beşiktaş'ımızın iyi bir skorla dönmesi en büyük temennimizdir.
atv yayınlayacaktır.
CERAMICE ESTRELLA DAMM kupasının sahibini bulacağı maç.
beşiktaş ın oyunu hakkında fikir sahibi olabileceğimiz karşılaşma.
nihat kahveci transferi nedeniyle geçen sene kararlaştırılmış olan ve 8 ağustos 2010 pazar günü oynanacak villareal beşiktaş hazırlık maçıdır. tsi ile saat 21:30 'da başlayacaktır.
gutinin ilk maçı olacak maçtır.
beşiktaş'ın favori olduğu mücadele.

quaresma, guti.
beşiktaşın bu kadroyla yine yardıracağı maçtır.
atv'den naklen yayınlanacak hazırlık maçı .
ne amacla oynandığını anlamadığım maçtır ama yapsınlar
fazla maç göz çıkarmaz.
iş çıkışı evimde villareal atkısı ile izleyeceğim maç. *

maçtan sonra edit: ben hakan arıkan oynar sanıyodum *
guti'nin kazandıracağı maç.
guti'nin oynayacağı maçtır.
bir yimpaş yozgatspor'lu olarak hajduk split'i desteklediğim maç.
cenk, ersan, hilbert, tabata, nobre, holosko, guti, ismail gibi oynayamamış veya az şans bulmuş oyuncuları görme şansı bulacağımız maç.
inşallah nobre'nin sakatlanacagı maç.
edit : hiç bir beşiktaşlı oyuncusunun sakatlanmasını istemez lakin bu adamın hiçbirşey yapmadan aldıgı para kanıma dokunuyor.
guti nin en az 60 dakika sahada olacağını açıklamış schuster , ayrıca ispanyollar guti yi hakikaten çok seviyormuş.

http://www.marca.com/2010...illarreal/1281258841.html
ne yalan söyleyeyim, beşiktaş iyi reklam yaptı. bu maçta guti'yi izlemeye gelen bir sürü taraftar olacak. bu sayede beşiktaş'ı da izlemiş olacaklar.

guti'nin beşiktaş forması ile çıkacağı ilk maç.
beşiktaş'ımızdan güzel futbol beklediğimiz müsabakadır. guti ve quaresmalı orta sahayı çok merak ediyoruz zira...
bu maça beşiktaş, sırf nihatın transferinde yer alan bir maddeden dolayı katılacaktır. yani zorunlu bir maç. bana kalırsa şuster bayağı genç bir kadroyla çıkacak.. ama guti oynar herhalde.
beşiktaş markasının değerini hiç durmadan arttıran serdal adalıya beşiktaş taraftarı ne kadar teşekkür etse azdır.
nihat'ın transferi esnasında karar verilen sözleşmesine de yazılan maç. futbolcuyu satıyorsunuz ve sözleşmesine de "biz bu futbolcuyu size satıyoruz ama bizle şu tarihte maç yapacaksınız" mealinden bir madde düşüyorsunuz. (bkz: ben bugün bunu öğrendim)
(bkz: 8 ağustos 2010 villarreal besiktas maçı)*
şimdi haberimin olduğu maç.
güncel Önemli Başlıklar