bugün

50 bin liraya yatırım yapılamaz. önceden bi birikimin ya da altyapın olması gerekir. sadece ek destek olabilir.
50 bin lira ile iş kurulabilr. mesela ofis kiralayabilirsin. o ofisin vergisini ödersin. içine masa sandalye alacaksan onların vergisini de ödeyebilirsin. esnaf ve zanaatkarlar odalarına kaydolma ücretini de ödeyebilirsin. elbette vergisiyle birlikte. vergi levhası da satın alıp vergisini de ödedikten sonra geriye sadece diğer vergileri ödemek kalıyor. işi kurmaya yetiyor yani. iş yapmaya yetmez ama kuruluşuna yeter. gerçi o işi sonra kapatmak için ne gibi vergiler ödemeniz gerekir bilemedim şimdi.
320 bin lira daha kredi çekilip sevgiliye şu alınabilir.

https://tr.burberry.com/a...oat-p39345031?search=true
Harammış değilmiş umrumda olmayanlar faize yatırır.
100bin kadar çıkar.
Özel okul açar.
Gelsin Paralar.
Sonra öbür tarafta sana girer.
Araba alınabilir, küçük çapta iş kurulup patron olunabilir.
ankara hacıbayram'da ev tutulur cemaat açılır ve ücretsiz asker müritler toplanır ve para kazanılır.
O parayla şey bile çekilmez lan. Niyet çekilmez.
bilmediğin işlere girme derim. dikkatli ol derim. 50 bin tl ile git yarım kilo 14 ayar altın al birde tecrübeli bir çantacı bul pazarlama işine gir derim lakin gündüz malları satıp akşam yatağa yattığında paranın ....na koydum hayaleriyle uykuya dalıp sabah kalktığında o çantacıyı yerinde bulamayabilirsin. (yaşanmış olay) tecrübesizlik kötüdür. bilmediğin işler başına çok büyük belalar açar. dikaktli ol, acele etme. iyice araştır. sektörleri bilen kişilerle konuş ve en önemlisi kimseye param var deme. gelecek param var de. *
Türkiye şartlarında karıyla, kızla 2,3 güne piç edilir. yatırım falan hikaye.
50 bin lirası olup da iş kovalayan ve başkalarından fikir isteyen yazar sorusudur

ben olsam ankara pavyonlarında karı kızla yerdim mesela , sarı tutku'ya falan giderdim öyle diyim sana , ne iş kurucan olum boşversene hayatını yaşa yaa...(gitti iş kurdu)
simdi banabi bak lan'a hibe edilebilir.

karşılığında bir ömür boyu hayır duası alınır. günahların dibine dibine bile vursan muhtemelen alacağın bu dualarla cenneti sağlamlaştırırsın. yine bir garanti veremem haşa, orası ayrı tabi...

ayrıca iyi bir girişim yapabilirsin. dua daha mantıklı ama. sen ver elemana parayı.
Uzak Doğuyu tavaf edebilirsin.tatmadigin yemek, girmedigin delik kalmazcasina gezebilirsin.
aylik yuzbin liranın faiz getirisi 700 tldir. 50 bin liran varsa paran yokmuş gibi davranip faize yatırirsin. aylik 350 tln olur. sonra her ayın basinda bu 350 tl yi iddaa ya ilk yari ikinci yari girersin. bilen bilir ilk yarı ikinci yari maclari bi tutarsa sistem yaparak deli para kazanrsn. tutmazsa bidahaki aya devam.
çok abarmazsanız hayırlısıyla dünya evine girme masraflarına yeter.
50 bin lira para ile yapılabileceklerdir. 50 bin lira ile iş kurulur mu? Düzenli bir gelir sağlanır mı merak konusu gerçekten.
Real madrid ve barça handikapa basılıp 100 bin yapılır.
Bana 5 bin tlcik bağış yapılabilir, depresyondaki bu bünyeyi hayallerine kavuşturursunuz.
500 liracığını hayır için bana verebilirsiniz:)
10-20 milyarı estetik ameliyata ve dış görünüşe harcayıp manken gibi bir fiziğe sahip olursun, kendine bakarsın vs. daha sonra da kalan para ile internet ve sosyal medyada ismini duyurmak için reklamlar verirsin ve ismini duyurup ülke çapında popüler olursun. daha sonra anında ajanslara vs. başvuru yaparsın, zaten ünlü olduğun ve büyük bir miktarda hayran kitlen olacağı için birçok şirket reklamları için seninle çalışmak ve hayran kitlenden faydalanmak isteyecek. bunu iyi bir şekilde kullanıp reklamlarda oynaya oynaya parana para katabilirsin.

ulan güzel planmış lan, yarın ben bi 50 bin lira kredi çekeyim bakalım, eğer plan dediğim gibi gerçekleşirse haber veririm.
bana verebilirsin.
Dropshipping ile henüz tanışmamış bünyelerden duyulabilecek bir sorudur.

Ekonomi bakanlığında ithalat yapılabilecek bir sürü firma var rkdşlr. Oralardan mal alın, yerel networklerde satın. 50 milyarla çok götler yakarsınız.
23 yaşındaki Gamze’nin hayatını kurtarabilir.

http://www.milliyet.com.t...sa-hayati-gundem-2348561/
10 yıl harçlık sıkıntısı çekmeden yaşanılabilir. yada anında bitirmek isteyenler için araba alınabilir ama tavsiye etmiyorum zira devlet verginin amına koyduğu için pek konforlu bir araç tercih edilemeyecektir. evde alamazsın. aha buldum lan. vergi kaçırırsak filmlerdeki adamlardan çok daha fazla kar yaparız. verginin babası bizden alınıyor amına koyayum. onuda beceremiyorsak türkiyeden siktir olup gitmek için yeterli paradır. galiba en mantıklı seçenekte budur. zannımca.
Hayat kalitemi 2-2.5 kat arttirir bu para.
kendine yatırım yapabilirsin.
yani ben öyle yapardım.