bugün

entry'ler (240)

yabancı dil bilmeyeni sözlük yazarı yapmasınlar

fuck you from here

çin in kanada vatandaşı için idam kararı vermesi

aklıma "geçenlerde kanada'nın huawei üst yöneticilerinden birini gözaltına alması" geldi.

sıfır km erkek

tüh be!!!
geç kaldın. az önce sağ elim tarafından ellendim.

çikolata kavanozu tasarımı

acı biber kavanozu daha güzel. en azından acı biber, kavanozda ulaşılamayacağı bir yere girmiyor.

off canım ekmek arası acı biber çekti.

kuzey kore güney kore dostluğu

askeri kıyafetleri birbiri ile karşılaştırdığımızda ülkenin durumunu göz önüne getirebiliriz.
biri klasik diğeri ise modern askeri kıyafeti giymektedir.

başlığa özel engelle butonu gelsin kampanyası

sevgili uludağ sözlük yazarları;
biliyorum ki hepimiz açılan bazı başlıklardan rahatsız oluyoruz. en azından rahatsız olduğumuz başlığa özel engelleme butonu olması hepimize yararı olacaktır.

şimdi, nedir bu başlığa özel engelle butonu?
başlığa özel engelleme giriş yapan yazarın sadece engellenen başlığı "bugün" ve "gündem" kanallarından o başlığı bir daha görmemesini sağlamasıdır.

yani "x'in yapığı şey' başlığı engellediğimizde bir daha o başlığa entry girse bile önümüze çıkmayacaktır. hem bugün kanalında hem de gündem kanalında görünmeyecektir.
hatta bir çok yazar tarafından engellendiği takdirde gündeme girmişse bile gündemden düşmesine bile neden olabilir. başlık sahibi kaçsa bile başlık gene engelli kalması sağlanacaktır.

böylece sözlük yazarları sayesinde sözlük içi denetim sağlanacaktır. hatta bu engel sayesinde sözlükte bir hareketlenmeye neden olacağını düşünüyorum.

edit: kaan tutan kasap'ın #40652183 nolu enrtysine cevabım; bakıyorum da ikimiz de on birinci nesil yazarız, lakin farkımız ben pek entry girmeyi sevmiyorum.

emeğe saygı göster diyen korsan film sitesi

(bkz: inanmıyor olabilirsin ama saygı duymak zorundasın)

ben kürdüm

n'apim bro? ben de kürdüm.

erkeklerin iğrenç mahluklar olması

seni evime davet ederdim de harun abi çıkmandan korkuyorum.

3 adet domatese 4 tl vermek

5 yada 6 adet elmaya 5,25 tl verdim.

kyk yurtları

bizim yurdun asansöründe dombra çalıyordu lan.

antalya

yaz sezonunun bitmesiyle beraber kafelerde ve restorantlarda ekstra eleman ihtiyacı da pek yok gibi görünüyor. 3-5 yer var lakin onlar da biz sizi ararız dediler.
Şu an çalıştığım yerde iyi para verdiği de yok. hafta sonları resmen oruspu gibi oldum.

kaşınan yeri kaşımamak

erkek açısından bir kadını reddetmekten daha zor bir eylem.

50 bin sermaye ile yapilabilecek işler

(bkz: tarım)

erkek taklidi yapan bayan yazar

başka türlü nasıl hayatta kalabilir mi?

tam olarak ne kadar para hayatınızı kurtarır

hayatım tehlikede değil. sadece refah seviyem düşük.
şimdilik aylık 400 tl burs yeterli.

sözlüğün en yakışıklı erkeğiyle fingirdeşmek

ibneliğin lüzumu yok beyler. mesajlara cevap vermiyorum.

13 yaşındayım hepinizin aklını alırım

bunu söylemeyi sevmiyorum ama yine de söyleyeceğim, sikim bile senden daha büyük.

dolarin 4 79 a çakılması

fırsatın varken al bence.

bedelli yapacak birine kızmak mantıksızdır

bedelli yapanı değil de bunun için yasal zemin oluşturana kızmak lazım.
çünkü yasalar sadece parası olanın değil devlet çatısı altında yaşayan herkesin faydalanabilmesi gerekir.
"hukuk bunu gerektirir. "

(#39870981) demiş yazar. bunu her seçim malzemesi yapan ve bütçede açık verince yerine getiren malum partiden haberi yok galiba.(#)