bugün

nba europe live tour etkinliği kapsamında fenerbahçe ülker ile boston celtics arasından fenerbahçe ülker sports arena da oynanacak maçtır. o zamana kadar boston celtics in kadrosundaki yıldızlardn kaçı boston da kalır bilinmez. ama fenerbahçe için önemli bir deneyim olacağı kesin.
(bkz: buralar entry dolacak)
kevin garnett,ray allen,paul pierce oynamayacağından pek bir önemi yoktur.
Yeşilleri giyip gidip izleyeceğim maçtır. hangi takımlı olduğum farketmez, barcelona gelse barcelona forması giyerim. sonuçta adamlar final maçı için gelmiyor.
eziklerin kıskançlığının fenerbahçelilerce kaale alınmadığı maç olacaktır.
boston'un fenerbahçe'yi tercih etmesinden dolayı bazılarının bok atacağı büyük karşılaşma.
bir türk takımının nba in en köklü takımlarından hazırlık dahi olsa maç yapması güzeldir..
bir boston düşmanı olarak Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'daki yerimizi alcağımız karşılaşmadır.
bir boston aşığı olarak fenerbahçe uluslararası spor kompleksi ülker sports arena'daki yerimizi alacağımız karşılaşmadır.
şu sıcak yaz aylarına katlanmamı sağlayacak, 4 gözle beklediğim maç. boston celtics tabi ki nba'in lakers ile birlikte en büyük takımıdır ancak lakers'ı kendi sahamızda ağırlayabilmeyi çok isterdim. özellikle hem lakers'ın hemde fenerbahçe'nin kendi ülkelerindeki klas'ı göz önüne alınırsa çok hoş olurdu. yinede bu maçın önemini değiiştirmez tabi.
halk arasında başlık parsellemek olarak da adlandırılan, bir tür geleceğe yatırımdır.
''vay babanın şarapçanağına'' tepkisi verdiren maçtır.

bekliyoruz efendim.
hayatlarında "difens difens" şeklindeki tezahürattan başka bir tezahürat duymayan celtics takımının şoke olacağı maç.
bilet fiyatlarının açıklandığı maçtır.

- VIP kombine kart sahiplerine özel ön satış: 26 - 27 Haziran
- Kombine kart sahiplerine özel ön satış: 28 Haziran- 1 Temmuz
- Genel satış: 2 Temmuz

Biletix üzerinden satılacak biletlerin fiyatları aşağıdaki gibi;
- VIP Saha Kenarı 1. Sıra: 600 TL (Yemek Dahil)
- VIP Saha Kenarı 2. Sıra: 500 TL (Yemek Dahil)
- VIP 1.Kategori: 200 TL
- 2.Kategori: 150 TL
- 3.Kategori: 95 TL
- 4.Kategori: 55 TL

boston celtics'i izlemeye değer diye düşünüyorum.
peskes arena'da oynanacaktir.

(bkz: fenerbahce ye atasehir den dev arazi)
FB'yi çekemeyenlerin TT Arena'yla karıştırdığı salonda oynanacak karşılaşma.

Edit: Sidik yarıştıracağına gammazla.
sırf önceki yazara cevap vermiş olmak için spor salonu olduğu iddia edilen basketbol karşılaşması.
rajon rondo nun türkiye de topla yapacağı büyüleri merakla bekliyoruz.
yanlış mı gördüm anlayamadım ama hakikaten ülker arena da yapılacak maç. ancak yuh dedirten bilet fiyatları var.
''o bilet fiyatları ne lan?'' dediğim basketbol maçı. acaba aziz başkan bilet paralarıyla hazır istanbul'a gelmişken rondo'yu falan mı bağlayacak takıma? yoksa fiyatların bu kadar yüksek olmasını açıklayamaz kimse bana kombine fiyatına bilet fiyatı resmen.
ben beraber gidicek insan bulana kadar biletlerinin tükenmesinden korktuğum maç. gerçi o fiyatlar pek izin vermez, öyle bir umudum var.
ülker boston diye bisküvi çıkmış izlenimi veren maç.
fenerbahçenin güzel kadrosuyla kaale almasını istediğim maçtır , keşke bostonda alsada bir maç izlesek adam akıllı.

Beşiktaşlıyım boston bizle maç yapacak olsa kaale alırdım , hatta geçen sezon tam şampiyonluk periyodu sırasında eurochallengeyi aldıktan sonra gelselerdide verseydik ellerine ama naparsın.
2. kategoriden iyi bölümlerde kalan biletler var almak isteyenler http://www.biletix.com/biletsec/NBNBA/ISTANBUL/tr daresinden inceleyebilirler.
yaklaşmış maçtır.

celtics'in türkiyedeki antrenmanlarından görüntüler;

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
boston celtics ülleye gelmiş, basketbolu seven herkes günlerdir bunu beklemekte ama sen bu maçı şifreli yayınlıyorsun. zihniyetinize sokayım ben sizin.