bugün

Tipsiz kızdır. Değilse yolludur.
zaman kavramını bilmeyen kızdır.
Varlığı bilim insanlarınca araştırılmaktadır.
Helal olsun dedirten hatundur.
görsel
Henüz anasının şeyinden çıkmamış kızdır.

Yok öyle bir kız.
kova burcu kadını olmadığı kesin.
daha önceden hazırdır ve yalan atıyordur başka yolu yok aga.
Beklenen an gelecekse çekilen çile kutsaldır).
evlenilecek kızdır. anında kaparım kaçırmam.
yalancı kızdır.
çünkü zaten hazır olan bir kızın bile çıkmaya karar vermesi en az 5 dakikasını alır. bunun kıyafeti, makyajı ve çantayı kontrol etmesi var, ayakkabı seçiminden emin olunması var, ayakkabıya göre çorap seçimi var ki genellikle sonradan hatırlanır.
yani bu kız ya hazır değildim diye yalan söylüyor, yada gideceği yeri ve beraberinde gelecek kişileri hiç önemsemiyor.
hazırlanmam 10-15 dakika sürebildiği gibi 2-3 saat de sürebiliyor. süreyi değiştiren de ruh halim ve dışarıya çıktığımda göreceğim kişilerdir. süreleri özellikle erkekler eleştirdiği için söylüyorum, bir kız sizi göreceği zaman 5 dakikada çıkabiliyorsa, sizin onu beğenip beğenmemenizi önemsemiyordur. kısaca sizi sallamıyordur. bu eleştiriyi yapan erkeklerin özensiz, bakımsız kızları itici bulduğu da bir gerçek. kendinizle çelişiyorsunuz.
Karsidaki insana deli gibi asik olan kizdir. Hatta 5 dakika degil 3 dakikaya bile hazirlanir o kiz.
erkek gibi kızdır. iş veya siyasette kariyer yapabilir.
Beynim nasil şartlandiysa " 5 dakikada hazirim deyip 5 saatte hazirlanan kiz " diye okudum amk.
alnı öpülesi aynı zamanda sözünün eri kızdır.
dakiktir. eli çabuktur.
ağır kanlı kaplumbağa gibi olmasından iyidir.
mümkün olmayan kızdır. yoktur 5 dakikada hazırlanabilen. buradaki hemcinslerim atmasın şimdi. kotu çekip tshirt ü giyip çıkan erkek taifesi gibi değildirler.
30 dkya kapidayim dedim mi o ne 1 dk geç ne 1 dk erken olur. Tam zamanında yanındayım.
Guzel kizdir bisey yapmasina yoktr ustunu giyer cikar aninda kendine guveni vardir.
Hizli gonzalesin disi versiyonudur.
Abartılacak bişey değil yahu.
Şık şıkıdım gidilmesi gereken biyer değilse gayet mümkün bi durum, tabi benim gibi olanlar için.
Yoksa markete bile rimelsiz rujsuz gitmeyenler için değil.
zamanını iyi kullanan kızdır. hazırlanmak için fazla zaman kaybetmez. doğal güzelliğini de bozmaz.
herkesçe aranıldığı rivayet edilen, övülen, üzerine methiyeler düzülen fakat bulunduğunda bakımsız ilan edilip buna binaen kezban yaftası yapıştırılacak kız.
5 dakikada hazırlanamaz hiçbir kız. önceden hazırlanmıştır o zaten, sadece "hadi çıkalım bu akşam bir yerlere gidelim" lafını bekliyordur.
koç burcudur. acelecidir, telaşlıdır ve hızlıdır. iyisine denk geldiğinizde üzmemenizi tavsiye ederim.

(bkz: ben)