bugün

Avea müşteri hizmetleri hattının telefon numarasıdır. Gelen reklam smslerinden kurtulmak isteniyorsa bu numarayı arayarak kurtulunabilir. Çok yalnız hissettiğinizde arayabilirsiniz.
sürekli, beni aradıkları numara. ibneliğine "ay şu an çok meşgulüm şekerim" diyerekten meşgule atıyorum bende.
voip kredisi almak için cep numarasını verdiğinizde ardından sizi arayan numara. avea hemen reklam için koşuyor.
bir kampanya ya da paranizi sömürebilecekleri yeni bir şey çıktığında sizi arayıp size haber veren, tuşlara basarak belirtilen kampanyalara üye olabileceğinizi anlatan, avea sesli uyari sistemi ve müşteri hizmetleri servisi.
Ücretli olan müşteri hizmetleri numarasıdır.
Aslında ben de inanmazdım kontör dağıttıklarına ama bi avukat arkadaşım söyledi de inandım. bi arkadaşım inanmadı, o hafta telefonu çalındı.
şukela numara. hele kontör dağıtma olayını duyunca telefonumu odamdan alıp yanı başıma koydum. ola ki telefon çalar da ben duymam bedava kontürcükler gitmesin boşa.*
faturalı hattımı aradıklarında dönem faturasını bildirdikleri numara. (bari bize de bedava dakika verselerdi. ayrım olmuyor mu bu şimdi?)
faturalı hatların faturasını ödeyen servis şeysi.
avea nın bireysel müşteri hatti kurumsal olanı ise (bkz: 444 1 550)
avea hatlardan 500'ü arayarak ulaşılabilen müşteri hizmetleri.

bedeli 1 kısa mesajdır.
geçen hafta arandığım, açmadığım için üzülmediğim, ama şu an beleş kontör dağıttıklarını öğrenmiş olduğum, an itibariyle yıkıldığım, canım avea'mın mükemmel müşteri hizmetleri numarası. *
hiç ummadığınız, ulan niye kimse beni aramıyor dediğiniz anda telefonunuzun arandığını görmenizle irkilip bakarsınız ve ekranda bu numarayı görürsünüz. ve millete hava atmak için de hemen ortamdan uzaklaşırsınız, sanki hatun arıyormuş gibi ve siz de onun söylediklerine cevap verirsiniz. *
geçen gün bana çagrı atmış olan numaradır.
avealıları ara ara çaldırıp kapatan numaradır.
"beni ara demek istiyosun sanırım ama aramayacam işte sen ara. bende kontür az" diye mesaj yazılabilir bu numaraya.
cep telefonumu sık sık arayan numara.
geçende aötım yine, efendim dedim, bir bant kaydı çıktı. Avea Ringa servisi hakkında bilgi veriyor.
işte sizi arayanlar sıkılmazlar müzik ya da komik sesler dinleyebilirler vs. bir sürü hikaye.
Sonunda da abone olmak için 1'e basınız diyordu. Yanlışlıkla bassam hemen abone yapacaklar,sonra habire kontörler eksilecek..
Önceden (hala da var) habire sms gönderirlerdi, şimdi ise direk arıyorlar.
avea'nın müşterilerini taciz ederken kullandığı numaradır.

ulan, s.ktir git. ben istemiyorum senin kampanyalarından haberdar olmak. yeter anasını satim, bıktım lan. bsg
avea nın böyle oporötör böyle servis mi olur dedirtecek numarası ve nedense acı cektiğiniz konuyu sadece müşteri temzilciyle paylaşmak istersiniz ama ne yazikki müşteri temsilcisine ulaşmak nirvanaya ermek gibi bir şeydir hep içinizde kalır mutlu olmazsınız.
az önce aradığım ve müşteri temsilcisini uyandırma gafletinde bulunduğum numaradır. ciddi ciddi uykudan uyandırdım kadıncağızı. çatlak bir ses tonuyla açıklamasını yaptı, teşekkür ettim ve kapattı..

bu saatte arama sebebi: sms paketi içindi. bir türlü sms talebim kabul edilmiyor ve "sadece bireysel faturasız hat sahipleri bu imkandan yararlanabilir." diye mesaj geliyordu. faturalıya mı döndüm n'aptım dediğim sırada aveanın sistem çalışmasından kaynaklanan bir bilgi mesajı olduğunu öğrendim.

ohh be!
avea'nın teknik sorunlarla verdiği mücadeleden bir türlü galip ayrılamamasından ötürü, 112 hızır acil, 155 polis imdat ve bilimum yardım hatlarından daha çok aranan numara. arandığında ise sorunların çok ilkel yöntemlerle çözülmesini tavsiye eden bir kaç iyi adam ile karşılaşmak daha can sıkıcı bir durum tabiiki.

bir keresinde yine teknik bir sorun olduğu aşikar olan, telefonların kendiliğinden kesilmesi problemi için yardım almak üzere aradığım bu numaradan bana hayatımın taktiği verilmiştir. telefonunuzu açıp kapatın denmiştir. e tabi, aç-kapat, klasik yurdum yöntemi. bazen hiç bir işe yaramaz, bazen çok işe yarar. yalnız hattın başında bulunan süper zeka eleman için, telefonu kapatmak demek, zaman kazanmak demek. zira başarılı sonuç alınamaması halinde, tekrar avea müşteri hizmetleri arandığında aynı kişiyle muhattap olmak çok zor. adam işi biliyor yahu. neyse canı sağolsun.
yakında gizli numaradan müşterilerine ulaşmasını beklediğim avea şeysi.

not: açmıyorum kardeşim açmayacağım da. polise vercem en sonunda rahatsız ediyor diye. acaba mahkemeye versem tazminat alabilirmiyim. gece olur olmadık zamanda arıyorlar.*
aradığı zaman itinayla meşgule verdiğim numaradır.
ailemden ve dostlarımdan daha çok arayan, vefalı gsm operatörümün müşteri hizmetleri numarasıdır.
aradiginizda musteri temsilcisiyle gorusmek icin 40 takla attiginiz ve bu sure icinde size cok cok guzel bir gorusme ucreti yukleyen numara.

kahrol avea!