güntekin onayın açıklamasıdır.
hakkı yenmese 35 yılda 35 şampiyonluk alırdı. (bkz: he amk he)
tipik ağlak beşiktaşlı zırvası.
siyah giymiş melis zırvası.
135 yıl da olsa farketmeyecek olan durumdur. 35 yıldır beşiktaş neyi haketmiş'de alamamış sorusunu ciddi şekilde düşünmeliyiz. hala kendilerine fenerbahçe ve galatasaray ile kıyaslayabilmelerine şaşırıyorum. sen avrupa yakasının ufak takımısın beşiktaş. bu gerçeği tüm taraftarlarının artık görmesi gerekiyor.
renklilerin zoruna giden gerçek.

arkasına siyaseti ve federasyonu almayan/alamayan (almasın da zaten) beşiktaşın 1970 lerden beri başına gelen şey.

buna rağmen bu rengibozuklarla, demirören gibi iç düşmanlara rağmen gene iyi mücadele vermiştir.
yasin sülün'ün şeref bey ile birlikte oynadığını gösteren gültekin onay yorumu.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84899/yasin-sulun-takla-atarak-penalti-kazanmak
rıdvan ın da '45 yaşındayım 100 yıldır fenerin hakkı yeniyor' lafı ile beraber galatasaray a çamur atmaları beklenmetedir.
135 yıl geçsede diğerlerinin neyi hakettiğini sorgulamak gerekir. diğerlerinin kendilerini nasıl büyük tanımladığına. biri şikeyi ilk yapan takımdır diğeri şikenin alasını yapan takımdır ve bunları nasıl büyük olduklarını cümle alem bilirken yok biz büyüğüz siz küçüksünüz size şaşırıyorum demek komiklikten öteye gitmez.
sizin gibi büyük olacaksak bırakın beşiktaş olmasın biz beşiktaşlıyız sadece bırakın kirli büyüklükleriniz sizde kalsın bizim ona ihtiyacımız yok.

beşiktaşıda şikeyle suçlayacak olan mahkeme karalarına ve beşiktaşın yaptığı şikenin ne olduğuna dikkat etmelidir. beşiktaş oyuncu transferi ile suçlanıyor hakem ayarlamakla mafyayla tarla sulamakla itham edilmiyor.

edit: oha başlık başıma kaldı şu birlik beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz zamandada başlık açanlara güvenilmiyor azizim *

editto: yasin sülünlerden örnek verenler arif erdemlerden de örnek vermelerini bekliyorum.
bir güntekin onay sözü. beşiktaş'ın yıllardır çalınan emeğine karşı söylenmiş nadir isyanlardan. fotoğraf gibi söz.

allah gündüz tekin onay'a rahmet eylesin...
asssssiktirrrr lannn diye katılacağım önermedir...

35 yılda ne bok yedinde, hakkın yendi derler adam...
seri eksi bastım arkadaşlar kusura bakmayın.

tanım: güntekin onay'ın sonuna kadar haklı olduğu eylem, özelliklede gs tarafından yenilmiştir. şikeyi onlar getirmiştir.
holosko iki gol attı en çok buna sevinilmeli. nitekim quaresmanın yapamadığını yaptı derbi kurtardı sayılır.
40 yaşındak bir adam aynen benim hatırladığım gibi turgut özal-semra özal-papatyalar- mit emeklisi bjk başkanı ve bunlarla gelen şampiyonlukları da gayet net hatırlar. zamanında bjk şampiyonluğunu devlet politikası olarak belirleyen bir iktidar bu gün olsa olsa,
-eskiden beykoz spor vardı hatırlarmısın ?
- olum sarıyer diye bir kulüp vardı rıdvanlar sercanlar....

şeklinde ancak hatırlanabilecek olan bjk yi zorla bir üçüncü güç haline getirmiştir. yıkılmış bir sarayın toprak bahçesinde antreman yapan bir kulüp on yıl içinde gayrimenkul ve kupa zengini halini almıştır.

ha tınlarmıyız. biz gs liler tınlamaz. fenerlilerin de tınladığını sanmıyorum ama onlar bjk li gibi görünüp gs yi ti ye almak için tınlıyormuş gibi yapabilirler.