bugün

entry'ler (445)

özyeğin üniversitesi

türkiyenin en girişimci ve yenilikçi üniversiteleri arasında 6. olan üniversite. http://www.tubitak.gov.tr...50-universitesi-aciklandi

ayrıca bloomberg businessweek dergisi’nin yaptığı “en gözde üniversiteler 2014” araştırma sonuçlarına göre, sabancı ve koç’tan sonra türkiye’nin en gözde üçüncü vakıf üniversitesi olmuş. ocak-mayıs 2014 tarihleri arasında 89 üniversiteden 15 bin 700 öğrenciyle yapılan online ankete göre türkiye’deki tüm üniversiteler arasında da 4. olmuştur. https://pbs.twimg.com/media/Br3V7ASIEAAUavC.png

koç üniversitesi

2013 yılında mühendislik fakültesine; 38 kişi %100 burslu; 84 kişi %50 burslu, 78 kişi %25 burslu ve 64 kişi burssuz girmiştir.

sabancı üniversitesi

2013 yılında mühendislik fakültesini; 41 kişi %100 burslu, 52 kişi %50 burslu; 60 kişi %25 burslu ve 258 kişi de burssuz kazanmıştır.

özyeğin üniversitesi

2013 yılında mühendislik fakültesine; 31 kişi %100, 33 kişi %75, 179 kişi %50, 65 kişi %25 burslu ve 17 kişi burssuz girmiştir.

peçeteye numarasını yazan garson kız

(bkz: draco von hagen)

atatürk e saygısızlık eden onun bunun çocukları

(bkz: küfür etmeyin orospu çocukları)

sözlük yazarlarının itirafları

(bkz: sözlük yazarlarının iftiraları)

mustafa ceceli

müzisyen değil müezzin olmalıymış dediğim hacı.

nesquik yiyecekken evde süt kalmadığını fark etmek

rte: bunlar nesquik'ide sütsüz yerler.

nusr et

bugün onünde halkın mangal yaptığı et lokantası. görebildiğim kadarıyla ellerindeki pankartlarda yandaş pirzola istemiyoruz, #direnAntrikot falan yazıyor.

recep tayyip erdoğan ın reyhanlı ya gitmesi

bir ülke düşünün; başbakanı tarihindeki en büyük terör saldırısının olduğu yere olaydan 19 gün sonra gidiyor.

sözaltı sözlük

türkiye ve türk başlıklarında bize fena giydiren üyelere sahip. ibnelere bak biz can azerbaycan diyelim siz bizi ayakta sikin amk. neyse yine de çok komik başlıklar falan var, okuyun.

zall in uğradığı iğrenç espiriler

(bkz: zallımsın sosyal medya)

sözlük yazarlarının adet süreleri

(bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: cin fikirli sözlük erkekleri)

ölüyorum galiba denilen anlar

biber gazının vucuda iyice teshir ettiği an. ruhun çikiyor amk.

rahmetli barış manço ya sanatçı diyebilmek

artık hangi yazar ilgi çekmek istiyorsa bu güzel insana laf ediyor. tamam kardeşim sen deme ama biz diyelim.

11 mayıs 2013 beşiktaş gençlerbirliği maçı

aileme söz verdim ancak ne dün ne bugün biletx'ten alamadım bilet o yüzden yeri farketmeksizin 4 tane bilete ihtiyacım var. ayrıca o son 4 maç için çıkan kombineyi almadığıma yandıran maç.

hoşlanılan kızın fettullahçı çıkması

anal sekse doyacağınız anlamına gelir.

beşiktaş

büyüklüğü şampiyon olan takımın en mutlu gününde gelip buraya yok artık 3. büyük bile değil, ibb bile daha ünlü vb. şeyler yazmasından anlaşılabilir. ha tarihi boyunca en kötü ekonomiye sahipken 3. belki 2. bitirecek takımdır. 2-3 sene evvel "ben galatasaraylılığımı dondurdum abi yaa .d.d" diyen, futbol konusu açıldımı koşarak uzaklaşan, halı sahalara bile formasıyla gelemeyen, mabedini devlete peşkeş çekip dağın tepesine stad yapılırken gıkı çıkmayan galatasaraylıların şimdi gelip bol keseden salladığı takımım. ha birde beşiktaşlı troll göremezsin ama sözlük galatasaraylı trollerden geçilmez.

evlenmeden sevişen kızların namusu

bir bireyin ahlakını, namusunu sadece sekse bağlayan bağnazlardan bin kat daha namusludur.