bugün

3 5 ay sonra bir gece yarısı -nasılsın- diye mesajı kuvvetle muhtemeldir. yavşak kişiliğine en uygun davranıştır.
ilişkinizin son bir ayı siz onunla çıkmışsınızdır ama o sizinle çıkmamıştır. evet. oluyor öyle şeyler.
anlamadığım bir şey başlıkta sevgilinin kadın ya da erkek olduğu belirtilmemişken neden tüm entrylerde kadınlar suçlanmış acaba?
4 senede yediğin boynuzları hesapla panpa.
(bkz: eski kaşar)
4 senelik sevgili ile evlenilmediği takdirde olabilecek iştir. 4 sene bu senden ümidi kestiyse tabi ki başkasına gidecek.
kesinlikle sevgili de suç aranmaması gerek durumdur. ulan sen kendine kızsana, dört yıl boyunca öyle biri olduğunu öğrenememişsin malak.
ya 4 senelik ilişki bitiminden birkaç ay sonra evlenene ne demeli, tamam açık bir ilişkidir bu çoğunlukla ama o bile koyar insana.
karşı cinsi tanıyamayan, ilişkide hatalar yapan erkek söylemidir. kaşarlıkla filan da alakası yoktur, tercihtir.

bunu yapan kızın eski erkek arkadaşı bu ilişkisinden ders alarak çok daha olgun biri olarak hayatına devam edecek ve bundna sonraki ilişkilerinde daha huzurlu, daha rahat olacaktır. aşk denen şeyin somut bir özelliğe karşı duyulan aşırı hayranlıktan ibaret olduğunu çözmüşse ve bu dünyada en önemli kişinin kendisi olduğunu anlamışsa bundan sonra karşı cinsle ilişkileri çok daha özgüvenli, rahat ve sorunsuz olacaktır.
ayrıca sevgiliyken hayatım, canım, ölürüm dediğin, onun için her şeyi yaptığın kız tarafından terk edilince o kıza kaşar demeye başlamak kendine hakarettir. bir kaşar için mi o kadar şey yaptın, arkadaşlarının zamanındna çalıp ona zaman ayırdın vs gibi pek çok soru gelir adama. delikanlılık kız için kavga etmek değil, ayrıldıktan sonra bile o kıza saygı duyabilmektir. dediğim gibi bundan sonraki ilişkilerin çok daha huzurlu ve rahat olacaktır; bundan sonra hayatına çok daha olgun biri olarak devam edeceksindir ve bunları o kıza borçlusundur bir anlamda.
Doğru olandır. Ömür boyu üzülecek değil ya? her erkeğe 3 kadın, her kadına üçte 1 erkek düşüyor. eLBET BAŞKA BiR sevdiceğini bulur.
Yedeklemiş olan sevgilidir.
En çok da bunun yüzünden ailenizi karşınıza almak üzer insanı bu kadar nankör ve değersiz biri için size en çok değer veren insanları üzmek cidden aptalcadır. Ama yine de iyi ki evlenmeden gördüm gerçek yüzünü diye sükredersiniz.
O yeni bulduğu kişi çoktan hazırdır sadece sizi aptal yerine koymuştur.
dört seneyi boş geçirmediği anlamına gelir.
sizi kaybetmenin acısı ve travmasını başkalarını kullanarak geçirmeye çalıştığının göstergesidir.
ağır darbe.bu darbeden sonra diğer kızlara can yücel şiiriyle yaklaşır beyniniz kalbiniz 'ben seni severimde'
aşkın ne kadar ateşsiz olduğunu gösteren , cinsel ilişkinin hiçlerde süründüğünü belgeleyen durumdur. genç insanların böyle bir ilişkinin travmasını çok daha ağır yaşayacağını düşünüyorum.cinsel ilişkide olduğunuz 4 sene çıkılmış hatunun değil 3 gün 3 ay sonra civarlarda başkalarına kuyruk sallaması dahi cinayet sebebidir. demek ki size ait hiçbirşey bırakamıyorsunuz 4 sene yapıştığınız sevgiliye . ben olsam en azından bir parça korku aşılardım.
kızla sevişildiyse kafaya takılmaması gereken durumdur. alacağını almışsın birader, namusluyum diye başkasının koynuna girecek olan o. bırak kendisi düşünsün.
4 yıllık emeğe 3 günde yazık etmiş olan kızdır. ziyandır.
hayatın içinden bir durumdur, ama yine de 3 gün kısa bir süredir. gözlemlediğim kadarıyla ilişkisi uzun süren insanın, bir önceki ya da bir sonraki ilişkisi de uzundur. sanırım hayatında bir sevgili olmasına alışmak, ona sürekli bir yer ayırmak ya da, ancak bir sevgilinin giderebileceği boşlukları barındırmakla alakalı bir durum. o yüzden yadırgamıyorum.
ayrıca bu tip durumlardan sonra; 'tüm pisliklerini biliyorum, beni aptal mı sandın',
'geçmişte ne mal olduğunu çok iyi biliyorum, seninle çıkarken de biliyordum',
'ne ucuz biriymişsin, seni adam sandım',
'kaşarla sevgili olunmazmış, onu öğrendim' triplerine girenler kusura bakmayın ama salaktır, malın önde gidenidir. madem biliyordun çocuğun ne mal olduğunu, ya da tam yağlı kaşar olduğunu niye çıktın bu kızcağızla, koluna takıp dolaştırdın 4 yıl? haa, yok amacın gönül eğlendirmekse zaten sızlanma be kardeşim!
10 sene evli olan kişinin eşini aldatmasıyla eş değer bir davranıştır.
4 sene sonra bittiyse iyi bir nedenden bitmiştir. Belki de o 3günlük erkektir sebep.

Olabilir yani. Büyütmeye abartmaya gerek yok.

Giren girene çıkan çıkanadır.
o üç günlük sevgilinin önceden göze kestirilmiş olması gerekir.
(bkz: evlat acısı gibi koyan durumlar)
Gidip ikisini de vurcan anasini satiyim!
yılların önemi yoktur 3 yada 5 aylık bir ilişki bile aynı acıyı bırakabilir. önemli olan neler yaşanılıp neler paylaşıldığı.
güncel Önemli Başlıklar