bugün

entry'ler (495)

zonguldak

bi yedi yılımı geçireceğim şehir olacak gibi. Gidip gördüğüm kadarıyla pek de güzel. Bi şekilde görünüyor deniz. Girişi hafif çinçin'i andırsa da Kozlu'ya gittikçe güzelleşiyor. Villalar yapılıyor, lüks binalar var vs.

2013 lys 1

yaşattığı stresi unutmak zorunda kalıyorsun ya hani bir hafta sonraki sınav için bir yerlerden çıkıyor ama acısı. rüyalar, uçuklar, kabarmalar... sağlam bir psikoloji gerektiriyor hakikaten yetmiyor bilmek.

ben bu yazıyı sana yazdım

keşke az biraz düşünseydin, gerçekten.

türk bayrağını ayaklar altına alan akpciler

öpüp koklayarak türk bayrağını yücelten bir davranış olması ihtimali olmayandır. Namaz bir ibadetse ve kul ile allah arasındaysa eğer -ki böyledir- ne o an giydiğin kıyafet ne de seccade niyetine kullandığın şey değerlenir.

başbakanım 3 değil sen iste 6 çocuk yaparız

onlar doğursun "siz doğurun, biz bakarız" demişti ya ne de olsa bakar, baktırır hepimize...

recep tayyip erdoğan

madem tencere, tava hep aynı havaydı da bu mitingler neyin nesi başkan? Adam gibi adam rte ne? sanırsın esra erol'da kendini tanıyor.

2013 lys 1

göz yaşlarıyla biten sınav olmuştur adıma. Yahu sisteme lafım yok esasında sınavla olmasın da ne olsun ama bir şeylerin düzeni sağlanmalı. böyle bir karmaşaya duyarsız kalmaya çalışmışız zaten. Öğretim desen bir şey olamayan öğretmen oluyor artık. Lys kitaplarına baksak yıllardır aynı. Güncellenmiş baskı dedikleri cevap anahtarı kontrolünden ibaret... değişen sadece öss' nin adı değil ki sen kitabına lys yazıp satıyorsun.

Kötüyü dilemek istemem ama umarım yapamamışlardır.

Emeğimize de sahip çıkamadın ösym. Sınava iki hafta kala bu ülkedeki karmaşa da alıp götürdü bizleri. Evde ders çalışıyorduk ama aklımız da sokaktaydı.

recep tayyip erdoğan

bi' abdüllatif şener vardı bildin mi başkan? O seni pek iyi biliyor.

büyük bir sabırla izliyorum ve dinliyorum sizleri. Bir hakkım varsa da helal etmiyorum bilesiniz. Haktan hukuktan böylesine bahsedip "en" Müslümanlardan görünüp de bugün onca hatta yüzlerce hatta binlerce insana nankör derseniz hem üzülürüm hem de kızarım kendime. IMF'ye borç verecek duruma gelmişkenmiş, terör tam da bitiyormuş... yahu he he... Zaten sokakta olan kesim hep sol kesimmiş de... Yahu gözünü seveyim bi' mücadelenin senin için haklı ya da haksız belki yerli ya da yersiz olması sadece sizlerden birinin olup olmamasına bağlı? Kaç yıldır iktidarda olmanın getirisi diktatörlük olabilirmiş biraz da... Bak sen... Polisine üzülebilirken vatandaşına üzülemiyorsan sen, ben senin insan sevginden şüphe ederim.

gazeteciden recep tayyip erdoğan a tarihi ayar

üniversite öğrencisinin ideolojisi yok mu diyerek bir kez daha kendini belli etmiştir.

recep tayyip erdoğan

gazetecilerin sorularına cevap vermekten aciz yahu. Dinlerken mimiklerin bakın, bakışlarına... Yakışıyor mu yahu başbakansın sen? Öğrencinin ideolojisi yok mu diyor. Ne olacaktı olmayacak mıydı?

tencere tava hep aynı hava

Gazetecinin tencereyle, tavayla, kornalarla yapılan eylemler hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna başbakanın verdiği cevap. resmen umursamıyor, ayıptır.

recep tayyip erdoğan

demokrasinin sandıktan ibaret olduğunu düşünen başkan. Hala ankara'nın istanbul'la ne ilgisi var, izmir'in istanbul'la ne ilgisi var diyor. Hala da sandık diyor. Yahu millete bir kilo patates, beş paket makarnayla işi yürütüyorsunuz. Oy kullanan kitlenin en az %25'i neyin ne olduğundan habersiz zaten. Yahu sen kimlerle sorun çözümüne gitmiş adamsın. Bunla gidemedin maşallah maşallah...

hizmet dediğiniz her yerde her koşulda belli bir kitleyi desteklemek olsa gerek sizler için. Önerdiğiniz olimpiyatlara değil de bence hep beraber, el ele ülkemize sahip çıkalım!

"gündüz düşlerimde beni seviyor."

evde sütyensiz gezmek

birbirlerine zorla yaklaştırılmış, sıkıştırılmışların özgürlüğüdür.

utanır insan

dinledikten sonra bol bol "vaay vaaaay"latan şarkı. Bir şekilde kalıyor akılda.

bandana

çok güzel bağlama şekilleri var esasında tabii becermek gerek.

neden

"özlemin hiç bitmiyor?" diyerek yüreğimize dokunan gece yolcuları harikası.

magnum black espresso

pink'le karşılaştırılamayacak kadar güzel olan yeni magnum harikası.