bugün

Benim için intihar edecem diyen kız 2 hafta sonra söz kesti..

Aradan 20 sene geçti hala beniarayıp seni unutamadım diyor..

Şaka değil çok iyi dostuz..

Not göz kırpma imojesi..
benim 5 senelik sevgilim ayrıldıktan 3 ay sonra evlenmişti.
iş günü ise daha da sıkıcıdır. yoksa araya cumartesi pazar giriyorsa 5 gün olur.
10 senelik sevgilinin daha ayrılmadan, o 10 sene içinde başkalarını bulmasından daha iyidir.
Vay şerefsiz.
Bu x yıllık sevgili lafını anlamıyorum. Şarap gibi yıllandıkça değeri artmıyor. Aksine uzayan ilişkiler ilk günlere kıyasla bozulma olasılığı daha yüksek birliktelikler. Zira cinsel çekim çan eğrisi şeklinde bir görünüm arz ediyor.

Bir de kadınlar hakikaten maymunlar gibi. Bir dalı tutmadan diğerini bırakmıyor .
hiç bir kıza güvenmemek gerektiğinin kanıtıdır.

pırlanta yüzük alıp evlilik teklif ettiğim 4 yıllık kız arkadaşım 3 ay önce beni sevmediğini söyleyip bıraktı ve ayrıldıktan bir süre sonra biriyle konuşmaya başladığını itiraf etti.

o yüzden hiç bir kıza kendinizden fazla değer vermeyin, ilk kez verdim ve sonuç hüsran.
Bazi kizlar ve erkekler maalesef bu tarz durumlar için yedek tutuyorlar hal böyle olunca kıymetiniz yok. Ölun amk.dedirtir.
hafif bir orospuluk olduğunun kanıtıdır. şahsen ben 1.5 senelik sevgilimden ayrıldıktan iki gün sonra onu 2005 model bir cabrio bmwye yarı çıplak halde binerken gördüm. bmw tutkusunu önleyemedik kızın, bari bendeki 2008 modelin üstünü bulsaydın dedim içimden. kan tutan kasap'tan ayrılmak insanı böyle model düşürtür işte.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan terkedilmiş sevgili ifadesidir.
Oylelerini salın gitsin 1 aya pişmanlık dolu bir mesajla size dönüş yapmaya çalışacaktır. Malum sizde o 1 ayda ben malmiyim diye dusunceginiz için o zaman bir tarafinizla gülüyor olacaksınız.
Tecrübeyle sabittir.
Daha gün yüzü görmemiş bedduaların ve hiç bir kulağın duymadığı derinlikte küfürlerin var ol asına yarayan durumdur.
yedekte tutmuştur. aklında her zaman başkası bulunmuştur.
her şeyin planlı olduğunu gösterir.
sadece, senden daha zenginini bulmuştur, hadi yaylan.
türkülere konu olandır ;

adım dillerde söylenir,
dostlarım benle eğlenir,
üç güne kalmaz evlenir,
elin kızı yas mı tutar ?.
Senin dört yılda yaşatamadıklarını üç günde yaşatacak birini bulmuş olabilir.
kahpe kari.layigini bulur ins.
Yıl olmuş 2017. Globalleşmiş dünyanın küreselleşmişliğiyle karşımıza çıkan bir kaşarlaşmışlık durumu.
4 yıl + 3 gün olarak yorumlanabilir hadise.
Arkasından yeni küfürler icat edilesi sevgilidir.
Orospu cocugu sevgilidir.

Pardon eski sevgili. Muhtemelen de kizdir.
Onun ben amına koyayım.
Yok artık dedirtir daha önceden seninleyken başkasına göz koymuş demektir. Eskiyi verip yenisini almıştır da bu ne hız be hangi ülkenin motorusun kesin alman motoru motorda iyiler.
10 ay once ayrılma kararı aldım, bana bir şans ver herşeyi düzelteceğim , beceremezsem kendi yoluna bakarsın dedi.1.5 ay oldu ayrılalımız . O kendi yolunu seçti ben de kendi yolumu. Hala mesajlaşıyoruz ve bana söylediği tek şey "lütfen hayatına devam et,sana yakışacak birini bul ve yuva kur,biz olamadık diye kendini dünyaya kapama" .peki ben ne yapıyorum, hala onu özlüyor ve deli gibi seviyorum. Olmayacağını adım gibi biliyorum ve artık yolumu çizmem gerektiğini de.kısacası bazen şartları zorlamamak ve önünüze bakmak gerek. Hayat akıyor ve birilerinin hayatı devam ederken sizinki duruyorsa sıkıntı var manasına geliyor.
Çok büyük Ayıb abisi. Düşürmemeliler ayrılık sonrası kendilerini bu kadar.