bugün

entry'ler (302)

imamoğlu nun ibb de 3 milyarlık tasarruf yapması

istanbullu metrobüs çilesinden bıktı artık, madem bu kadar kâr yapıldı millete metro nedir öğretin artık.

yeni ibb başkanını ek tedbirler ve gereksiz harcamalara el atmasıyla birlikte yapılan tasarruf.

görüldü yapıp cevap atmayan kız

Kibarca konuşmak istemediğini belirtip reddeden kızdır. Bu saatten sonra tekrar tekrar mesaj atmak, onu bunu şunu yazmak veya deşmek sizi sadece daha da dibe batıracaktır.

5 kilo bal 100 lira

1 kilogram elmas nasıl 100 lira mı daha inandırıcı yoksa 5 kilogram bal 100 lira mı?

misafir gelmesini istemeyen insan

misafir gelince odasına kaçıyordur, sohbeti muhabbeti fazla sevmiyordur, misafirlerin yanında yayıla yayıla oturamadığından çok çabuk daralıyor ve gitseler de keşke uzansam diyordur. sürekli gitseler gitseler diye diye en sonunda misafir sevmez bir insana dönüşüyorlar.

nasıl hissediyorsun

hüzünlüyüm ve istanbul gibi bir yerde yaşamama rağmen yalnızım, iyi hissetmiyorum.

sözlük yazarlarının yaptığı tatlılar

bir tek lokma yaptım onu da tam yapamadım ama yine yendi güzeldi yani. pudingi yaparken de zaten iki malzemeyi karıştırıyorsun onu yapamayan aç kalsın.

kadınlar askere alınsın

askeriye de her şey nizami ve disiplinli olmalıdır, şartlar zordur. nasılki madende erkekler çalışmak zorundaysa askeriyede de erkekler çalışmak zorundadır. kadınların çalışabileceği farklı alanlar evet bulunmakta bu alanlar için kısıtlı kadrolarla personel alınmakta.

goooooooool

tek 'o' ile sevincini yeterince yaşayamayan insanların bol 'o'lu sevinci. bu sevinci yaşayan kişi muhtemelen ayaktadır, kollarını sallıyordur ve ağzından bir sürü 'o' çıkıyordur.

kedilerin kaplanlarla akraba olması

bolca belgesel izleyince kedilerin gerçekten de aslanların soyundan geldiğini daha iyi anlıyorsunuz. onlar için dev kediler denmesi son derece yerinde.

Youtube'a "Kümesime giren Yaban Kedisini yakaladım" yazın ve şu kediyi mutlaka görün.
videodaki kediye bakınca kimin soyundan geldiğini kavrayacaksınız, alıştınız kedileri kuzu gibi sevmeye.

fotoğraf atınca muhabbeti kesen kız

çok şükür tipten kaybetmenin kitabını yazdım. bende 10 üzerinden 5-6 aslında iyi bir puan, yani hoca çok puan kırmamış, ama demekki bana denk gelenler yüksek not almışları arıyorlar.

bak şimdi, kızın tipi 4-5, ben de 5-6, kız da istiyor ki 8-9 olsun. evet dişi kardeşim, olacakları sana söyleyeyim; yakışıklı beyimiz seni bir güzel kullanacak öpecek saracak, seninleyken başkalarıyla da takılacak, sana çöple aynı değeri verecek seni köpek edecek ondan sonrada salya sümük ortada kalacaksın. şimdi git 8-9'a yaverlik yap sonra da bana gelme, otur ağla. (bkz: bütün erkekler aynısınız)

gidenin ardından söylenen sözler

sevmeseydi gitmezdi, yallah arabistana, iran'a da gidebilir orada kadınların denize bile girmesi yasak, otomatikmen allah belasını vermiş oluyor.

can yaman

milyonlarca dolar kazan dünya starları bile çılgınlar gibi sağda solda yakalanıp videolar paylaşmazken, her nasıl oluyorsa kendisi her hafta düzenli olarak hayran saldırısına uğruyor ve hepimiz de bu görüntüleri izliyoruz.

boy var, yakışıklılık var, fakat ısrarla itici olmasına sebep olan görüntüler yayınlanıyor.

can yaman, yakışıklı ünlü türk dizi oyuncusu, henüz filmi yok.

bir bisküvi olsanız hangisi olmak isterdiniz

25 kuruşluk piknik olayım. hem lezzetli olayım hem ucuz olayım, kalpleri fethedeyim, durup durup insanlar beni hayal etsin, beni hayal ederlerken gözlerine geçmiş gelsin büyüdükçe nasıl da geçmişi özlediklerini hatırlatayım, ağlamadan ağlasınlar...

motoru bozmak

Adam arkasında nasıl bir motor olduğuna ya da kendisinin nasıl bir motor olduğuna inanmışsa artık, motoru bozduk diyerek ishal olduğunu belirtiyor.
Yanlız bu kelimenin cuk diye oturacağı motorlar da yok değil hani.

mart ayı gelsin diye bekleyen kedi

Bahar geliyor gelsin yavrucuklar, pompala pisi pisi göster içindeki %95 oranındaki kaplan genlerini...

günde 14 litre su içmek

iski arıtma tesisi mi bu kardeşim böbreklerine yazık...Günde 2-3 litre yeterli, her şeyin fazlası zarar ve su zehirlenmesi diye bir şey dahi var.

korktun mu diye video çeken kız

Seksiliği ve kadınlığını kullanmasa, herkesi atın şunu camdan aşağı ya diyerek dışlayacağı fenomen. Gerçi şimdi de dışlanıyor ama izleniyor da...

facebook taki mevlüt bulma grubu

Ücretli mevlütlere gidilir...
+Yoğun ağlamalı misafir kişi başı 100tl
++Orta boy ağlamalı gülmeli karışık misafir 50 tl
+++Gelip görünüp, yemeğini yedikten sonra giden görüntü misafiri 30tl

osmanlı imparatorluğu

Bizim aslında, Osmanlı neden kaybetti diye uzun uzun düşünmemiz lazım...Cezayir'li kardeşlerimiz neden Fransızca konuşuyor diye sorup kendimize çuvaldızı batırmamız lazım.
Koca Osmanlı neden hiç bilinir düzgün silah yapamamış diye düşünmemiz lazım, 100.000 sene at ve okla dünyaya hükmedeceğine mi inandın be.. :S

el bombası

Pimini çekip attıktan 3-8 saniye sonra patlayan, etkisini şarapnel parçaları ile gösteren geniş çapta çevredekileri öldürebilen bomba.