bugün

entry'ler (164)

21 eylül 2017 eskişehir depremi

2 dakika önce iyi sallamıştır.

Edit: 3.3 müs.

https://mobile.twitter.co...status/910792725955522560

atatürk ü allah sanan kemalistler

(#36648743) örneği buradadir.

gece gece elektriklerin kesilmesi

ilginç ve bir o kadar da korkunç bir durumdur. An itibariyle yaşanmıştır.

türk telekom un gece 2 ve 8 arası hızı artırması

An itibariyle 1 mayıs gelmemiş olmasına rağmen şaşırtıcı bır sekılde gerçekleşendır. Kotayı aşmış olmama rağmen şuan 16mbit civarı hıza sahibim ve gece 2 den once de 3mbitti.

ysk

(bkz: Yaprak sevenler kurumu)
(bkz: yeşili koruyalım)

her şeye rağmen yüzde 50 evet çıkıyorsa

(bkz: ben şizofren değiliz)

8 büyükşehirden 7 sinin hayır demesi

Bunu sanki bir yerden hatirliyorum.

(bkz: dağdaki çobanla benim oyum bir mi)

geleceği doğru tahmin edebilen twitter kullanıcısı

Son 1 yilda attigi 22 tweette birebir gerceklesmis olan kullanicidir.

https://twitter.com/beyoncefan666

20 ocak 2017 istanbul emniyetine saldırı girişimi

Basligi acana saldiranlarin oncelikle buradan amina koyayim. Adama diyorsunuz kaynak bulmadan baslik acmayin diye de sen bunun ihtimalini curutecek bir argumana sahip misin de adami linc ediyorsun? Sözlük yazari sana diyorum göt oglani sen anla.

Tanim: Iskalanmis roketatar saldirisidir.

cuma hutbesinde mümine yakışmaz diyen yavşak

Imamdir lan. Adam imam imam. Adamin yaptigi tek sey kendi dininin gereklerini yerine getirip insanlari da bu cercevede uyarmak.

Adam muslumanin kulturunde yilbasini alkollerle eglencelerle kutlamak yok diyorsa sence bunu gece kulubune saldiri yapilsin, bomba patlatilsin diye mi soyledi? Az aklinizi kullanin amk.

yılbaşı kutlanması sevaptır denseydi olacaklar

Bazi beyinlere göre cuma hutbesinde yilbasi kutlanmasinin mumin davranisi olmadiginin soylenmesi uzerine 1 ocak 2017 ortaköy gece kulübü saldırısı nin yapildigi soyleniyor. Peki yilbasi kutlanmasi sevap denseydi bu saldiri olmayacak miydi yani amk? Mantigi kurma seklinize sicayim.

saldırıların malum zatın bilgisi dahilinde olması

Iddia oldugunu dusunup bunu ortamlarda paylasmak bile toplumu ayristirmaya yonelik bir suc olmali. Ustteki arkadasi fetöden alirlar benden soylemesi.

Edit: o entryi nasil tıraşladin sen oyle kardes.

mehmet görmez

Boku bokuna kemalistler tarafindan suclanan adam. Azmettirmismiste, hadi lan oradan götveren. Asil ayristirici sizsiniz amk, su millete yaptiginiza bakin.

gerçek islam tam olarak budur

"Yok kardes burada terorist yok ki" diyecek yavsaklar damlar birazdan.

islam bu ülkenin başına gelmiş en büyük felakettir

Bir kesimin Iyi ozelliklerini goremeyen fakat her kusurunu o kesimin tum toplumuna dayatan bir dalyarak fesat beyinli beyani.

Hani gercek islam nerde diyorsun ya? Ananin aminda, sen oraya geri dön hic gelme mk.

terör türkiye ye nasıl geldi

Amerikanin petrol askindan dolayi geldi amk. 14 yil once geldi diyen ya dun alkolu fazla kacirdi ya da yeni yetme bir velet. 90 li yillardan beri bu ulkenin cektigi bir teror sorunu var.

provakatif eylem ve hedef kitlesi

Antiislamist kesimi kiskirtmak icin yapiliyor. Tabi bunu soyledigim gibi eksilenecegim riskini coktan goze aldim.

Cunku ülke göt kayniyor amk, adamlar sirf musluman olduklari icin bir insani terorist ilan edecek kivama gelmis. Tek sebebi de kendilerinin daha iyisini yapamamasi, ortadogunun kan golu olmasi vesaire. Hepsi algi oyunu amk, son 30 yildir beyninizle oynaniliyor haberiniz yok.

müslüman noel kutlamaz

Bu dusunce yapisina sahip adamin isi bomba patlatmaktir diyor ya orospu cocugu.

Lan ikisi arasindaki bir tane mantikli iliski yok. Sevmedigin topluma laf atacaksin diye elin durmuyor Amcik hosafi.

dün broşür dağıtanların bugün klüp basması

Birkac "milyon" kisi yilbasi kutlamanin "kulturumuzde" olmadigini soyluyor diye sen ne hakla onlari bu cinayetin sanigi yapiyorsun götoş? Ayni fikirde degilsin diye baskasina sucu atmak cok kolay degil mi amin feryadi.

müslümanın islamı bilmemesi

Islamda da grup seks vardirdan sonrasini okumadim.

Sacmaliktir.