kumda oynayan bebelerin protestosudur.
seri eksi oy veren ipne 1 günlüğüne ipne sayılmayacak ve entry giren yazarlara eksiyi doya doya verebilecektir.
uzun zamandır var olan kalitesizliğin bugün yapılan saldırı nedeniyle artması sonucuyla yazarlar tarafından yapılan haklı protestodur.benimde destek verdğim protestodur.*
neden protesto edildiğinin anlaşılması için;
bakınız:
(#5145016)
(#5144354)
(#5147025)
kominist işi gibi ama bende katılcam bu sefer.
(bkz: dun boktun bugun koktun) *
kesinlikle sözlükten çıkış yapılması gereken protestodur.
(bkz: gazamiz mubarek olsun)**
bu da son entry m olsun.
başlayan protestodur.
yazarların acaba ne kadar sayıda yazar online kalacak merakı sebebiyle sanırım amacına ulaşamacayak ve olamayacak olan protestodur. *
şu andan itibaren sözlükten çıkarak başlayacağım protestodur. 24 saat sonra görüşmek üzere. esen kalın. bol troller.
benim de destekleyeceğim protestodur. perşembeden önce buraya uğramayacağım. birazdan ben de kaçıyorum.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
Daha yeni gördüm ve bir uludag sozluk yazarı olarak destek veriyorum
Önemli olan usozluğe refah ve seviyeli bir ortam yaratmak ve yazar bilinci olan yazarlar yetiştirmek. (Modlar dahil)

(bkz: bu sozluk hepimizin sahip çıkın)
yalan olmuştur.
gülmekten katıldığım protestodur.

edit: lan biri beni korkutsun, soğuk su döksün falan üzerime, gülmekten kendimi alamıyorum.
işe yaramayan yazarların işe yaramayacak, boş protestosudur.

şöyle ki; protestonun yaratıcıları o çok zekiğ yazarlar yazmadıkları sürece sözlük daha saygın, daha ciddiye alınır bir sözlük olacaktır. böyle yaparak sözlüğü savunduğunu sanan yazarlar bilmiyorlar ki, sözlüğün çöplük olmasını bir gün daha erteleyecekler. yazdıkları işe yaramaz am, göt, sik, taşşak, sikiş, sokuş muhabbetlerinden sözlüğü 1 gün daha kurtaracaklar.

çok muhterem protestocu yazarlar; mümkünse protestonuzu bir daha yazmamak üzere devam ettiriniz.

sözlüğün çöplük olmaması dileğimle..
yarım saattir girilen entrylere, açılan başlıklara bakıyorum; yarıdan çoğu sözlükte yaşanan durumla ilgili. arkadaşım madem katılmıyorsun protestoya, ki senin en doğal hakkın. niye protesto eden yazarlarla alakalı mal mal başlıklar açıp ortamı provoke ediyorsun? komik bir şey yaptığını mı sanıyosun nedir? gir güzel entry, biz de okuyalım.

ben bu protestoya entry girmeyerek katılıyorum.(benim çabam bu başlığın sol üstte kalması) katılmamın sebebi de sözlük yönetiminin konuyla alakalı açıklama yapmaması ve özür dilememesi.

bu sözlük adını saçma sapan saldırılarla duyuracağına protestolarla duyursun daha iyi.
sözlükte online olmamak, sözlüğe entry girmemek gibi eylemler barındıracağı tahmin edilirken, protestoya katılmayan yazarları eksileme eylemine dönüşmüştür. o zaman herhangi bir eylemde; sokaktan gecen, olaylarla ve eylemle ilgisi olmayan sade vatandası; yaralayan, tartaklayan zihniyete de destek verelim.
birisinin adam gibi açıklamadığı protesto.. ne için protesto ediyorsunuz bir anlatın hele.. moderatör kankalarının küfür edip, diğerlerinin edememesi ise eğer, ben de katılırım.. ha başka ise silerim bu entryi..
o bu değil önümüzü göremiyoruz ki... "uludağ sözlük dediğin?" hele son dönen prostesto muhabbeti? 6.nesil etrafsız bir yazarın fitiliyle ateşlenmez böyle kitle hareketleri, söyleyeyim de. adam akıllı yapın bence. şahsen sahiplenmem, o ayrı. bu arada 2 gün girmedik neler dönmüş he?! iyice koptum.
1 mayıs işci ve emekçinin bayramının ardından yapılmış, sözlük emekçilerinin protestosudur.

olay münferit bir olaydır ama; keser sapına kadar haklı bir protestodur. *
zaten değişik olaylardan ötürü yazmıyordum. dün canlı şahit olduğum olay karşısında daha ne kadar yazarım o da muammadır.

yapılacak olay şudur: referans ile artık yazar alınmalıdır. belli süreyi doldurmuş yazarlar, alınacak kişilerin kefili olmalıdır. olay buraya kadar gelmiştir.
havada kalacak gibi görünen protesto.
eksi alacağımı bile bile yazacağim. uygulanmayan ve uygulanamayacak protestodur. sabahtan beri entry giriliyor. uygulanamayacak olmasının en büyük sebebi; merak türk milletinin kanında vardır. *