bugün

maç sonu aykut kocaman:
önümüzdeki maçlara bakacağız.

daha maç yok aykut, elendiniz malesef. *
young boys'un milli olduğu maç.
koyu beşiktaşlı olmama rağmen tribünden fenerbahçe'ye destek vereceğim maç.

eksi üzerine edit: ulan elin isviçre'lisini mi destekliyim türk takımına karşı?
Stoch - Fenerbahçe ile Galatasaray arasında çekişme yaşandığı doğru. Fenerbahçe'ye gelmek tamamen benim tecihimdi. Çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir ekipte forma giymek istedim. 13 Temmuz 2010- Haberturk

Fenerbahce Young Boys a 1-0 yenilerek Sampiyonlar Ligine katilma sansini kacirdi . 4 Agustos 2010
bitişiyle sol frame'de "vay efendim 6-0, vay efendim liverpool 8 çekmişti" türünden başlıkları canlandıracaktır.

(bkz: demedi deme ibrahim)
başlat > programlar > donatılar > eğlence > fenerbahçe

not: bu kadarını ben bile beklemiyordum.
(bkz: no country for old men)
alman kanalından izlemeye başladığım maç. und das zicehenben fenerbahce auf dersienj funf zikren, gibi bir şey dedi spiker. sanırım fenerbahçe siki tutuyor gibi bir şey diyor.
2-2 yüzünden galatasaray'a demediğini bırakmayan fenerbahçe taraftarlarının içinde patlamıştır.

bize o kadar lâf söylemeseniz "yazık olmuş" derdim de... lan, o bile gelmiyor be içimden!

sonra ağlarsınız "herkes bize düşman". olmayıp ne yapalım be?!

not: gene de fenerlilerin seviylerine düşmeyip "yazık olmuş" diyorum. eksileyin lan ibneler!
not-2: adnan x 2 nedeniyle galatasaray için de umutlu değilim. göreceğiz artık.
nasıl koyduk 6 tane yada liverpool nasıl 8taş yaptı sizi ehemehe diye yüzsüzlüğün dibine vurulacak entryler az sonra... ayrılmayın
fotomaç yine klasını konuşturmuştur;
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2010/08/04/484x256/841993601985.jpg
ingiliz spiker, dia 'nın pozisyonuna "what was he doing " dedi. bu açıkça maçı anlatıyor.
"galatasaray'a uefa avrupa liginde başarılar diyeriz. keh keh keh...." cümlelerinin şampanya gibi götte patladığı maç olmuştur bu maç.
adı gibi kadrosu da genç olan young boys feneri maymuna çevirmiştir.
maç sebebiyle an intibariyle kornalar çalıyor. insanlar çıldırdı burda.

edit : düğünmüş. halbuki burda cenaze evi var. yakıştı mı hiç? *
semih şentürk'ü kenarda bekletip gökhan ünal gibi kazmalığı tescilli birini 90 dakika sahada tutan aykut'a, forvet transferini ağustos bitecek hala yapmamış yönetime yazıklar olsun.
alacağınız forveti götünüze sokun şu saatten sonra.
güncel Önemli Başlıklar