bugün

(bkz: mendoza)
sevgılının yolunu gözlemekle gecen donem.

(bkz: mutsuz & üzgün)
(bkz: lock)
allah yardımcıları olsun denilesi grup.
an itibariyle askerlik şubemi arayıp, verdiğim erken sevk dilekçesinin kabul olduğunu ve kasım ayında gelip işlemlerimi yapabileceğimi öğrenmemin sonrasında aralarında bulunduğum yazarlar grubu.**
çoğu kısa dönem askerlik yapacak yazarlar. saatlerce ayakta beklemeye hazır olun.
aralarında bulunmaktan gurur duyduğum dönem. seni asla unutmayacağım 331...

(bkz: emirerim ramazan)
Bir ihtimal üçüncü dünya savaşı'na ya da en azından müttefiklerin iran'a düzenleyecekleri operasyona üniforma içinde şahitlik edecek olan yazar kimselerdir. *
331 mi? neeey !
251 ler gelmişti ben eve gelirke * )))
aramızda 30 dönem geçmiş. (15 dönemmiş)*
( sanırım tek sayılar olarak ilerliyordu, 301,303,305,307,309,311,313,315,317,319,321,323,325,327,329,331 teheyyyyy yıllar olmuşş)
askerliklerinin, dönemlerinin başında ki sıralama numarasıyla aynı paralellikte olmaması dileği ile hepsine şimdiden hayırlı tezkereler diliyoruz. * ordan üç kişi gelsin
askerliğini 327 kd yapan bir yazar olarak bir an önce gidip gelmelerini ve hayırlı bir askerlik geçirmelerini temenni ettiğim grup. Ayrıca kısa dönem-askerlik ile ilgili konularda şahsımdan her türlü desteği bulabilecek yazar grubudur.
bir 325. kısa dönem aralıkta gitmiş biri olarak, iyi ki aralıkta gidiyorsunuz dediğim gruptur. zira günler kısa ve çabuk geçiyor. banyo yapamayıp koksanız bile çok belli olmuyor. kötü yanı bütün kış askersiniz ve doğuda bir yere düşerseniz buz gibi geceler sizi bekliyor demektir.
bu arada kısa dönemleri doğuya vermiyorlar diye bir şey yok bal gibi de veriyorlar. aktütün'de dağlıca'da kısa dönem asker olan bir sürü insana rastladım. ( bu arada ben de bitlis'deydim) onun için kendinizi en kötüsüne hazırlayın.
şimdiden şafak saymaya başlayan yazarlar.bir an önce gidip gelelim lan.
(bkz: sevi yordun beni çok)

ahey bitmez olum sizin askerliğiniz,
(bkz: agzini hayra kicini bayira ac)
tanrinin izniyle gidip gelecek oldugumuz tayfadir. *
Dahil olduğum grup.
Şaka maka 2 aydan az kaldı.
benim de içlerinde bulunduğum grup.
"pim çek bomba at!!!"

askeri edit: ulan neyini kötüledin amk. gitmeyeyim mi?
benimde sevinçle içinde bulunduğum gruptur.
dahil olduğum gruptur.
yan masada oturan çalışma arkadaşımın da dahil olacağı topluluk.

yavaştan moda sokuyoruz.
Bir 327.dönem olarak bu senenin eğitim sezonu açılışında dinlediğim kadarıyla şubat ayı ile birlikte bolca tatbikat zulmüne maruz bırakılacak yazarlardır. Allah yardımcıları olsun.

(bkz: ben mi yapayım)
(bkz: ses kes şafak dinle)
(bkz: poşet)
(bkz: hoca)
309 ksd olarak "ben mi gideyim?" diye seslendiğim yazarlardır.
Hepsine Şimdiden hayırlı teskereler. Vatan borcudur ödeyin gitsin.
torun geceler uzun *