bugün

6 ay önceden başlık parselleyen kardeşimizi tebrik etmek gerek.
ispanya nın koymasını istiyorum. şopar neymar a bu zevki tattırmasınlar.
neymar'ın ayağına top gelirse yere atlamaya çalışacağı maçtır.
Neymar ın Casillas , arbeloa ve ramos un ebesine takla attıracağı maç. Tabi yeni takım arkadaşları pique ve jordi alba da öbür kanatta hulk ile ugrasacaklar.
neymar ın göt olmasını istediğim maç.
kapı gibi kg yok maçı, oranda temiz, ilgilenenler yüklü girebilir.
gönlümün ispanyadan yana olduğu, biraz daha geç başlasa sabah namazına yetişecek maçtır.
brezilya'nın yarramı alacağı maç. brezilya'ya sempatimiz var ama futbolun da bazı gerçekleri var. neymar yeni takımı barcelona'ya karşı oynamış gibi bişey olacak.
ispanya 2-0 alır.
alt bitecek maç. çok net söylüyorum.
Sabah beşte kalkmam gerekmesine rağmen izleyeceğim maç. Evinde son 33 maçtır kaybetmeyen brezilya ve 29 maçtır yenilmeyen ispanya. Uykusuzluğa değer kanaatindeyim.
Gecenin bir vaktinden sabaha kadar ekran başında yeralacaklara şimdiden skoru söyleyeyim de rahatça gidip uyusunlar.

ispanya: 1 - brezilya : 2 goller torres / neymar , fred.
italya maçı gibi geçmemesi için erken bir brezilya golü dilediğim maçtır.
bol gollü, brezilya üstünlüğüyle geçmesini dilediğim maç.

ispanya hegemonyasına son versin biri artık.
bol gollü geçecek gibi görülen maç.
maç skor tahmini: 2-2. penaltılarla brezilya kupa şampiyonu diye bir atmasyon.
Neymar ın Casillas ın içinden geçeceği final maçı.
iniesta gibi bir top ustasının domino edeceği maç.
ispanya'nın alacağı maçtır.

edit: belki de değildir.
Neymar ve fred in ispanya defansını öpeceği maç.
çirkef iki takımın maçı. yine de sambacılar kazansın, kazanır. yeter ispanya yeter. futboldan soğuttun yeminle.
ispanya milli takımının çöküş maçı. 2014 dünya kupasında en fazla çeyrek görebilirler.

not: arjantin taraftarıyım.
brezilya'nın 1-0 öne geçtiği maç.
ve gol müthiş maç olacak belli.
1-1 biter.
sikilesi trt' nin şifre koyduğu maçtır. .mına koyayım elektrik faturamın yüzde 3' ü sana gidiyor ama maçı izleyemiyorum.
şanslı olan bir brezilya var bu gece.
genel olarak brezilya baskın başlayan maç. ancak ispanyanın yeneceğinden emin olmasam da yakın zamanda gol atacaklarını düşünüyorum. izlerken şifre girenler için, pedronun penaltı beklediği bir pozisyon oldu ancak verilmedi. fred 2. dakikada golü karambol sayılabilecek bir durumda attı. üstüne 2 3 az farkla dışarı giden topları daha oldu.