bugün

ciddi derecede sorunludur. düpedüz sistem eleştirisi yapan, ve daha önce zilyon tanesi çekilmiş salakça filmlerden birini bu denli yere göğe sığdıramamanın başka açıklaması olamaz. ya zekası düşük bunların, ya da sinema vizyonu sıfır. bide komik diyenler falan olmuş; mc donalds'daki palyaço şakalarının ötesine gidemeyen şeylere gülüyorsanız zeka yapınızı zaten tartışmayalım.

ek; unutmadan bu tarz filmlerin babası: dead poets society'dir.

all is well falan hep carpe diem bunlar tamam? kültürsüzler sizi.
3 idiots ve bunun beraberinde gelen gülünç olaylar dahilinde ele alınan zeka kavramını tartışmaya dahi lüzum yoktur.
sorunlu olduğumun göstergesi olmuştur. **
(bkz: anne ben manyak oldum)
zevkler tartışılmaz kuralını bile anlayamayan insan zekasından üstündür.
gereksiz yere başlık açman yazarlar topluluğunun bir üyesi daha bulunmuştur.
*
imdb organizasyonu ayarında bir sinema kültürü olan vasatın üzerinde bir zekadır. (imdb puanı=8,2)

bu zekaya sahip olmayanın, aşağılamaya çalışması normaldir. zira kişi anlamlandıramadığını aşağılama eğilimindedir.
Bu zekaya sahip turk insanları filmin ismini de "üç idiots" olarak okur.
bu filmi tavsiye eden arkadaşın zekasından şüphelendim, mesafeliyim. film hızlı hızlı bile izletmedi kendini.
kimsenin çığır açan bir sanat filmi olduğunu iddia etmediği, fakat güzel bir toplama film olduğu konusunda da eleştirilmemesi gerektiği aşikar olan film.
kafatasımın içinde muhafaza ettiğim zekadır. üç kere izledim.

onun dışında troll işte (bkz: zaa).
17 yıldır kalkuta'da siyah kına ile kadın alınlarının ortasına dairesel benek yapma uzmanı olarak çalışmaktayım. 2007 yılında Aamir Khan dükkanımıza geldi ve ben de benek yaptırmak istiyorum dedi. seve seve yaptım. daha sonra bunu görüp beğenen madhavan ile sharman joshi biz de istiyoruz demişler ve aamir bunları da dükkana getirdi. bu ikisine de yaptım. sonra üçü ile bir fotoğraf çektim ve aynı 3 ahmak gibisiniz dedim. galiba biraz bozuldular ama türkçe dediğim için herhalde anlamadılar. daha sonra da aamir 2009 yılında 3 idiots filmini çekti. belki de filme sebep olduğum için ben de beğenmiştim.
ben beğeniyorum.
başlığa göre de zekam görecelilik üzerinden zeka analizi yapan özürlü orospu çocuğu zekasından daha yüksek çıktı.

teşekkür ederim.