bugün

şahanın yaran bölümlerinden biri.
banu vs. gülten.
şahan'nın evlilik programlarının saçmalığını anlattığı bölümü.
çok güzel olmasa da oldukça güzel mesajlar veren dikkat şahan çıkabilir programının bir bölümü. bu ülkede herkes manyak aslında, o pragramı düzenleyen, katılan, seyreden...
sahandan oncede farklı isimlerde cikan izleyeneni manyak eden programlarin adi. mesela "ikinci bahar, benimle evlenir misin" bence onlar daha dogal di daha komikti
(bkz: anne ben manyak oldum evi)
kısaca abmo.
+anne ben manyak oldum
-ay bak bak adam aldı cocukları terketti aliyeyi
+manyak diyorum kafayı yedim herseyi yapabilirim bak
-tuu bide o kadına gitti pis adam canım bu sinan
+annaa
banu:kimsin sen??
gülten:gulteeaanniiiimmm!!!!
pata kute pata kute çotankkk!!!!!* *
- anne ben manyak oldum
- ben sana manyak olamazsın demedim , adam olamazsın dedim..
- anne ben manyak oldum
- aferin oğluma
- ...
- pardon ne dedin...
sahanin o mükemmel gültenin üstüne atlama efektinin smileyi olsa keske diye cok hayiflandigim sahan harikalarindan biri..
-ya olum bunda anlamayacak ne var.. önce bendeki yumurtayı ayşe teyzene yerleştirdiler hüseyin amcandan alınan spermle döllediler. Sonra ayşe teyzenin durumu kötüleşince seni 32 li blastomerli safhadayken kapıcı ruziye teyzenin rahmine koydular. bu işlemi yaparken zigot ikiye bölünmüş. böylece sen ve kardeşin oldunuz işte.

-anne ben manyak oldum yaaa.. nasıl yapacam şimdi soy ağacı resmini.
-anne ben manyak oldum
+bu kadar kapkaççı, bu kadar hırsız, bu kadar dolandırıcı, bu kadar arsız, bu kadar ikiyüzlü, bu kadar şerefsiz, bu kadar verdiği sözü tutmayan, bu kadar amaçsız, bu kadar vurdumduymaz insanlar varoldukça senin manyak olman normal oğlum
-yani sorun bende değil
+değil
(bkz: şahan gökbakar)
(bkz: dikkat şahan çıkabilir)
öss* gençliğinin sloganı.
erotomania-anne ben manyak oldum
anne-iyi gelirken su solemeyi unutma
erotomania-#gfs67&$a.dumur
annenin "ya öyle mi" diyerek oklavakla kovalamasına neden olacak söz.
çocuğunun onun karşısına çıkıp, 'anne ben doktor oldum.' , 'anne ben bilmem ne oldum.) demesini bekleyen anne için zor ama kabullenilmeye mecbur olan durumdur.
-anne ben manyak oldum
-sen zaten manyaktın oğlum
-sağol anne, anneciğim
son zamanlarda bi çok kişinin kullandığı * bir kelime.
aslında içinde bulunduğunuz durumu kısa ve öz bi şekilde anlattığında tadından yenmez.
(bkz: nevriye budak)
önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde enstrümanları tamamlarsalar kurulacak bir pUnk-metal grubunun adı. şarkıları ve sözleri vokale ait olan grubun henüz 125i aşmamış hayran toplulugu vardır. ilk albümlerini 'eyvah basıldık' adıyla piyasaya sunacaklardır. bazı ses kayıtlarıyla idare etmektedirler şuan. şarkıları:
*kalpsiz adam xxhan
*neden ölsün yellow gelin
*eyvah eniştem
*bak büşra uzaylılar
*yamuk kedi erdem
*nazlı yarim emo olmuş
- anne ben manyak oldum
+ ol evladım, ne olursan ol yine gel...
- şey anne, aslında ben bugün çetin'lerde kalac....
+ eve geliyorsun dedim altan, sıçtırtma çetin'lerin tuvaletine şimdi...
- baban da manyakti zaten.