bugün

avcılar'da baya iyi salladı , uzunda sürdü.

(bkz: korktum sözlük)
az önce uludağ sözlükten öğrendiğim depremdir.
hacı var mı bişey?
merkezüssü marmara denizi olan, şiddeti 4.4 olan orta şiddetli depremdir. paniğe gerek yok keşke en baba depremler böyle olsa. bilimsel olarak yapılan açıklamalara göre ne kadar çok böyle deprem olur ise o kadar az büyük deprem olma ihtimali vardır.
ankara da bulunan biri olarak depren olur olmaz sözlük sayesinde gördüğüm olaydır.

adam anında sözlüğe yazmış beyler.
istanbul da olmama rağmen hissetmediğim deprem.* yan odadaki arkadaş söylemeseydi baya baya yazılanların şaka olduğunu zannedecektim.
kuzey anadolu fay hattı üzerinde olması ile endişelendiren depremdir aynı zamanda.
ya mecidiyeköy de hissedilmedi ya da ben hakikaten içime fazla daldım kahretsin.
Merkezi istanbul-Marmara denizinde olan. Marmara denizinin 7.7 km derininde oluşan kaymalar neticesinde olan Kadıköy'den Küçükçekmece'ye kadar bir çok ilçede saat 20.49 da hissedilen depremdir.
ben:olm sallama şu vitrini amk
ark.:ne sallaması abi görmüyonmu ayağımı
ben:noluo lan
ark.:deprem oluyo abi götüm 10 saniye sallandı şerefsizim.
sözlükte ne kadar çok avcılarlı varmış. ve evet avcılarda hissedilen deprem.
beylikdüzünde şiddetine göre fazlasıyla hissedilmiştir.
bayrampaşada hissedilmeyen deprem.
deprem olduuuuu!! diye bağırarak annemlere doğru koştuğum annemin ise "hahaha tansiyonun düştü yine senin" dediği, babamınsa " rezonans var burda otobüs geçince sallanmıştır" diyerek yorumladığı olaydan sonra koca bir göt oldukları depremdir. korktum ya püf.
http://www.koeri.boun.edu...map/marmara/tr/index.html

aynı gün içerisinde 28 yer sarsıntısı olmuştur.
(bkz: depremin allah ın uyarısı olması/#9548338)
herkesin,''hissettim'' ''oynadım'' ''sağa kaçtım'' gibi entryler ile 137 entryyi bulmasına sebep olmuş deprem.

anladık sallandınız amk,olayı o zaten depremin.sallamak.
4.4 Şiddetinde olmuş depremdir. biz sallanmadık ama çevremizdekiler çok sallanmış neden acaba?
en çok izmit ilinde hissedilen depremdir.
edit: bilgi entry'si annecim bu.
ben bi taraftan beşiktaş trabzon maçını izler bi taraftan yeğenimle muhabbet ederim. deprem beni baya bi sallamıştır. olayın şaşkınlığında yeğenime dönerim;

zm; al işte...
y; valla amk onur niye giriyor 1-0 yeniğiz.
zm; adam einstein beyler.
beylikdüzünü beşikdüzü yapmıştır anam anam.
saçlarımı yaparken gerçekleşen depremdir. daha önce arkadaşlarım tarafından ''süslenirken ölüceksin'' cümlesini duymam bir an kalbimde yaralar açmıştır.
sevgilimle konuşurken olan deprem. kendisi telefonun diğer tarafında resmen çıldırmıştır. ben ise götümü kımıldatmadım.

-aşkımmm deprem oluyor çabuk çabuk kaçalım.
+yav dur tam da boşalı...

(bundan sonrası özel)
ataşehirde an itibariyle 5 havaifişek atılmıştır. yazar olanların alakasını çözememiştir.
facebookta okey oynadığım vatandaşların biranda yok olmasına neden olan olaydır. *
gaziosmanpaşa da hissedilmeyen depremdir. (bkz: banu güven söz sende)