bugün

istanbul'daki bir çok bakkal veya markette görebileceğimiz yazı *. buna göre 1 inegöl köfte 7 kuruş etmekte. desene fakirlerin midesi bayram edecek.

(bkz: itina ile ukte doldurulur)
köfte demeye bin şahit lazımdır. içinde % 0 bile değil koklatma dana eti mevcuttur. gerisi meçhul. almayın.
kazıktır. ısparta da 3 liraya 50 inegöl köfte var ne haber.
(bkz: kedi etidir kedi)
bende merak ediyordum bizim köydeki eşeklere noldu diye.
(bkz: kedi boku)
kedi ya da eşek etiyle bile açıklanamayack durum. lan kedinin, eşeğin bile olsa, et, ettir sonuçta. yediğin zaman et yediğini farkedersin. lakin bunun içinde, etin zerresi yok. soyanın üzerine basmışlar katkı maddelerini. oh mis.
(bkz: yok öyle üç kuruşa beş köfte)
7 kuruşa 1 köfte . (bkz: vay amk)
bazı vicdansızların dar gelirli vatandaşı kandırma yöntemi. benim anlamadığım şu; gıda denetimi yapan devletin birimleri bu yazıları görmüyor mu acaba? Dünyanın en pahalı etinin satıldığı memlekette bunun izahı nedir? içinde ne vardır?
bim'de satılan soya ile şişirilmiş süngerimsi inegöl köfteler gibi olması muhtemeldir.
köfteden başka her şeye benzeyen köfte bozuntusu. nimettir sonuçta tadına bakmak gerekir, hem kaçmaz öğrenciyiz sonuçta mantğıyla alıp, gerçekten hüsrana uğradığımız * plastik tadında köfte.
5 liranın, 3 liranın takriben iki katı (bkz: %60) kadar olduğu gerçeğini es geçen yazar başlığı.
(bkz: 3 mü diyim 5 mi diyim)

muuhaahahaaaaaa!

(bkz: nallıhan köftesi)
(bkz: nallıhan)
50 adet nefis inögöl köfte 3,5 tl. bizim bakkalda tam olarak bu yazıyor şuana kadar cesaret edip denemedim ama jackess e bir diyek bakam onlar dener zannımca.
son zamanlarda kasap ve bakkallarda sıkça gördüğüm yazı.
içinde soya kıyması var ise gerçek et kadr yararlıdır. ancak sanmıyorum içinde soya olsundur.
soya kıymasından yapılmıştır.
satışlarının artması, kedi popülasyonunda gözle görülür düşüş yaşanmasını beraberinde getirebilir.
kızardığı zaman 5 kuruş kadar kalan köfte. öğrenci için güzel bir tok kalma yöntemi. karnımızı doyursun yeter değil mi lan?
öksüz doyuran köfte şeklindede nitelendirilir.
doğrusu:

3 5 liraya köfte harcı olmalıdır
soya ve tavuk derisinden yapılan köftedir. tavuk derisi bu aralar köfte yapımında popülerdir.
l'köfte olması muhtemel köftedir. yoksa bim'den başkası bu kadar ucuza satamaz.
içine kıyma yerine ekmek bile koyulsa maliyet hesabı bir türlü tutmayan köfte türü.
Türkiyede eşşek üretim çiftliği kurulmasının sebebi ne zannediyorsunuz siz? *
Köfte demeye bin şahit lazım atasözünün kullanılabileceği bir yazı-hederogoman.