bugün

yeni bir yazar.
elazığ'lı olduğunu düşündüğüm yazar. o da değilse jordan hayranı falan olması olasıdır..
ince düşünür vs yazar kişisi.
sabahlayan yazar kadrosunda ilk 30 da yer alan kişi.
oldukça hematothermal olan, birçok konuda hemfikir olduğum kardeş yazar. yazdıklarını keyifle okuyor , düşüncelerini ve bilgilerini bizlerle paylaşmış olduğundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
(bkz: #2912358)
(bkz: #2912390)

faşist ve faşizm kelimelerini yazmayı öğrenene kadar tek ayağı üzerinde beklesin, mümkünse yazmasın sokağa çıksın kardanadam falan yapsın.
an itibariyle çaylak yapılmış yazar kardeşim. hakaret içerikli entry mi girdi de çaylak yapıldı oldukça merak etmekteyim. çaylaklık süresinin kısa sürmesini umud ediyor, biran önce aramıza o güzel tespitleriyle yazdığı entrylerinin yenilerini eklemesini istiyorum.
silinen bir başlığı tekrar açtığı için çaylak yapılmış yazar. tez dönmesi dileğiyle.
savunduğu birşey için çaylak olmuş, silinmeyi göze alabilcek kadar da düşündüklerinin arkasında duran yazar. çaylaklık sebebini yediremiyordur kendine. *
gecmis olsun, en kısa sürede aramıza dönmen dilegiyle...
çaylak yapıldığını duyduğum yazar.
yazılan entrylere bakılırsa, o da benden. sıkma canını birader, geçer.
gereksiz yere çaylak yapılmış yazar.
yazdığı yazıları beğenip, hiç tanımadığı insanları savunabilecek ,çaylak olmayı göze alabilecek kadar asil ruhlu yazar. herkesin sahip olmak isteyeceği türden bir kardeş, dost.
(bkz: burnuma kötü kokular geliyor sözlük)
insan gibi insan canım kardeşim, yazarı. beni her zaman duygulandırmayı başarmış, göz pınarlarımı faaliyete geçirmiştir kendisi.
iyi ki tanıdım seni..
(bkz: 1 mayis/#3346870)

oturduğu yerden polise onursuz diyerek bugünkü misyonunu başarıyla tamamlamış balon eylemci sanal klavyeşör.

(bkz: polise molotof kokteyli atan sozde emekci)
bluevelve hayranı, fanı yazar. o ne derse tapacak kıvamda.

bluevelve-- allah yoktur.

23hapo+++++ doğrudur abim sen söylüyorsan doğrudur.

bluevelve-- allah vardır.

23hapo+++++ haklısın abi, az evvel dilin sürçtü zaten. önderimsin.

bluevelve-- emperyal...

23hapo+++++ haklısın abim.

bluevelve-- çok sıkıcısın be kardeş.... biraz yalnız bırak beni.
kendisine yakın gelen ideolojiler doğrultusunda haksızlığa uğradığını düşündüğü kişileri savunan, mahhalle ağzı ile girilmeyen girdilerin sahibi, sözlükteki birçok yazar arkadaşımızın olduğu gibi * . kendine has düşünceleri olan ve bu düşüncelerini daha önceki girdilerinde de görebileceğimiz yazar. okuyup araştırmanın verdiği bir rahatlıktan olsa gerek.

düşündükleri bazen bizim persfektifimize ters gelebilir ki zaten farklı düşünceler olmasaydı, hepimiz birer robot insan olmaz mıydık? ne mutlu ki o'na kendine ait düşünceleri var ve bunu sonuna kadar savunuyor. başarılar kendisine bu yolda, başarılar düşünmeyi bilen herkese.
mahalle ağzı ile girilen girdilerin sahibidir.*
(#3535261)
(#3535325)
(#3535404)
yaşamam için nefes almamın yetmeyeceğini bana öğreten, her daim sol yanımda muhafaza edecek olduğumdur..
entryleri sol eliyle girdiğine dair bir haber duyulan, uludağ sözlük yazarı.
abasının bitanesi. dili pabuç gibi ama sevdiriyor kendini kereta. biliyorum daha önce de söylemiştim ama bıkmıyacağım söylemekten, iyi ki tanıdım seni.

tanım: son günlerde radyo sol'da kaliteli programlara imza atan, dj yazar. hatta an itibariyle yayında.
(#4043468) burda demiş ki "fenerbahceli olmama rağmen çarşıyla maç izliyorum, genç fbden nefret ediyorum""

(#3357490) burda da demiş ki "fenerbahçeden her şeyden çok nefret ediyorum"

yorumsuz.
...
öyle yıkma kendini,
öyle mahzun, öyle garip..
nerede olursan ol,
içerde, dışarda, derste, sırada,
yürü üstüne üstüne,
tükür yüzüne celladın,
fırsatçının, fesatçının, hayının..
dayan kitap ile,
dayan iş ile.
tırnak ile, diş ile,
umut ile, sevda ile, düş ile
dayan rüsva etme beni.

gör nasıl yeniden yaratılırım,
namuslu, genç ellerinle.
kızlarım,
ogullarım var gelecekte,
herbiri vazgeçilmez cihan parçası.
kaç bin yıllık hasretimin koncası,
gözlerinden,
gözlerinden öperim,
bir umudum sende,
anlıyormusun?
radyo sol sayesinde edindiğim iyi yürekli dostlardan. adam gibi adam derler ya hani, o sıfatı hakeden insanlardan.