bugün

Golcü almayan Fenerbahçe elindeki yetersiz forvetiyle galip gelemeyeceği maçtır.
Puan farkı hızla açılmış olacaktır 21 Ocak gunü...
Fenerbahçe den bı cacik olmaz.
kayseri'nin f5'i kanırtacağı maç.
yarın kale arkasından boğazlarım patlayana kadar takımıma destekte bulunacağım maç.

kazanmışız ya da kaybetmişiz hiç umrumda değil. 11 tane sarı lacivert çubuklu forma o sahaya çıkınca olay bitmiştir benim için.

yaprak kürek entarilere bürünecek olan bukalemunsporlu apışlara da şimdiden kolay gelsin diyoruz.

ayrıca hanımımızla kadıköydeki maça kadar da bizi tatmin edecektir. (bkz: sarı kırmızı)
şahane maç. 3 fark koymayalım bir daha da sözlüğe yazmam aga!
(bkz: dağılın şimdi)
migros tribününde avazım çıkasıya renktaşlarla birlikte takımımı destekleyeceğim mücadele.
skor önemli değil; iyi futbol oynayalım yeter.
kayseriden beklentinIN olmadığı maçtır.
(bkz: Şikeciler vs eşşekçiler)
artık şikenin cezasının küme düşme olmadığının kesinleşmesi nedeni ile fenerbahçenin rahat kazanacağını düşündüğüm maçtır .

maç sonu edit i
yanılmadığımı görmek keyifli gerçekten , buradan süleyman hurma ya seslenmek istiyorum bugün yediğin hurmalar yarın götünü tırmalar .
gidilmesi gereken maçlardan olduğunu sadece skor'a bakarak anlaşabilen süper lig maçı.
ortalama bir topçuyu almak için madara olan bir takımın renkdaşıyla fenerbahçe'nin karşılaşacağı maç. büyük ihtimalle kazanırız.
fenerbahçe ve fenerbahçe a2 takımının maçı olacaktır. bir de 17 takım bize karşı demezler mi çok komik oluyorlar, kayserispor her zaman fenerbahçe'nin yavru takımıdır.
skor tahminim 3-1.
fenerbahce'de aragones'in anelka'yi yedege cekip santrafora alex'i koydugu sikimsonik mac. ayrica kayserispor'un rahat bi sekilde 3 puana erisecegini dusunuyorum.
Fenerbahçe'nin santrafor eksikliğini fazlasıyla hissedeceği maç olacaktır. Alex eğer oynarsa fenerbahçe'nin bir şansı olur. Stoch ve Caner'in dribblingleri de fenerbahçe için bir artıdır.
bilica'nın ilk 11'de başladığı maçtır.
futbolsever olarak neticenin sahada tespit edilmesi için duacı olduğum maçtır. inşallah sadece iyi oynayan kazanır.
bilica'nın gol pozisyonuna girdiği maçtır. ibretlik.
cangele'nin muazzam volesiyle kayserisporun daha macin basinda 1-0 öne geçtigi maç. ne goldu be.
kalecinin büyük hatası sonucu 1-0 öne geçtik. gol alex.
Alex de souza,kayserispor kalecisinin hatasıyla fenerbahçe'yi 1-0 öne geçirmiştir.
alex in golüyle 1-0 olmuştur. keşke böyle bir gol olmasaydı da bukalemunsporlular abuk subuk konuşma fırsatı elde edemeseydi...
alex'in cska maçındakine benzer bir fırsatçılıkla golü attığı maçtır. bu arada kornerleri stoch kullanıyor.
kayseri kalecisinin müthiş hatasıyla fener öne geçti.
bilica'nın yaptığı kafa vuruşuyla fenerbahçe mutlak bir golü kaçırdı.
alex'in koyduğu maç. pek tabi sizde hata, fenerbahçe'de şike oluyor.
(bkz: süleyman hurma)
fenerbahçe komik gol atmış maçı. gerçekten komik ben buna gülüyorum götümle tabi!