bugün

Dostluk ve kardeşliğin ön plana çıktığı, her alanda dostluğun kazandığı, çalışanın emeğini aldığı bir yıl olması
45 milyon tl.

tabii ki züğürt forevır.
uzun yıllardır kapımı çalmayan şöyle sıcak tatlı bir aşk olabilir mesela.
13.13.2013 OLMASI iÇiN YILIN 13 AYA ÇIKARILMASI. 21 ARALIKTA BiRiNCi GELENEKSE DÜNYA APTALLAR GÜNÜNÜN KUTLANMASI.
galatasarayımızın 33. hafta sonunda kadıköyde şampiyonluk kupasını bir kez daha alması dileğiyle. dinimiz amin. (bkz: 12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçı)
7 rakamın piyango biletinde yanyana gelmesi .

gerisini ben hallederim .
(bkz: para para para)
başarı. dolayısıyla mutluluk.
bir 21 aralık vakasının daha yaşanmaması.
2012 yılından daha iyi bir yıl olması.
dünya barışı. (bkz: hayal etmek bedava)
klasik ve sinir bozan sorudur. beklesek ne beklemesek ne. sonuçta hayat istediği gibi sokuyor insana.
eurotrail yapacak paraya ve dil yetisine sahip olacak düzeye gelmek.
siktirip gitsin istiyorum.
hiç kimseye aşık olmayıp kötü kaderime yön vermek.
ben bir şey beklemiyorum ama, 2013 ün beklentileri varmış galiba. bakalım, yapacağız bir güzellik. *
(bkz: az beklenti çok mutluluk)
google' dan tüm dünya ile paylaşabileceğiniz beklentilerdir.

http://ulu.so/ufzt23
ya çok iyi kafa dengi bi arkadas, yada cok iyi anlastigim, beraberken guldugum bi sevgili.

lütfenlütfenlütfenlütfenlütfenlütfenlütfen.
kimseye bulaşmadan işine bakmasını bekliyorum.
Bol müzikli bir yıl geçirmek istiyorum. Beni mutlu kılan tek şey müzik.
şu cümleyi okuyunca aklıma yıllar öncesi geldi...

yıl 2000 falan şimdi net hatırlamıyorum. ilk okuldayız o zamanlar. yılbaşı günü yine böyle. babamla şehrin en işlek caddesinde yürüyorum. derken önümüzde bi kameramanla muhabir durdu. mikrofonu ağzıma sokaraktan '2001 yılından beklentileriniz nedir?' dedi kadın muhabir. daha küçücüğüm. yani televizyona çıkacağımdan bile habersizim. o kadar ki o zamanlar insanların küçültülüp televizyonun içine hoparlördeki deliklerden sokulduğunu düşünüyordum. durdum durdum ve 'karnemin hepsinin 5 olmasını' dedim.

düşünüyorum da, yıl olmuş 2013 hala bi muhabir ağzıma mikrofon soksa cevabım 'ortalamanın altında kalmamak' olur herhalde. vay arkadaş hiç mi değişmez bi insan.
2012 yılındaki gibi ölüm haberleri ile başlamaması. 2012'yi değerlendirmem istenince aklıma gelen ilk şey kaybettiğim 2 insan oluyor.
geçmiş yıllardaki deneyimlerin doğru kullanılabilmesi yeteneğine bağlı stratejilerin oluşturulmasıyla mümkün olabilecek beklentilerdir.
Alkolu bırakmak. 2,5 yıldır hergün içiyorum amınakodum icadını. cidden hergün amk, bi ramazanda boşluk yapıyorum onda da tekel bayi kapalı oluyor.