bugün

(bkz: parselci was here)
seneye bu dönemlerde sikimde olmayacak inşallah. *

edit: sikimde değildir an itibariyle. *
seneye bu dönemlerde rahatça girip "hacettepe moleküler biyolojiyimi yoksa odtü makinayımı kazandım bilmiyorum yaa" diye entry gireceğim sonuçlardır.
seneye sistem değişeceği için olmayacak sonuçlardır.

2 senedir aynı çünkü seneye değişmesi lazım.
Seneye Pdr ya da zihinsel engelliler öğretmenliğini kazandığım haberini verecek sonuçlardır. (bkz: bir sayısalcının sayısal isyanı)
merakla beklenen sonuçlardır.
uyku tutmuyor allahsızlar.
17 ağustosta açıklanacak sonuçlardır. yatın uyuyun gençler size zarar.
(bkz: buralar entry dolacak)
ben de bir kere haklı çıkayım en garantisinden.
17 ağustosu bulmayacak sonuçlardır. En geç 15 ağustos.

edit: müneccim sikmedi, sadece tahmin yürüttük arkadaş. yeter vurmayın artık.
beni paranoyak eden durumdur. hiç sormayın.

(bkz: durduk yere heyecanlandırmak)
o kadar çok sınav ismi var ki, ne diyeceğini şaşırıyor insan. bu dört mü oldu yahu heyecanla beklediğimiz sonuç? allahım sen sabır ver ya rabbim biz sevgili ösys kullarına...
heyecanlandirmasi kisiden kisiye degisiklik gosteren durum. zira bende hic oyle bir durum olmuyor nasilsa bi bok kazanamadim.
Ne kadar geç o kadar iyi diye düşündüğüm sonuçlardır.Kampüse akın edeceksiniz sonra ev fiyatları tavan. Önce biz gidip düzenimizi kuralım bi saniye. Sonra gelin gelmeyin demiyoruz.
13-16 agustos arasinda aciklanacagini dusunuyorum. Yazdim tercihleri oylesine ama tutarsa fena. Bir ton is.
sol frame'e gelince yürekleri ağza getirendir.*
artık açıklansın diye kıçımı yırttığım, açıklanınca da heyecandan uzun müddet açıpta bakamayacağım sonuçlar.
Gece gece heyecan yaptirandir. Bunu yapan bunu da yapti:

(bkz: su iciyormus gibi yapiyorum seytan deli oluyor)
ne zaman açıklanacağı merak konusu olan sonuçlardır.
illaki süründürecekler ayın 15- 16 sına kadar. o zaman 13 demeyin amk. heyecan yapıyoz aramızda kalp hastası var. açıklayın da işimize bakalım.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
Halen açıklanmayan ve insanı delirten sonuçlardır.
okuluma gelicek güzel kızların kimler olduğunu göstericektir hadi bakalım.
ramazan bayramı öncesi açıklanacak olan sonuçlardır.inşallah ankara uluslararası ilişkiler gelir.2011 de 23.200 ile almış benim sıra 25.058 pek umut yok ama.
he he, biz 2004-05 yıllarında böyle heyecanlanmıştık.. ne günlerdi be, yıl olmuş 2012 halen öss sonucunda heyecanlananlar var. ya da büyüdüğümüz için bana öyle geliyor. o zamanlar böyle ygs lys felanda yok, tek oturum öss vardı. öss'de sadece lise-1 konu müfredatından sorular gelirdi, lise 2-3 felanda değil. yarış atı gibi deneme sınavlarını çözerdik. şimdi hepsi, o dönem ilkokul nasıl görünüyorsa öyle görünüyor gözüme.
01. Tercih 104810759 HACETTEPE ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/Hukuk Fakültesi
02. Tercih 205410662 TOBB EKONOMi VE TEKNOLOJi ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi (Tam Burslu)
03. Tercih 108410266 ORTA DOĞU TEKNiK ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
04. Tercih 101110748 ANKARA ÜNiVERSiTESi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
05. Tercih 202110268 i. D. BiLKENT ÜNiVERSiTESi (ANKARA) /iktisadi, idari ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi (Tam Burslu)
06. Tercih 200210582 ATILIM ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
07. Tercih 101110757 ANKARA ÜNiVERSiTESi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası ilişkiler
08. Tercih 101110712 ANKARA ÜNiVERSiTESi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/iktisat
09. Tercih 104810486 HACETTEPE ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi/Uluslararası ilişkiler (ingilizce)
10. Tercih 200611355 BAŞKENT ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler (Tam Burslu)
11. Tercih 101110721 ANKARA ÜNiVERSiTESi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/işletme
12. Tercih 104110484 GAZi ÜNiVERSiTESi (ANKARA)/iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi/Uluslararası ilişkiler

tm1:27.300 tm2:25.058 inşallah 7.gelir.

edit: 8. geldi hayırlı olsun.