bugün

yine geç saatte açıklanmış bir başka sonuçtur. ramazan bayramından 1 gün önce açıklanmıştır.
yaşadığım il dışında devlette hukuk kazandığım halde, annem yalnız kalmasın diye burda kalıp bi vakıf üniversitesine gittim burslu olarak. (annem babam ayrı ben doğduğumdan beri)

ben yazın çalıştığımda bodrum'da vs. evde yalnız kaldığında doğru düzgün yemek yiyemeyen annemi yalnız bırakmak istemedim. sonuç olarak özelde siktiimin burjuvalarıyla aynı ortamda bulunuyorum dişimi sıkarak. gelir düzeyi benim gibi olan insanlarla birlikte okumak isterdim, çünkü bu amkoduumun yerinde cüzdanınızın önemi çok büyük. yakınlaştığınız kız "araban olsa arkadaşlığımız ileri gidebilirdi" diyebiliyor mesela.
büyük trollemeyle açıklanmış sonuçlardır zamanında.
geçen yıl açıklanıp, 5 tercihimden 4. süne, ankara iletişim'e girmemi sağlayan tercihlerdir.
an itibari ile açıklanmış sonuçlardır. herkese hayırlı olsun. bekle beni odtü felsefe.
an itibari ile açıklamıştır. herkese geçmiş olsun. bekle beni odtü sosyoloji.
sıralamamın üstüne 240 bin kişinin eklenip, son tercihimin şans eseri tutmuş olduğunu gördüğüm sonuçlardır. * *
evvet sözlük evvet! türk dili ve edebiyatı öğretmenliği! var mı benden mutlusu,var mı benden rahatı.bütün sene didinip de istediğim bölüme girdim,sevincimden can verebilirim.*
istanbul aydın üniversitesi kazanan var mıdır diye merak ettiğim sonuçlardır.
akdeniz üniversitesini kazanan varsa yardımcı olacağım sonuçlardır.

olbiada zirve yaparız len. ehehe.
bir sokuşfekşın yapıp ege üniversitesi tıp fakültesine girdim aq. kıskananlar artılasın. dedirten sonuçlardır.
istanbul ticaret universitei bankacilik ve finans bolumunu kazanan varsa yardimci olabilecegim sonuclardir. korkmayin
lan burdayim.
itü bilgisayar mühendisliği'ni okuyacağımı gösteren sonuçlardır. MIT'den de istiyorlardı, bakacağız artık...
uludağ üniversitesine adım atacagımı öğrendiğim sonuclardır.
marmara üniversitesi türk dili ve edebiyatı yazısını görünce dumura uğratmış sonuçlardır.
on dokuz mayıs üniversitesi psikoloji bölümünü kazandığım sonuçtur.ek olarak aynı bölümü kazanan arkadaşla gidiyorum.çok mutluyum sözlük.
gecenin bi vakti aciklanmasindan mutevellit en basindan beri hayir beklemedigim sonuc. bugune kadar hangi yilda sinav sonucu 22.45te aciklanmis yahu? puanlar yukselmis, cogu kisinin beklentisi haricincinde bir sonuc gelmis.

tercih donemi oncesi "uzmanlar" bas bas bagirmiyor muydu siralamaniza gore tercih yapin diye? bu nasil bir rezalet? hadi biz bu yili atlattik, bizden bir sonraki sinav magdurlari neye dayanarak tercih yapacaklar?

siz bu ulkenin gelecegini karanlik olarak gorebiliyorsaniz ne mutlu. ben hicbir sey goremiyorum.

edit: imla
orta doğu teknik üniversitesi - biyoloji!
kocaeli universitesi ingilizce ogretmenligi bolumunu kazanan veya orada okuyan sozlukdaslardan mesaj bekledigim sonuclardir.

not: tanim yapicam diye bu kadar kasilmaz yahu.
kazandıktan sonra bölüm ile ilgili bilgi almaya çalışan suserlerın olduğunu gösteren sonuçlar.
olum siz mal mısınız? önce araştır sonra işaretle...kazandıktan sonra araştırmak nedir amk?
akabinde sosyolog çıkacağım sonuçlardır.
hiç bir üniversiteyi kazanamayan olursa şahsımla irtibata geçebilir iki bira eşliğinde morelinizi düzeltebilirim. *
ek yerleştirmeye girersem yerimi kaybeder miyim sorusuna sebep olan sonuçlardır.
Marmara universitesi ekonometri bolumunu kazandigim sonuclardir. Istanbul maliyeyi kazanacagimi dusunuyodum. 5 bin ondeydim. Yigilma oldu sanirim. Neyse hayirli olsun.
bir grup fikirsiz ve bahtsız genci mülkiyeli yapmış olan sonuçlardır. neticede yazanı sikmiyorlar tamam da kaydı yaptırdıktan sonra kimse garanti vermiyorlar tabi.