bugün

zorunlu askerlik kalkıyor prof askerliğe geçiliyor olacaktır.

morlar için tanım: cumhurbaşkanınin yarın aćıklayacağı büyük bir karar.
(bkz: haydi erkekler savaşa)
tahminime göre emekli olan bazı generaller tekrardan boşalan yerlere getirilecektir.
büyük olasılıkla silahlanma serbestisi getirecek bir karardır.

umarım vahim silah ruhsatına esneklik gelir de evimi polatlı füze okulu'na çeviririm.
tsk'nın milli savunma bakanlığı'na bağlanması olabilir aklı varsa darbeyi önleyecek profesyonel ordu gibi bir sistem getirir.
şeriat gelmiş olmasın?
Seriat gelse bari.
hilafet ilani, seriatin gelmesi falan diyorlar yok ebesinin ami.
bence polis ve askerlik ile ilgili olacak.

Büyük bir polis alımı olabilir.
polis veya askerle ilgili bir karar verecekler. Bence ne suriyeliler ne de başkanlık değil.
Askeriye cumhurbaşkanına bağlanabilir. Kendisi gk olabilir.
başganlık sistemi..
kışladır belki.
Çok fazla şey yapmayalım gene de biz.
ülkede geçici bir süre ile huzur ortamı sağlanana kadar sıkı yönetim ilan edilmiştir,tüm yurtta sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir, akp ve rte yönetime el koymuştur. planlanan tüm seçimler daha sonra açıklanacak bir tarihe kadar ertelenmiştir.

kısaca buna benzer bir açıklama olacaktır, demokrasi sevenleri sokaklara bekliyoruz.
başkanlık sisteminin büyük favori olup 1.05 orana sahip olduğu mevzudur. diğerleri 6 orandan başlıyor eheheheh ya tam istediği ortamı oluşturmuş darbe falan diyerek mhp lileri tamamen yanına çekmiş ya şimdi ya hiç oda farkında.. millet hala farklı şeyler yazıyor ya dünyanın sonu gelse umurunda olmaz adamın en büyük hayali başkanlık..

ben şeklini merak ediyorum referandum mu diyecek yoksa oldu da bitti hadi hayırlı olsun mu..
sözlük halkı mağarada yaşıyor galiba.

profesyonel orduya geçilecek
"ben başkomutan ve başkanım. istediğimi yaparım. şimdi ne istiyorum hadi bilin bakalım!"
' topçu kışlası' nı inşaatsız, hazır halde imal ettik getirip doğrudan monte ediyoruz.' diyebilirler mesela.
erken seçim.
'' başkanlık sistemi için referanduma gidiyoruz'' diyebilir!
(bkz: 20 july 2016 türkiyede zorunlu askerliğin kalkışı)
ohal yada bireysel silahlanmadir, bireysel silahlanma demek ic savas demektir.
657. Memuriyet yasası ve anayasanın 120. Maddesi uyarınca olacak bir açıklama diyorlar.

Sanırım artık devlet Kapısı diye bir şey kalmıyor ve yine sanırım ülkeyi iki üç gün sessize alacağız.
28 Ağustos 2014'ten beridir yürüttüğüm cumhurbaşkanlığını bırakıyorum.
Not:Bundan sonra sizin padişahınız olarak göreve başlıyorum.Bütün partiler bay-pass edilmiştir.Binali Yıldırım baş vezirim,bahçeli sağ kolum.Demirtas sol tassagimdir.
He bu arada:Bundan sonra kadın kısmı başı açık gezerse,kıçını kırıp evinde oturmazsa,en az 4 çocuğunu yapmazsa vs. cartayı çekecektir.