bugün

galatasaraylıların içine düştüğü histerinin getirisidir. 2-2 beraberlik skorudur abiler. nasıl 2-2 kaldık gösterdik size türünden mantıksız hezeyanlardan kimseye fayda gelmez. azıcık gerçekçi olun. 2=2 dir.
2-2 mağlubiyet saymaktan iyidir.
2-0'dan 2-2'ye geldiklerine şükretmeleri gerekirken galibiyet sanarak zeka seviyelerini belli etmişlerdir.
bursa dan gol haberi bekleyenler için geçerli olandır.

ulan fb yine zor kurtuldun, sevinin beraberliğe.
fenerbahçeli fanatiklerinden yanılgısından doğandır. galatasaraylılar sevinçli değil, fenerbahçe karşısında takımları galibiyeti kaçırdığı için üzgündür. sevgili fanatiklerin de volkan' a ve son saniyede direkten dönen topa dua etmeleri gerekmektedir.
(bkz: #13898408)
maçın genelini göremeyen melislerin kendi içlerindeki histir.
lan maçı izlemedin galiba ve ayrıca son dakikayı söylemiyorum bile. ve şu anda da sevinmiyorum ben.
(bkz: 2 2 mi 2 2 mi oleeeeey)
2-2 den ötürü mutlu olabilen polyannaların işidir. evet 2-2 muhteşem bir skordur. hele 2-0 dan sonra altı mı olacak yine amk diye söylenmeye başlayan bir taraftar kitlen varsa ilaç gibidir. terapi mahiyetinde zira yılların ezikliği var abilerde. şike dalgasına dağıttınız takımı ama yine beceremediniz.
(#14909309)
bunu yazanın fenerbahçeli olması beni kahkahalara boğmuştur.

şaka mısınız siz 2-2 diye dakikalarca şampiyon olduğunu zannetmekten yeğdir. *
Şans oyununda parayı götürmektir. Afiyetle çatır çatır yensin.
2-2'ye sevinen 2. takımın ortaya çıkmasıdır.
''ulan zor kurtardık karizmamızı sikiceklerdi burda'' diyen fenerlilerin bunun bi beraberlik olduğunu söyleyip söyleyip bi nevi kendini avutma çabasıdır, gülünüz ve geçiniz efendim.
gören de son dk da fenerin topu direkten döndü sanır ayrıca yanımdaki arkadaş 2. yarı için resmen eziliyoruz diye serzenişte bulunuyordu.