bugün

Uzun boyun ideal bir şey kabul edilmesi keza çok uzun insanların da biraz iticileşmesi sonucu doğan sorunsaldır.

ayrıca fazla uzun insan biraz aptalmış izlenimi yaratıyor, hatta çok sık öyle de oluyolar sanki. bilemedim.

not: kısa değil uzunum.
karşıdaki kimsenin boyuna göre değişir. fark çok ise delikanlı boyun ağrısıyla özdeşleşip acı verebilir.
1.90 üstü boyu eğer kaslar ile süslerseniz elbette ki çekicisiniz.. yoksa giydiği elbisenin içinde boğulan komik bir zürafadan farkınız kalmaz.
bilinmeyendir.

şimdi kıvanç 191 cm olsa da yakışıklı.

şahin k yı büyüt 191 cm yap yine tipsiz.
hiç bir cazibesi yoktur.
tipi yoksa hiç bir çekiciliği yoktur.
güven veren erkektir. sanki o yanınızdayken size bir şey olmayacakmış gibi gelen erkektir. eh doğal olarak cekicidir heralde.

edit: hiç 1.90 sevgilim olmadı.

2. edit: oldu. 1.68lik sevgilim bile böyle şerefsizlik yapmadı be sözlük.
Kambur, tipsiz ve asosyal degilse hic bir sorun yoktur. Cekicidir.
Yakışıklılığın boy ile alakası yoktur.
talep edene göre değişir.

sözkonusu talep, 1.60 lık kezban'dan geldiyse gereksizdir.
55 kilo ise vileda sapından öteye gidemeyecek erkektir.
1.50 altı ve 1.80 üstü kızlar için fazlasıyla çekicidir.
zayıfsa allah inşallah belasını verir diye dua edilecek tiptedir.
biraz tip varsa cekicinin dibidir.
kilosu da boyuyla orantılıysa çekicidir. Çünkü kızlar kendilerinden kısa erkekle ilgilenmez bu bir gerçek.
çekicilik erkekte çok kısa olmamak şartıyla çok da önemli değildir diye atıldığım sorunsal. erkek için elmacık kemiği, ten rengi, kas, bakış, duruş vs. etmenler geçer not aldığı sürece boyu konu dışı kalır.
boyuna uygun vücut olarsa cekici ola bilir.
çekicidir. boş zamanlarımda çekici olarak görev yapıyorum. * 1.94 lük çekici isteyene evlere servis yapılır. *
nah çekicidir. evet efendim formatın anası nasıl aglatilir başlığında buluşmak üzere.
1 metre hiç santim boyunla napacan la sen 190lık adamı dedirten sorunsal.
bunu soran mallar 1.50 civarındadır genelde.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
190 üstü erkek çekici midir bilinmez ama 190 üstü kadının çekici olmadığı kesindir.
sadece boyla çekici olunur mu sorusunu akla getiren. kıskançlıkla mı başlığın açıldığını merak ettiren.
bana uzak allah'a yakındır o zaten. Ne çekicisi ?
çekici olmayandır.
Benim yaşadığım durumdur. Genelde oha o ne lan tepkisi alınır. Arkadaşım şunu soruyorum uyum olması şart mı?