bugün

entry'ler (20)

inek

Yerinde ders Çalışanın aksine hayatının her dakikasını derse adayan insan evladının lakabıdır. Ödevlerini vermezler hiÇbir zaman ki bana göre haklılardır o kadar yapsam bende vermem. Yazıları inci gibidir 70 altı alsalar intahara meyillenebilirler. Kopya vermezler. En önde otururlar ve hocalar neye gülerse bunlar da ona gülerler. Sınav Çıkışları en sosyal olduğu dakikalardır. Bana göre fazla düzenli yaşarlar. Okul ev yemek ders uyku sıralama budur. Adam akıllı muhabbet edenini görmedim birde.

kızların artık tayt giymekten utanmaması

Normal olan. Ne bekliyorsun ki?

seni sevebilir miyim diye soran kız

Emin olmak isteyen kız.

ateist sayısında artış olması

Özentilik işte ne yaparsın hiÇbiri tam olarak düşünüp karar vermemiştir bence tabı yinede saygı duyuyoruz.

uykusuzluğun sebebi

Hayal kurmayı istemektir. Çünkü sadece hayal kurduğunda yanında oluyordur.

reddeden kızın sonra kabul edip sonra reddetmesi

PiÇlik yapıyordur geÇenlerde bi arkadaşım bana birine Çıkma teklifi ettirip reddedesim var dedi kız ettirip reddediyor biz hala teklif bekliyoruz valla canım Çok sıkkın.

insanı çileden çıkaran durumlar

Bazı insanların yemek yerken ağzını şapırdatması.

erkeklerin eksikleri

Doğruları yanlış sanmaları.

başak burcu erkeği ile yay burcu kadını ilişkisi

böyle bir çift gördüğünüzde onları aşırı uyumsuz düşünürsünüz.gerek fiziki açıdan gerek ruhsal açıdan zıtlardır. bu ilişkinin etrafa enerji saçacağını düşünmeyin derim, aralarında hep sorun vardır. ilişki boyunca bi taraf hep alttan alır en sonunda dayanamaz, patlar.
eğer olmuş da bir araya gelmişseniz bu birbirinizden öğreneceğiniz çok şeyin olduğuna işarettir.

190 boy üstü erkek çekici midir sorunsalı

Benim yaşadığım durumdur. Genelde oha o ne lan tepkisi alınır. Arkadaşım şunu soruyorum uyum olması şart mı?

evde yalnızken banyo kapısı açık bırakıp duş almak

Kapıya sürekli bakarım yaparken kapıyı çalmadan girme durumlarını çok yaşadığım için isteksiz fobi oluştu bende ev boş olsa bile.

okulda oluşan bir moral bozukluğu

Sevgilinden ayrıldıysan onu görünce oluşan ani bir sancıyla kendini belli eden durumdur. Unutana kadar çekicen o acıyı.

babet giyen itici kızlar

Babet kadar ayağı kötü gösteren bişey yok ya hele bide o ayaklar bakımsızsa...

kızların ilişkilerde mutsuz olmalarının tek nedeni

Erkeklerin aşırı kıskanç olmaları. Bana göre ayrılma nedenidir dayanamıyor insan.

bakire kız ile bakir erkeğin sevişmesi

Cemal süreya nın sözü aklıma geldi (bkz: cemal süreya nın bakirlik yorumu).

tayyip erdoğan ın aslında iyi biri olması

Aslında iyiyimdir ama huyuma gidersen diye düşündüğüm durumdur.

aile büyüklerinin facebook kullanım tarzı

Şu ana kadar olan izlenimlerimi göre anne, teyze, hala; Facebook u oyun oynamak için baba dayı amca ise arkada manzara bulunan sigaralı fotolarını paylaşmak için kullanıyor. Ortak yanları bu işten zevk almaları

özdemir asaf

Ben gülüşüne öldüm o ölüşüme güldü, farklıydık işte...

arada sırada beliren deli gibi zeytin yeme isteği

Yaşadığım durumdur. Ne zevklidir yemesi.

eski sevgiliyi 2 erkekle otururken görmek

Sevmeden çıktıysan sorun olmayacak olan durumdur.