bugün

enteresan bir olaydır. polis de zamanında az işkence uygulamıyordu millete, tomadır falan. gün gelir devran döner; bu suçu işleyenler polis tarafından cezalandıralacaktır zaten.
Videodaki yorumlar üzmüştür. Amk terörist götü sevicileri.
Ananızın amina çomak sokma vakti gelmiştir.

Orospu çocukları izlerken kanım dondu.
Kuduz köpeği öldürmedikçe etrafa zarar vermeye devam eder. Bu kuduz köpekler temizlenmedikçe ülkeye refah yok.
devlet devlet olsunda siksin ecdatlarını. baska ülkelerde böyle şeyler olmaz olursa sikerler..
Siz sabır zorlamaya devam edin bakalım nereye kadar devam edeceksiniz.
Orospu çocukları...
(bkz: beyaz torosların geri gelmesi gerektiği gerçeği)
kimse sözlükte twiterda martaval okumasın her türk genci vatanını anasını karısını namusunu piçlerden korumak için önlemini alsın. büyük düğün yaklaşıyor

herboku yazmanın anlamı yok.
Böylelerine sovunce silik yerz bide gozyaslarima hakim olamıyorum...Allah sizin gibi vatan hainlerini kahretsin!!!
Devlet eğer devletse bunu yapanları bulup ibret-i âlem için kafalarına sıkar sonra da bok çuvalı gibi yolun ortasına atar. Hukuk, adalet vs.. geçin bunları.
hayret ki tek bir açıklama dahi gelmedi valilikten konu ile ilgili...
rezil görüntülerdir.

pkk'ya bağlı bu gençlik yapılanmalarına mensup kişilerin ne kadar nefret dolu, insanlıktan çıkmış, uzlaşılmaz varlıklar olduğunu zaten olayın iç yüzünü takip edenler biliyor. bu güruhu sivil diye millete sunuyorlar.

beyazıt öztürk'ü tehdit etti diye gündem yapılan güvenlik mensubunun söylediği bir şey vardı, "burada kurdu çakala boğduruyorlar, bunu görmeyip güvenlik güçlerini suçluyorsunuz" diyordu adam. doğuda güvenlik güçleri bu mahluklara karşı canları cebinde ülke düzenini sağlamaya çalışırken bir takım akademisyen çıkıp katliam var diyebiliyor bu ülkede.

bu gerizekalılar, şiddeti artırıp daha güçlü mücadele ettiklerini zannediyorlar. akılları çok kısıtlı. farkında olmadıkları şey, her yaptıkları vandallık, ileride karşılaşacakları kötü muameleyi meşrulaştırıyor. sadece kendilerini dışa vurmaları, oldukları gibi davranmaları bunların iyi hiçbir şeyi hak etmediklerini ortaya koymaya yetiyor. ama sürekli bir takım sivil-hümanist-katliamvar maskelerinin arkalarındalar. kuyruklarına basıldıkça şiddetleniyorlar, şiddetlendikçe yüzleri ortaya çıkıyor. şimdi bu görüntüleri o malum akademisyenlere izletmek lazım. terörist örgüte tek laf etmeden güvenlik güçlerine "katil, sorumsuz, art niyetli" diyenlere bir şeyler sormak lazım.
milliyetçi(!) ve vatanperver(!) akp hükümetimizin daha düne kadar kucak kucağa görüşmeler yaptığı teröristlerin marifetidir.

yaptıklarına kızanlar analar ağlasın istiyordur, kan emici vampirdir, şu lobinin adamları, bu lobinin bilmem neleridir..

allah, dinimiz, sucuk, salam, namazımı kıldım, yol yaptım amin...
günümüzdeki en büyük iletişim sorunlarından biri de bilgi kirliliği.

(#31398613) katılıyorum.
Koduğumun akpsi yüzündendir. Terörle mücadele iyi başarı ile yürüyen veli paşaları sanık, şemdin sakık'ı tanık olarak yargılayan hükümetin anasını avradını. Bu ülke çuk kafalı akp yüzünden genelkurmay başkanını terör örgütü üyesi olarak yargılarken bu kansızlara müthiş bi gaz verdiler hey yavrum hey.
Hesabını, açılım yapanların, megri megri diye ağlayanların, akil adamları toplayanların, terörist başları pkk lideri apo'yla ve pyd lideri salih müslim'le görüşme masasına oturanların ve sürekli kandırılanların vermesi gereken olaydır.
video açılmıyor ancak gerçek şu ki güvenlik güçlerine saldıran beyinsizler bir de utanmadan "dövlöt neden bözö korumuyor" demesin.
sen vatandaşsan vatandaşlığını bileceksin önce. üzerine düşen görevlerini yapacaksın ve mümkünse devlete yardım edeceksin.

sen devletin yanında olmazsan terör örgütleri yanı başında daha çok bomba patlatır. onlar da haklı ne kadar bomba patlatırlarsa patlatsınlar suçlu devlet ilan ediliyor. zaten teröristlerin de istediği bu değil mi?
Ya benim anlamadigim ortada kesin bilgi olsa ne olmasa ne! sonuçta bu sütü bozuklar kansizlar TÜRK vatandaşına işkence yapıyor!ister polis olsun ister asker sivil! Hala kendime gelemiyorum agalmaktan mahvoldum!
Vahsettir.Hainliktir.Yapanlarin bulunmasi ve cezalandirilmasi getekir devlet tarafindan.Hatta infaz edilmelidirler.
Ulan polisi askeri teröristin maşası yapan hükümetinde.... Lan önceden millet kurdum diyemiyodu adam istanbulda polise kursun sıkıyo bu adam hapise girse ne olur öldürülmedikten sonra. Jitem gibi bi örgüt şart dişe diş kana kan.
aşağılık, hain, alçakça yapılan linç.

bundan böyle kürtler benim kardeşim falan değildir. Irkçılık mı? artık alâsını göreceksiniz.

Soyunu siktiğimin evlatları.

Biz sizi pkk'dan ayırdıkça, siz it oğlu itlerin siyasi kanadına oy verdiniz.

Sizin oy veren ellerinizi sikeyim. Piç kuruları.

biri çıkıp onlar pkk'lı, kürt değil diyecek biliyorum. Senin de ananı sikeyim it oğlu it.
ak partili şerefsizler türk'ün evladını çakallara yem eder oldu.
(bkz: kanla besleniyor bunlar vampir bunlar)
türkiye açısından böyle olayların aslında ciddi manada dönüm noktası olması gerekir. ülkede yasa yapan kesim hala fark etmemiş olabilir ancak bu ülkede ciddi manada ülkeye ve içinde yaşayan insanlara karşı düşmanlık besleyen kalabalık gruplar var. bu kalabalık gruplarla mücadele etmenin ise iki yolu vardır; birincisi bu insanları sınır dışı edersin ve bu tarzda olma ihtimali olan insanları ülkenin sınır kapısından içeri baktırmazsın bile. ikinci ihtimal ise bu insanlar kanun önüne çıkarılır ve kısasa kısas tarzında, avrupa romantizminden uzak bir yargılamaya tabi tutulur ve cezaları verilir. bunlar yapılmadıkça sokaklar her türk için her geçen gün daha tehlikeli olabilir.
Bunu yapan orospu cocuklarini cocuk yada baska bir sey diye yargilamadan kafasina sıkacaksın . Bunlari destekleyen o.cocuklarini da asacaksin kosebasina . Kabbe cocuklari bunlar tek yakaladiklari polise gucleri yeter . Ulan bunlari koruyan besleyen destekleyen ne kadar kurt turk ingiliz farketmez alayini kaziga oturtacan.
Ayrica videoyu da youtube ye sikayet edin arkadaslar.!
haberlere göre polis değilmiş videodaki kişi. öyleyse sivil katletmişler. sürekli sivil ölümlerinden dem vurup bunu görmeyen alçakların sesi hiç çıkmıyor nedense.

pkk lı şerefsizler sivil katliamı yapınca sizler niye kafanızı kuma gömüyorsunuz ?