bugün

Orospu çocukları kürtler tarafından yapılan eylem. Zaten hiç birini sevmiyordum, şimdi iki kat daha öfkelendim. Bunlara kardeş diyenin anasını sikeyim. Sokağa çıkmaya korkar oldu millet.
dhkpc li bunlar olm ne pkk sı. dhkp den tiksindiğim kadar hiçbişeyden tiksinmiyorum gerçekten.
son derece barışçı olan hdp, dhkp c ve benzeri oluşumların o boka bakar gibi baktıkları ışidden hiç farkının olmadığını gösteren durum. alayını yakacaksın bu itlerin.
(bkz: 17 şubat 2016 polisi linç edenlerin akıbeti)
akp nin ön ayak olması ve müsaade etmesi ile gerçekleşmiş olaydır.
ya abi izledikçe içim acıyor ya ulan bu babasız piçlerin alayını hitler gibi yakacaksın gözümü kırparsam namerdim lan nasıl elim ayağım titriyor ya ulan bunları öldürünce yok çocuktu şöyleydi böyleydi diye polise askere caz yapan orospu cocuklarını da üzerlerine benzin niyetine atacan.
adam polis degilmis baslik duzeltilsin yada silinsin.
Önceki entrylerde eklenen linkteki habere göre rahmetlinin babasının açıklaması olaya farklı boyut katıyor başlıktakinden. Videoyu da izleyemedim oturum açmadığım için, izlesek de izlemesek de ve rahmetli polis olsa da olmasa da ortada bir vahşet var 'unutulma sırası'nı bekleyen. Biz haberi duyup oturduğumuz yerden ağlayacağız 1 gün, merhametlimiz hadi 2 gün. Çok sinirlenip küfür edenlerimiz olacak olayı gerçekleştirenlere oturduğu yerden. Tutamayıp sosyal medyada döşeyenler olacak. Sonra? Sonrası malum, ateş düştüğü yeri yakmakla kalacak. Bir sonraki ağladığımız son dakika haberini bekleyeceğiz. Bir etkisiz yetkisiz vatandaş olarak rahmet diliyorum kendisine, ailesine de sabır.
Belimize alacağız artık emaneti gençler.
Asınlan su ocları pkk dhkpc herkimse asın infaz edin yeter lan bu oç kadar yavsak bi topluluk yok ulan alıcam elime silahı nerde görsem sikicam kafasına kadın erkek demeden oç ic savaş mı istiyorsunuz bu milleti öle bi ic savaş başlatır ki sülalenize kadar hepinizi gebertir pic kuruları pkk ypg pyd dhkpc isid hizbullah sikeyim ulan nasıl denk gelmişiz bu oç olduğu yere allah belanızı versin.
yemin ederim sondaki bağırışı hala kulağımda. o adamın acısı gitmiyor gözümün önünden.
haberlere göre polis değilmiş videodaki kişi. öyleyse sivil katletmişler. sürekli sivil ölümlerinden dem vurup bunu görmeyen alçakların sesi hiç çıkmıyor nedense.

pkk lı şerefsizler sivil katliamı yapınca sizler niye kafanızı kuma gömüyorsunuz ?
Bunu yapan orospu cocuklarini cocuk yada baska bir sey diye yargilamadan kafasina sıkacaksın . Bunlari destekleyen o.cocuklarini da asacaksin kosebasina . Kabbe cocuklari bunlar tek yakaladiklari polise gucleri yeter . Ulan bunlari koruyan besleyen destekleyen ne kadar kurt turk ingiliz farketmez alayini kaziga oturtacan.
Ayrica videoyu da youtube ye sikayet edin arkadaslar.!
türkiye açısından böyle olayların aslında ciddi manada dönüm noktası olması gerekir. ülkede yasa yapan kesim hala fark etmemiş olabilir ancak bu ülkede ciddi manada ülkeye ve içinde yaşayan insanlara karşı düşmanlık besleyen kalabalık gruplar var. bu kalabalık gruplarla mücadele etmenin ise iki yolu vardır; birincisi bu insanları sınır dışı edersin ve bu tarzda olma ihtimali olan insanları ülkenin sınır kapısından içeri baktırmazsın bile. ikinci ihtimal ise bu insanlar kanun önüne çıkarılır ve kısasa kısas tarzında, avrupa romantizminden uzak bir yargılamaya tabi tutulur ve cezaları verilir. bunlar yapılmadıkça sokaklar her türk için her geçen gün daha tehlikeli olabilir.
(bkz: kanla besleniyor bunlar vampir bunlar)
ak partili şerefsizler türk'ün evladını çakallara yem eder oldu.
aşağılık, hain, alçakça yapılan linç.

bundan böyle kürtler benim kardeşim falan değildir. Irkçılık mı? artık alâsını göreceksiniz.

Soyunu siktiğimin evlatları.

Biz sizi pkk'dan ayırdıkça, siz it oğlu itlerin siyasi kanadına oy verdiniz.

Sizin oy veren ellerinizi sikeyim. Piç kuruları.

biri çıkıp onlar pkk'lı, kürt değil diyecek biliyorum. Senin de ananı sikeyim it oğlu it.
Ulan polisi askeri teröristin maşası yapan hükümetinde.... Lan önceden millet kurdum diyemiyodu adam istanbulda polise kursun sıkıyo bu adam hapise girse ne olur öldürülmedikten sonra. Jitem gibi bi örgüt şart dişe diş kana kan.
Vahsettir.Hainliktir.Yapanlarin bulunmasi ve cezalandirilmasi getekir devlet tarafindan.Hatta infaz edilmelidirler.
Ya benim anlamadigim ortada kesin bilgi olsa ne olmasa ne! sonuçta bu sütü bozuklar kansizlar TÜRK vatandaşına işkence yapıyor!ister polis olsun ister asker sivil! Hala kendime gelemiyorum agalmaktan mahvoldum!
video açılmıyor ancak gerçek şu ki güvenlik güçlerine saldıran beyinsizler bir de utanmadan "dövlöt neden bözö korumuyor" demesin.
sen vatandaşsan vatandaşlığını bileceksin önce. üzerine düşen görevlerini yapacaksın ve mümkünse devlete yardım edeceksin.

sen devletin yanında olmazsan terör örgütleri yanı başında daha çok bomba patlatır. onlar da haklı ne kadar bomba patlatırlarsa patlatsınlar suçlu devlet ilan ediliyor. zaten teröristlerin de istediği bu değil mi?
Hesabını, açılım yapanların, megri megri diye ağlayanların, akil adamları toplayanların, terörist başları pkk lideri apo'yla ve pyd lideri salih müslim'le görüşme masasına oturanların ve sürekli kandırılanların vermesi gereken olaydır.
Koduğumun akpsi yüzündendir. Terörle mücadele iyi başarı ile yürüyen veli paşaları sanık, şemdin sakık'ı tanık olarak yargılayan hükümetin anasını avradını. Bu ülke çuk kafalı akp yüzünden genelkurmay başkanını terör örgütü üyesi olarak yargılarken bu kansızlara müthiş bi gaz verdiler hey yavrum hey.
günümüzdeki en büyük iletişim sorunlarından biri de bilgi kirliliği.

(#31398613) katılıyorum.
milliyetçi(!) ve vatanperver(!) akp hükümetimizin daha düne kadar kucak kucağa görüşmeler yaptığı teröristlerin marifetidir.

yaptıklarına kızanlar analar ağlasın istiyordur, kan emici vampirdir, şu lobinin adamları, bu lobinin bilmem neleridir..

allah, dinimiz, sucuk, salam, namazımı kıldım, yol yaptım amin...