bugün

an itibariyle yaşanandır, sürekli düşen yeniden girenler sadece insanlar değil encarta, smarterchild gibi bot kardeşlerimizdir de.
monitörün sağ tarafının kitlenmesine sebep olan, yerinde bir sıçıştır. zira ne zamandır büyük bir sıçış bekliyorduk msn'den, bugüneymiş kısmet.
tam anlamıyla sıçmadır bu. bir rivayete göre databaselerde arıza olmuş. denedim her zaman "yazdıklarım gitmiyor" dediğimde karşıya iletiliyordu mesajlar. bugün iletilmedi. demek ki var bişeyler. ayrıca iletiler yoluyla haberleşmek mümkün. mirc'den bozma msn isteyenlere duyurulur.
şu an düzelmiş gibi görünen sıçıştır.

ayrıca, yıllardır hiç offline olmayan bir msn botu spleak'in, offline olmasına sebebiyet verecek kadar büyük çaplı bir problemdir.

(bkz: bu günleride mi görecektik)
kısa süreliğine gerçekleşen bir durumdur, normale dönmüştür.
esrarengiz bir şekilde avatarın altında beliren kutunun, esrarengiz bir biçimde yok oluşunun ardından iyiden iyiye bu herifler bizimle dalga geçiyor diye düşünmeme sebebiyet veren sıçıştır.

(bkz: evi bok götürüyor)
81000314 kodunu ve onun bilimum varyasyonlarını vererek görevini icra eden sıçıştır.
sanki dünya durmuş gibi hissedilse de;
bırak yat uyu sana ne?
onlar tamir etsinler serverları değil mi ama?
değil...
hırs yaptım acacam ve açtım!

edit v 1.0-açtım, bazı kişiler de online...
edit v 1.2-açık ama bir halt yapılamıyor...
edit v 2.3-tek ben varım! şanslı azınlığım...
edit v 7.8 RC-çevrimdışı!
edit v 10.0 Beta-online ve tam kapasite çalışır durumda
tam düzeldi derken yine kopan ve yaklaşık 20 dakikadır girmeyen msnin düzenli sıçışlarından biridir.
turkiye ile sinirli olmayan, uluslararasi bir sicistir. kurcalayanlar suan itibariyle cok cesitli dillerden kufur yemekte.
ortalığı bok götürmesine sebep olmuştur. o an soyanlar, soyunanlar ya da soyunup soyundurduğunu iddia edenler zor anlar yaşamış, cinsel geleceklerine msn tarafından ipotek koyulmuştur. tüm soyanlar ve soyunanlar adına msn i kınıyorum.

edit: ben soyunmuyodum.
msnin artik parali olmasindan kaynaklanan durum. parasini verenler dudugunu caliyormus. * *
(bkz: kırk yıllık klozetim böyle sıçış görmedim)
msn messenger'ın kullanıcılarına oynadığı çok sinsi bir oyun gibi durmakta. zira msn listesine kendini ekleyen bir adam olarak, kendimi msn listemde offline olarak görüyorum. bu nasıl sıçıştır msn'im, messenger'ım?
evet hakkında böyle çok entry girildi ve girilecek... çünkü öldü o.
kendi şifresinin önüne msn girildiği takdirde düzgün çalışıyor imiş. bu büyük sorun olarak adlandırılacak sıçış bir anda ortalıktan kayboluyor. ne güzel evet.
756324 kişilik msn imde şu an 4562 kişi onlayn olmalıydı,ama şu an 9.

durum vahim ötesi.
21 yıldır online olan 43593459 kişilik listesi olan altın kaplamalı msnimde herhangi bir probleme sebep olmamıştır.*
(bkz: evet sayın seyirciler ortalığı bok götürüyor)
sağa sola otomatik virüs gönderen trojanlara anti bir şeyler yüklemek, engellemek için kesildiğini düşündüğüm program.
yıllardır bahsedilen msn paralı olacakmış geyiği saatlerimiz 00:00'ı gösterirken gerçekleşmiştir. hepimize hayırlı olsun.
msn aracılığı ile kimse ile bağlantı kurulamamaktadır.
acaba türkiye'de her şehirde gitmiş midir ? yoksa dünyada mı msn koptu diye bir paniktir almıştır.
bir güzel saydıran durumdur. yahu tam da önemli bir işimiz vardı belki msn nedir bu sorumsuzluk yahu... buradan windows yetkililerine seslenmek istiyorum *:dünyada bu kadar yaygın olan bir programın bu şekilde etkisiz hale gelişi fiyaskodur... ah ulan bill ah...
Ben rahat rahat girdiğim halde insanlar neden giremiyor dediğim sıçıştır.

işte kanıtı;

http://img148.imageshack....php?image=44571480vd4.jpg

anlamıyorum.

msn paralı olacak maillerini göndermiştim bir defasında... lan yoksa...
(bkz: google talk)
sözlük gündemini bi anda değiştiren sıçıştır.
güncel Önemli Başlıklar