ulan bi zirve yalan olur da bu kadar mı yalan olur?
yine gittim erkenden oturdum.
gelen geçen kızlar falan süper.
de
bizimkiler nerede?
tam bu entrynin hayalini kurmaya başlamışken sulbart abim çıkageldi.
sağolsun o da gelmese heralde oturup ağlardım.**
neyse abi bundan sonra ben yokum antalyadaki zirve olaylarında.
sizlere iyi eğlenceler.

not:sulbart abi o motor ne öyle ya! varya sen beni bi gün okuldan alsan o motorla! ertesi gün tüm kızlar peşimde kuyruk oluşturur be. abi bildiğiniz gibi değil. bi asıldık 5 dakkada yat limanından meltemde buldum kendimi.
"olum kalkın artık lan" diyorum tüm katılımcılara. *
neyse işte. içimde bi his var. yine ortada mal gibi kalacam sanki.
neyse bekleyelim bakalım.
saat kulesinin oradan girişte hemen solda bir mescit var. onun yanında buluşalım.
zaten doillon ve a nick'i ben getiricem. deep bizi nerede olsak bulur. sulbart da deep'i bulur. sonra hepimiz sharka'yı buluruz.
(bkz: bir maniniz yoksa akşam yatla size geleceğiz)
evimden helikopterle alındığım takdirde gelmeyi düşünebileceğim zirve.

alternatif kaçak zirve için; (bkz: üsküdar dan kayık kiralayıp boğaz da akıntıya kapılıyoruz zirvesi)
abuzittin zelzele ve kamyoncu dervish transfer görüşmeleri sürüyor. her an getirebiliriz..
gitmeyi çok istediğim, inşallah giderim dediğim, fakat programımın tam belli olmaması nedeniyle şu an katılıp katılmamakta kararsız kaldığım gezi.***
16 eylul 2006 antalyaspor bursaspor maci'nın da kutlaması mahiyetinde olacak zirvedir. inşallah yani.

the kene-kırmızııııı
deep-beyazzzz
the kene-şampiyonnn
deep-antalyaaaa
yat sahibi-inin lan aşağııı!! *

sharka-naptınız olum adam bursalıydı..
deep-ne bilelim abi, sen de başka yat bulamadın mı??
the kene-kırmızııııı
sharka-olum en ucuzu bu yattı
deep-beyazzzz
yat sahibi-laaayynnn!!
deep mutlaka arabasıyla gelir.. dönüşte doillon ve the kene'yi evlerine atıverir.. tamam çok yüzsüzüm ama öğrencilik işte..
yazıktır ki katılamayacağım gezidir
(bkz: sulbart'tan istanbul'da tatil özlemiyle yananlara telkinler)
(bkz: kandırmayın lan)
bu kadar az katılımcı olacağına göre benim sürat teknesi ile yapalım dediğim zirvedir. program;

sabah 10:00 deep'in helikopteri ile herkes birer birer evinden alınacak. (ilçeler de oturanlar dahil)

12:00 aylık park ücreti 4.000 usd olan antalya limanından sulbart'ın sürat teknesine binilecek.

12:30 hareket edilecek, sırasıyla, kemer, phaselis, adrasan, 3 adalar, kaş ve son durak olarak fethiye ölüdeniz'de sürat teknemden inilecek. ilçe merkezi gezilecektir.

orada daha önceden the kene'nin yollamış olduğu limuzin veya hummer'lar * bizi alıp karayolu ile antalya'ya hareket edilecektir.

diye düşünürken, gerçek hayata dönüp, kendimizi sandaldan bozma tekneler de hayal ettim birden. bu hayalin üstüne iğrenç geldi nedense?

biz 5-6 tane abazan, 15 kişilik pata pata teknesi ile, antalya yat limanından, "şelale'ye, mağara'ya" nidalarına kanıp tekneye bineceğiz. adamlar öyle bir şelale derler ki; insan, o bağırışa niagara'ya falan gidecez zanneder.. fakat gidilince gerçeğin o olmadığı akan suyun 1,5 mt. çapında ve denizden yüksekliği, 13 mt olan bir kayadan düşen su olduğunu görür.

işte bir yat gezisinin daha başlamadan sonunda olacakları görebilme yetisi.
(bkz: ankara ankaray la dikimevi aşti arası turluyoruz zirvesi)
(bkz: para var huzur var)
(bkz: 17 eylül 2006 istanbul biz anca eşşekle gezeriz zirvesi)*
sevgili yazar arkadaşım the kene'nin davetine rağmen , okul dolayısıyla katılamayacağım etkinliktir.
(bkz: buradan katılımcılara sesleniyorum)
(bkz: iyi eğlenceler) *
tikky yazar bunlar efenim,diyesi gelir insanın.bizim en lüks zirvemiz sahil de bir bardak çayken adamlar yata kata çıkmışlar.
Yıllık iznime denk gelen bu güzide günlerde katılmak istediğim , fakat her musibetin beni bulduğu için * * * katılamayacağım zirve.
olmassa tüm sınıfımı toplayacAğım zirvedir..
150 kişi falan yatla yarışıyoruz zirvesi olur artık..
" ankara'ya da uğramayı ihmal etmeyin" dediğim zirvedir.*

edit : i. melih gökçek ankara'ya deniz getirecekmiş ya , o bakımdan dedim.
(bkz: 15 eylul 06 antalya ya atla geliyoruz zirvesi) * * *
17 eylül pzar günü günü, yat limanında buluşulup, sıkı bir pazarlıktan sonra yata binilip gezilecektir. fiyat 5 ytl diyorlar ama pazarlık gücümüzce düşürülebilir tabi. bakalım nası olacak.. saat 5 gibi falan olabilir. 4:45 civarı yat limanında buluşulur.

fiyat konusunda sharka iddalı konuştu..

katılmak isteyenler müracat: the kene veya deep veya sharka veya sulbart işte kime derseniz deyin..

katılımcılar şimdilik;
1-the kene
2-deep
3-sulbart
4-doillon
5-a nick
6-sharka

olası katılımcılar;
1-abuzittin zelzele
2-kamyoncu dervish
3-funk monster