bugün

tikky yada tiki diye tabir edilen, sahte sarışınlar, sahte ruhlar.

edit: yine, yeniden başlık başa kalmış. olabilir. anaç yapımın getirdiği bir sevecenlikle kabulleniyorum durumu, çocuğum gibi bakacağım başlığa. emin olun.
Nesnelere tapma alışkanlığı olan, süslene süslene ilgi çekici hale gelebilen -o kadar makyaj yaparsalar- insan türüdür. Erkek versiyonları da vardır. Bildiğimiz magandalardan farkları yoktur.
rotring uçlu kalemler ben ilkokulu bitirirken çıkarmıştı bu modeli.klasik rotringden farklı olarak rengarenkti güzel kalemlerdi.sonra sonra bu kelimeyi kaliteli giyinmeyi sevenler için kullanmaya başladılar.anlamadığım şey neden bunu bi hakaret gibi kullanıp kinini kusar insanlar.size ne zararı var bu insanların parasını milleti bölmeye parçalamayamı harcıyolar yoksa sizin cebinizden alıp mı bu giysilere veriyolar.
(bkz: tikky erkeği)
(bkz: tikky kızı)
yanımızdan üfleyerek geçen kızlardır. ya önünde durmuşuzdur ya da aniden önüne çıkmışızdır. katlanamazlar, sinirlidirler aynı zamanda her şeye aniden gülebilme tripleri vardır. dengesiz demesem de ne desem şimdi?
tikice tiki. *
hayatındaki geçiş döneminde "-ne yapsamda at şeysine konmuş kelebek gibi olsam" düşüncelerinin sonucunda oluşmuş varlıktır.
yürüyen yozlaşmışlık.
bildikleri yabancı dildeki kelime sayısının ; kullandıkları ürünlerin isimleri kadar olduğunu düşündüğüm, orjinal olmayan bir tür insan modeli.

Senin annen bir tikky di yavruummm ( olmadı dimi olmuyo işte bunlardan bi halt olmaz dedirten insanımsı model )

Bide bunların hepsimi sarışın olur? sorgusuna sebep şahsiyetler bütünü ( bayan modeller için)
içhi boq dolu altın qutusuna benzeyen insanlar grubu yhaa.
bilkent üniveristesi öğrencilerinin burssuz olanlarının taşıdığı sıfat.
(bkz: bildigin düz silgi ismi la o)
ama bek de bahalı. eee rotring, olacak o gadar***.
bu sıfat benzeri kelime hakkında çok güzel deyimler uydurulabilir.
(bkz: tikky dinazor sikky)
yeni senaryomun konusu starbucks çocukları.
bilkent üniversitesi burssuz öğrencilerinin %80 inin içinde bulunduğu kategori.ayrıca bu kategoriyle ilgili deyimlerde vardır.
edit:bol bol eksilendiğime göre sözlükte çok sayıda tikkye sahibiz *
aynı markanın ürünlerini giyen insan modeli. genellikle belirli olan tikky markalarından başka bir şey giymez.
Kanyon, Nişantaşı, Bebek, Etiler, Cadde gibi mekanlarda bulunurlar. Nişantaşında kollarında çakma bir çantayla sallana sallana tur atarlar.
her daim yolda,sokakta,yemekte rasgeldiğimde incelemekten kendimi alamdığım ve bu yüzden kendimi sapık gibi hisettiğim, tarzlarını algılayamadığım ve ömrü hayatım boyunca algılayamayacağım kendilerini üstün ırk olarak gören kızcağızlarımız ve erkeklerimizdir.Göktengri kutsasın sizi daha ne denir bilemedim
(bkz: bismillah falan oldum)
ingilizcede argoda kopya anlamı taşır. bir nevi kolpa.
etrafta çok yoğun olarak rastlanan tiplerdir. genellikle zengin olurlar. belirli bir tarzları yoktur kim sopasını kaldırırsa onun sürüsüne katılır giderler.
Baba parası ile bi işler çevirmeye çalışan tiplerdir. çalışan insanı hor görürler. Yaşamalarının kimseye bir faydası yoktur.
bildiğimiz koyun sürüsü.. 5 yaşındaki çocugun verdiği cevapları vermeyecek kadar IQ ları düşüktür( Artık Gerisini Siz düşünün...)....
Marka kıyafetler,pahalı parfümler,pahalı hayat ve iki yüzlülüğün fink attığı insan grubu.
Sokak ta sıkça gördüğüM,Tükrçe'si kıt,hayatlarını 50 kelime ile yaşayan,ve kırolara hasta olan kız grubu,ve bu kız grubu ile sevişmek hayatlarının en büyük ideali olan erkek grubundan oluştuğuna inandığım topluluk.
Bu tikky kızları kırolardan çokhoşlanıyorlar niye anlamış değilim.Sokakta bu kıro bi adamın ağzını burnunu kırsın hasta oluyorlar o erkeklere...
Zeka geriliğinden muzdarip,bir ayakkabı, bir parfüme hayatını adayan, saçlarını genellikle iğrenç bir sarıya boyatan, miş gibi davranan zavallı biçareler. Kısa sürede iyi olmaları dileğiyle.