bugün

beşiktaş'ın sol tarafında ve göbeğinde eksiklerle çıkacağı maçtır. ismail, motta sakat, göbekte ersan cezalı. allahtan atiba var, atiba yüksek ihtimal sol bek oynayacak ama onun da şöyle bir handikapı var ki aylardır sol bek oynamadı, biraz tökezleyebilir diye korkuyorum.

beşiktaş'ın maça şu kadro ile çıkacağını tahmin ediyorum:

---------------tolga-------------

serdar----pedro---atınç------atiba

----------veli----tolgay----------

töre-----------sosa----------olcay

-------------demba ba-------------

bilic tam hazır olmadığı için tolgay yerine necip ya da oğuzhan'ı tercih edebilir ama ben tolgay'ın bu maçı kaldıracağına inanıyorum çünkü en az oğuzhan kadar teknik, necip kadar diri. ama bilic biraz daha garantiye gider gibi geliyor bana. zor maç. dualarımız beşiktaş ile.
maçın olimpiyat stadında oynanması, cezalı ve sakat oyuncular nedeniyle beklenenin aksine sıkıcı sadece mücadeleye dayalı bir oyun seyredeceğimizi düşünüyorum. kart cezalı volkana ilaveten beluschi, emre, şener ve aziz sakat.. konya-gs maç performansına göre puansız döneceğimizi düşünmüyordum eger belluschi ve emre de olmazsa ciddi sıkıntı umarım iyileşir ve hakemin etki etmediği bs-konyaspor maçı tadında bir maç seyrederiz.
maça gidemeyecek arkadaşlardan aktarma beklediğim maç. birde olimpiyattan atatürk havalimanına nasıl gidebilirim bilgilendirirseniz sevinirim.
Solda ugur boral ile baslarsa ki tahtaya vuralim zora girecek mac. Besiktasin 2.devre performansinin en ciddi analizi olacak mac. Bursa cok diri bir takim en olmaz aninda cezayi kesebilir. Oguzhan ve uguru tahtaya yazarsa bilic ciddi risk alacaktir. 33'teki kadro su kosullarda en ideal kadro.
bu bursaspor, bu beşiktaş'ı her yerde yener. bursaspor'un da eksikleri var ama bursaspor şenol güneş farkıyla kazanır.
3 Beşiktaşlı 5 bursali hep bareber izleyeceğimiz maç.

skor tahmin: bjk 3 - 5 bursa.
sosanın sakatlığına rağmen çıkıp oynayacağı maç.
heyecanlı ve güzel olmasını bekliyorum.
ba gol atar diyorum.

kupa maçındaki kötü performansdan sonra oyuncuların bu maç için canlarını dişlerine takıp oynayacağına inanıyorum.
Beşiktaşın handikaplı kazanacağı maç. Ba boş geçmez.
beraberlik kokan maç. bursada volkan şenin eksikliği hissedilecektir. ligin en iyi oynayan takımı bursa, son haftalarda berbat oynasa da ligin 2. iyi oynayan takımıyla berabere kalacaktır.
bursaspor'un farklı kazanacağını tahmin ettiğim ve inandığım maçtır. Beşiktaş'ın en büyük dezavantajı iyi olan rakibini gözünde büyütmesi ve korkak oynaması. bursaspor'da iyi oynayan bir ekip. zevkli maç olur ama bursa kazanır..
2'den 0, 2'den 1 bitecek maçtır. bursaspor'un ne yazık ki senelerdir istanbul kulüplerine karşı şansı tutmuyor. bu yüzden ümitlenmiyorum kendi adıma.
bursaspor un şampiyonluk umutlarını kaybetmemesi için kesinlikle kazanması gereken maç.
biz inandık çocuklar siz de inanın.
inanıyorum ki hakemleri de yeneceksiniz.
volkan şen in olmaması büyük kayıp.

edit: hakemleri yenemedik.
beşiktaş ın bunca sakatla işi hayli zor. ama genede boş formayı atsan berabere kalır.
tek farklı bjk galibiyetiyle sonuçlanması muhtemeldir.
iki kek takımın maçıdır. Gereksizdir.

Yine de Yiyin birbirinizi..
Ms 0/1 olmasi beklenen mactir ...

Bursasporda Volkan Sen in olmamasi buyuk eksik ama Besiktasin da sol beklerinin sakat olmasindan dolayi tecrube nin (Beşiktaş in) kazanacagi mactir..
orta sahada oğuzhan ile başlarsa bilic'in benden sağlam küfür yiyeceği maçtır.
iddaada 0-2 oynayacağım maç. Üst bitmesi de olagandir.
Kırılgan olan takımımın kazanamaması halinde düşüşe geçeceğinden korktuğum maç.
Beşiktaşin 3000 kişilik muhteşem bi atmosferde oynayacağı maç .
Bursa galatasaray a karşı oynadığı gibi oynasın besiktasi bu defansiyla parçalar.
Neden saat 16'da başlayacağını merak ettiğim maç. Nereden baksan haftanın en güzel olmaya aday maçlarından.
beşiktaşın çok zorlanacagı maçlardan biridir galatasaraya karşı oynayan bursa beşiktaşada böyle oynarsa bursa beşikaşa iyi bir skor takar tahmini skor 2-1 3-2 bursa yener.
hakem beşiktaş'a çalışacaktır bunun kaçarı yok tabi. ama umarım dozu çok arttırmaz da bursaspor'un emeklerini çalmaz. yıllardır beşiktaş taraftarı ağlaya ağlaya kendilerini acındırdılar. bu da uzun vadede hakemlerin kendileri lehine çalışmasını sağladı. bu sene bakarsanız ince ince beşiktaş'a çalıştıklarını görürsünüz.

sorsan hep mağdurdur beşiktaş. galatasaray maçında da fenerbahçe maçında da hep hakları yenmiştir. ama galatasaray - beşiktaş maçlarında daha maçın başında atılması gereken oyuncua kırmızı kart verilmemesine bir şey demezler. ya da 3-3 biten fenerbahçe beşiktaş maçında fenerbahçe'nin nizami 1 golünün verilmemesi ayrıca 2 golünün de olmayan bir ofsayt ile kesilmesine laf etmezler.
bursaspor'da volkan şen'in cezalı olduğu ve ilk 11'den 5 oyuncunun oynamasının şüpheli olduğu maç. yine de hedef galibiyet.