bugün

entry'ler (416)

28 ekim 2016 galatasaray odeabank fenerbahçe maçı

Seyir zevki çok yüksek bi maç olur. Kalinic ve bogdanovic ten yoksun Fenerbahçe 7 kişilik kadrosuyla zorlanabilir, Galatasaray ise seyirci baskısını çok iyi kullanan bir takım, iki tarafında çok sayı atacağını ama Fenerbahçe nin savunma farkı ile bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Galatasaray attığı sayılar kadar savunmasında da dik durursa kazanma ihtimali var. Justin Dentmon ve bobby dixon öne çıkacaktır. Iki temsilcimizin maçında iyi olan kazansın .

aleyna tilki

Hayır yani yeteneği kaybolacak sanki Bekle işte bitir liseni gir 18 yaşına çık sonra piyasaya zaten yeteneğin varsa her türlü yürürsün. Hemde bu kadar kötü yorum almazsin. Bu ne acele ? Ha bu yaşta başladı diye o kadar ağır söylemler hakediyor mu ? Hayır.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Öldüm ama ayaktayım, Tarifi çok zor.

her şey bittiğinde söylenecek tek söz

Vay amk, olabilir.

her şey iyi giderken birden gelen huzursuzluk

Herkesin içinde bazı yaşanmışlıkları var çünkü. Onları silemiyorsun, ansızın geliyo aklına engelleyemiyorsun. Hepte tam mutlu olacağım derken karşına çıkıyor, bide kafanı yastığa koyduğunda. Hepimizin içi alev almayı bekleyen kor az biraz. Mutluluk esintileri alevlendiriyo onları. Yanıyorsun, başa dönüyorsun.

gecenin sözü

o ilk güne götür beni. seni tanıdığım güne bırak. gülüşün ukde kalsın içimde. keşkelerim güzel olsun sana dair. bir daha hiç karşılaşmayalım. tanıştığımıza memnun olalım ve ötesine geçmeyelim. sen yoluna git, ben yoluma...

çağatay ulusoy

Oynadığı her dizi tutuyor. Ne kadar sevilse de sevilmese de bu böyle. Kaliteli oyuncu, kaliteli yapımlarda oynuyor.

golden state warriors

görsel

Şimdi onlar düşünsün.

emre mor

Lütfen Türkiye ye gelmesin abi. Avrupa da oynasın. Türkiye de harcanır net. Dortmund takip ediyor söylentileri var umarım doğrudur . Çok yetenekli bi çocuk 1.68 boyuyla ve oyun tarzı ile messi ye benziyor.

bordo ruj

görsel

survivor 2016

Nba ödülünü ünlüler kazanmış maçta golden state bench inin sağ üstünde ünlüleri görebiliyoruz. Ancak semih nagihan ve yunus var sadece. Atakan fragmanda kafasına darbe alıyordu. Sanırım ödüle katılamadı o nedenle.

Edit : Yattara da görünmüyor yunus, semih ve nagihanin yanında. Atakan ve yattara farklı yerde oturuyor olabilir.

24 mayıs 2016 okc thunder gs warriors maçı

Golden State warriors in siz hayırdır diyeceği maç olacak. Curry veya klay bu ikisinden birinden +40 sayı gelebilir.

jan vesely

Serbest atış çizgisinden 8 de 0 atan oyuncu. Bari karpuzlama falan denese, yemin ederim girer.

13 mayıs 2016 fenerbahçe laboral kutxa maçı

Avrupa basketbolunda Türkiye 'nin en başarılı ülke olduğunu düşünüyorum. Hem bayanlarda hem erkeklerde. Eurocup i biz aldık euroleague ide siz alın ve basketbolda 1 numara oldugumuzu gösterin fenerbahçe. Bu kötü günlerde de yüzümüzü bi nebze olsun güldürün. Tüm Türkiye arkanızda başarılar.

lukas podolski

Harbiden büyük oyuncu. Bu her yönden belli oluyor ama adama pas çıkaran yok. Kendi kendine pozisyon yaratıp gol atmaya çalışıyor ne yapsın adam ulan.

yasin öztekin

Bugün 2 tane bomboş kaleye, bir tane karşı karşıya pozisyon kaçıran oyuncu.

27 nisan 2016 galatasaray odeabank strasbourg maçı

Galatasaray in 15-20 fark atacağı maç.

gss prim borcu

25 yaş altının borçları silinecekmis an itibarı ile ahmet davutoğlu açıkladı. Ne kadar doğru acaba.

2016 ygs sonuçları

Ulan sizin canınız sağolsun be yazarlar sınav neymiş, takmayin.

milli istihbarat teşkilatı

Haber verin mit e Ankara nin göbeğinde patlama oldu...