bugün

Beşiktaşımızın bursa bebelerini acıtacağı maç. Lan bi de bunlar biz 5. Büyüğüz diye dolanmiyor mu.. büyüklük tek şampiyonlukla, zırzop ergen taraftarlarla, 50 senelik tarihle olmuyor. Az ötede durun, haddinizi bilin. Ezikler. Evet.
beşiktaş aleyhine verilmeyen penaltı olacaktır reserved alalım şimdiden dediğim maç.
nerede oynanacağı bilinmeyen maç. belki de uzayda falan oynanır ama biz statsız şikecileri yenip yolumuza devam edeceğiz allah'ın izniyle.
Ne yazık ki Bursaspor'un çükünün kalkmayacağı maçtır, duygusal yaklaşan Bursa'lı arkadaşlarımız Bursa'nın oynadığı topa bakarsa durumu anlayacaktır.Bugün kazandınız ama oynadığınız topa bir bakın derim.Beşiktaş 0-1'den 3-1 çevirtip size buyur etmez.
Besiktasin almasi gereken mac.
Beşiktaşa boru döşeyeceğimiz maç.
cezalı volkan şen ve fernandao nun oynamayacağı maç.
maalesef bu ik oyuncunun oynamayacak olması beşiktaş ı bir adım öne atıyor ki bu iki oyuncu bursaspor u sırtlayan iki oyuncuydu. daha geçen hafta galatasaray a yaptıkları ortada volkan ve fernandao nun.
Beşiktaşlı olarak söyleyeyim 0 oynayacağım mac.
Bursaspor'la yapıldığı için beşiktaş'ın asılması gereken maç.
Volkan ve fernandao cezalı olduğu için bjk nin galibiyete yakın olduğu maç.

Ama yine de umuttur bursaspor...
bursaspor'un iyi futbolla en az 2-0 alacağı maçtır. büyük sex var.
Ligdeki sari kart cezalarinin sadece ligde gecerli olduğunu bilmeden konusan taraftari gosteren mac.
Sözlükçülerin daha kimin oynayıp kimin oynamadığını bilmediği maçtır.

Hatta öyledir ki yorum dahi yaparlar ''şöyle yeneriz, böyle atarız'' gibi..

Volkan şen'in 4 sarı kartı olduğu için (bir futbolcunun 4 sarı kartı olması halinde ceza, kupa maçını değil lig maçını kapsar) beşiktaş maçında oynayamayacağı maçtır.

Fernandao 'nun ise ilk 11 de çıkacağı maçtır (sakatlık olmaması halinde)

Özet: bursasporum koyar, geçer.
Bursalı oğlanları yenip yolumuza devam edeceğimiz maç.

Ayy ayol ibne bursa tezahuratlarını şimdiden duyabiliyorum. Evet.
bursa çok formda, hatta şampiyon olduğu sene bile böyle top oynamamıştı. beşiktaş puan kaybeder, liderlik yine bize geçer.
uzun zaman sonra para vererek dışarıda izleyeceğim maç olacaktır.

bu leş ligde kalite olarak 5 lira maç parasını hak eden tek karşılaşma olacaktır.
büyük ihtimal bursanın kazanacağı maç. beşiktaş iyi ama bursa çok hızlı ve etkili top oynuyor.
SU BiR GERCEK Ki BU SENE LiGiN EN GUZEL MACI OLACAKTIR. BESIKTASIN KAZANMASINI ISTER BU YUREK AMA KIMIN HAKKIYSA O ALSIN. FUTBOL IZLEMEK ISTEYEN RENKLILERINDE IZLEMESi GEREKEN MACTIR.
Beşiktaş ın rahat kazanacağı karşılaşma.
Beşiktaş için sıradan bir anadolu takımı mücadelesi. Ehemmiyeti sadece 3 puandan ibaret. Onu da zorlanmadan alacaktır.
bursaspor'un atak futboluyla, şişirilmiş balon rakibini yeneceği karşılaşmadır.
tabi ki adaletli bir yönetim olursa.
ezeli rekabetin güzel mücadelesi olacaktır. beşiktaş favori gibi gözükse de harika top oynayan bursa da şanslı.

bol gollü ve harika bir derby olacak maçtır. kazanan türk futbolu olacaktır.
yılın en keyifli maçı adayı karşılaşmadır. bursada yaşayan beşiktaş taraftarı olarak maçtan beklentim büyük. 2-3 maçtır kayıplarda olan gökhan töre nin iyi oynayacağını da düşünüyorum. kazanıp liderliği devam ettirip liverpool maçına moralli çıkarız.
olimpiyat stadında oynanacağı için güzel futbol beklentisinin hayal olduğu maçtır. *
beşiktaşın son haftalarda yaşadığı bir düşüş var. beraberlik ya da bursa galibiyeti muhtemel sonuçlardandır.
beşiktaşımızın bursasporu mağlup edeceği maçtır.