bugün

yağmur yağmur geri verecekmi buharlaşan zirvemizi ? dediğim zirvedir.

yağmur dur a dursun oradayım.
an ıtıbarıyle mekanda oldugum zirve.
üniversiteden tatile dönülmesinden dolayı evi akrabaların basmasıyla son dakika da katılmaktan vazgeçtiğim zirve.
gecikmeli olarak katılabileceğimiz zirvedir, yağmur sağolsun.
yağmur dinlemeyip gelin a dostlar eğlenceli olacak.
Hani neredesiniz dediğim zirvedir.. 5 kişiyiz yahu..
gelemediğim için fazlasıyla üzgün olduğum zirve. sırılsıklam ıslandım fırtına ortasında şemsiyem yamulunca sözlük. konaktan geri eve dönmek zorunda kaldım. hevesimi 9 haziran'a saklıyorum artık.
Gidemeyenler için pazartesi tekrarı olacak olan zirvedir. Kızlı erkekli toplanıp beşiktaş- galatasaray derbisini rakı- balık eşliğinde izleyeceğimiz ve kızların bize ofsaytı sorup çileden çıkaracakları muhteşem bir zirve olacaktır. Tabi yazar bu zirveyi kıçından uydurmuştur ama olsa fena olmaz hep entel entel konuşacak değiliz ya azcıkta küfür edelim amk.
70 numaralı otobüste eziyet çekilen zirvedir.
yazar insanlarını gorup tanıdıgım zırve.
hüseyin göçek bjk-gs maçıni erteledi. * yağmur nedeniyle katılamayanlar için ''9 haziran 2012 gavur izmir zirvesi' ''herkes davetlidir.
kaçırdık görüyo musun. an itibariyle haberim olan ve gidemediğim zirve.
gecenin sonunu kokoreç, midye ve midye tava ile cila yaparak tamamladığımız zirve. herkesin ayağına sağlık. yeniden görüşmek üzere.
yesil peri abi o degil de ve +1 i gece uykusu ve ben ikram edilen içkiyi utanmadan bitirip diğerlerine birer shot bıraktık.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)

edit: olayı başından anlatıyorum. abi o degil de ile ıslana ıslana erkenden gidip gece uykusu ve iki arkadaşıyla çok eğlendik. daha sonra noblejester passiflorasan(böyleydi herhalde) ve nickini söylemeye üşenen bi arkadaş(anarchyzan redar ben de üşenirdim söylemeye) geldi. sohbet iyiydi güzeldi eğlendik kağıda uludağ sözlük yazıp masaya koyduk ama o yazı ne biçim bir şeydi ben görsem geri dönerdim. cromagnon geldi ve anında twitter a girdi yavaş olaydı az iyiydi. sonradan açıldı. daha sonra +1 imizi aldık ve geri döndük az oturduk, 4 kişi geldi, onlar geldi biz maç izlemeye kalktık sonra iptal olunca geri döndük ve unsalı yesil periyi uggly shiti gördük bir adet dişi biz geldiğimizde kalkıyordu. sonra butterflybb geldi. uggly shit'in kaçak sigara sattığını öğrendik, djarum çıktı adamın her yerinden. içtik güldük eğlendik. ikram olarak gelen muzlu şeyi bitirdiğimizde 8 kişi kalmıştık. güle eğlene kalktık kokoreç yedik midye tava yedik.

herkese teşekkürler arkadaşlar.
kokoreç iyidi dediğim zirve.
yağmuru bahane edip gelmeyenlerin çok şey kaçırdığına inandığım zirvedir.
Kokoreç ve midye tava olduğunu bilseydim tüm işimi gücümü bırakıp katılacağım zirve olurdu. Nasıl müşteri çekileceğini bilmiyorsunuz bu şimdi mi söylenir?
gayet güzel bir zirveydi. katılmayanlar pişman olmalı. midye tava favorim.
çeşitli işkencelere maruz kaldığım*, buna rağmen eğlendiğim zirve. ayrıca zirveye aç katılıp her 10 dakikada bir gelen patlamış mısırlarıyla doymuş bir fakir olarak ayrıldığım için ayrı mutluyum. biraz daha kalıp midye olayını kaçırmasaydım iyiydi.
şeker ve hoş geçen zirvedir.. tekrarlanması gereklidir diye düşünüyorum..
bu midye tava olayı sinirimi bozdu diyebilirim. kalabilirdik erken ayrılmışız.
Midye tava için üzülen yazarlar pazartesi uygunsa galatasaray maçı için kordonda buluşup rakıları, votkaları, biraları, çerezleri, haydarileri, enginarları yerken, içerken bir zirve daha gerçekleştirebiliriz. Sonra olaylar olaylar.
benim için özel bir zirve oldu. gelen herkese teşekkürler.
sabahına başağrısı çekilen zirve olmuştur.
beynimde fillerin cinsel seks yapmasına sebep olan zirvedir.

başım çatlıyor sözlük.