bugün

entry'ler (260)

nikon d3200

başımıza bir şey gelmeyecekse... yazmıştım geldi, silindi. azimle sıçmaya devam ediyorum.

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200, Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin.
http://goo.gl/ciXjD?ref=687 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

spitneybears

resmen aynı mahallede oturduğum yazar. maç esnasındaki heyecanına, sinirine bizzat şahit olduğum kişilik.
geç katıldı ama biraz sohbet edebildik. önümüzdeki zirvelerde de görüşebiliriz umarım.

didiguu

kaderimi çizmiş yazar. bilkent'e gidersen ve ben de hacettepe'deysem ankara'da kaçacak yer ara ehe.
ağlıyorum şu an hacettepe deme yahu.*

butterflybb

son anda gelebildi ama iyi ki geldi dediğim güzel insan.
kendisiyle 2 dakikada yaptığımız dedikoduları 5 yılda yapamazdık herhalde. bir daha görüşmek dileğiyle.

gece uykusu

yer seçimlerinin ve her zirveyi yağmurlu günlere denk getirmesinin kendisine ait bir şanssızlık olduğunu varsayıp susuyorum.*
ne olursa olsun bizi bir araya getirdiği için teşekkürler. bir dahakine daha başarılı yer seçimleriyle karşımıza çıkacağını umuyorum. 9 haziran'da gelebilirim herhalde tekrar düşündüm ivit.

the lotus eater

kendisini çok sevdim hehe. hakigiyenadam'a karşı cephe aldığım kritik bir anda beni yalnız bırakmayan insan. umarım bir dahaki zirvede de görüşürüz.

(bkz: brotherhood yumruğu) kıpss.

eksipozitif

zirveye iyi ki katıldı, iyi ki tanıştık dediğim güzel insan. kendisiyle ingilizce konuşmak büyük bir zevkti. faydalı öğütlerini aklımda bulunduracağım.
hiphop, hım, derhal.*

spacesheep

saçlarının yeni halinin en az eskisi kadar yakıştığını belirtmeliyim önce.
doğum gününü tekrar kutluyorum buradan. umarım hayatının her anında şen kahkahaları daim olur.*

9 haziran'da muhabbetin dibine vuracağız söz.

hakigiyenadam

canım yol arkadaşım. kendisi yer yer ikizler olduğum için beni dışlasa da bir takım bağyanlar sayesinde değerimi anlamıştır diye düşünüyorum. diğer zirvelerde de görüşürüz umarım.

12 mayıs 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi

yağmurun her zirvede olduğu gibi gündemde olduğu zirveydi. ne olursa olsun katılmaktan zevk aldım. maç sırasında içeride yer bulup bizlere ayırmayan, dışarıda şemsiye altında ıslak minderlerde oturmamıza göz yuman yazarlara buradan göz kırpıyorum. görüşeceğiz.*
9 haziran'dakine de gelebileceğimi umuyorum.

14 nisan 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi

kafa bırakmayan zirve.
zirvenin ardından bugünün ilerleyen saatlerine dek kendini mal gibi hissedip baş arılarıyla dolaşan zirvedaşlarıma bu şarkıyı armağan ediyorum *, http://www.youtube.com/wa...v=dLhFDYQHDQY&ob=av3n

butterflybb

dokuz eylül üni. bahar şenliklerinde görüşmeyi dilediğim, sıcak kanlı yazar.

cromagnon

yüzüne tükürdüğümü iddia eden, elimi yalayan bir garip insan.* diğer kemik gözlüklü arkadaşla bir olup yaptıkları işkenceleri unutmayacağım, görüşeceğiz.

hakigiyenadam

iki zirvedir görüp adını yeni öğrenebildiğim yazar. melabalar.

14 nisan 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi

çeşitli işkencelere maruz kaldığım*, buna rağmen eğlendiğim zirve. ayrıca zirveye aç katılıp her 10 dakikada bir gelen patlamış mısırlarıyla doymuş bir fakir olarak ayrıldığım için ayrı mutluyum. biraz daha kalıp midye olayını kaçırmasaydım iyiydi.

omegle

eğlenceli site. az önce avusturyalı biriyle yarım saat süren politik bir konuşma yaptım burada ve amerikan aptallığına bolca değindiğimizden olsa gerek saldırma ihtiyacı duydum. şansıma amerikalı biri denk geldi. hehey.

--spoiler--

Stranger: hi
You: whr r u frm
Stranger: where am i from?
You: yes
Stranger: the united states
Stranger: why....?
You: oh you're an american and understand the abbreviation.
You: that was a test for stupidness.
You: you pass!
Stranger: :D !
Stranger: whr r u frm
You: turkey
Stranger: cool
You: yeah
You: aren't you gonna say sth? i'm going.
Stranger: bbai

--spoiler--

9 haziran 2012 gavur izmir zirvesi

davetiye aldığım ilk organizasyon* olduğundan olsa gerek kendimi vip sanmama sebebiyet vermiş izmir zirvesi. umarım o tarihte bir sorun çıkmaz.

sigara dumani mavisi

dalgalanışını izlerken insanın sarhoş olduğu, en güzel renk tonlarından birini kendine nick edinmiş yazar. tanımam etmem.

gediz üniversitesi

kız öğrencilerinin %75'i kapalı, gerisi tikky olma çabasında; erkeklerinin %80'i "küçük dağları ben yarattım, arabam da kapıda istersen bırakayım?" tribinde, geri kalanı ise mühendislik okuyan kuzucuklar... okuldaki zenci popülasyonu da azımsanamaz. renkli okul vesselam.

(bkz: küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)

eyeliner

sürmesini becerebilene aşk olsundur.

genç 9gagger bayanlar rahatsız.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/eyeliner-211058/